Kurs zwykły (205).
08:20 WIELUŃ do ŁÓDŹ 10:54 Rozkład WIELUŃ do ŁÓDŹ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Wieluń
(1) Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
08:20
Miejscowość: Wieluń
(2) Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
08:22
Miejscowość: Widoradz
(3) Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
08:24
Miejscowość: Widoradz
(4) Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
08:25
Miejscowość: Olewin
(5) Nazwa przystnaku: OLEWIN
08:27
Miejscowość: Starzenice
(6) Nazwa przystnaku: STARZENICE
08:29
Miejscowość: Sieniec
(7) Nazwa przystnaku: SIENIEC
08:31
Miejscowość: Jodłowiec
(8) Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
08:33
Miejscowość: Klusiny
(9) Nazwa przystnaku: KLUSINY
08:35
Miejscowość: Raducki Folwark
(10) Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
08:39
Miejscowość: Stanisławów
(11) Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
08:41
Miejscowość: Dębina
(12) Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
08:43
Miejscowość: Osjaków
(13) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
08:46
Miejscowość: Osjaków
(14) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
08:48
Miejscowość: Osjaków
(15) Nazwa przystnaku: LESISKO
08:50
Miejscowość: Strobin
(16) Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
08:52
Miejscowość: Strobin
(17) Nazwa przystnaku: STROBIN
08:54
Miejscowość: Strobin
(18) Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
08:56
Miejscowość: Anielin
(19) Nazwa przystnaku: ANIELIN
08:58
Miejscowość: Konopnica
(20) Nazwa przystnaku: KONOPNICA
08:59
Miejscowość: Konopnica
(21) Nazwa przystnaku: KONOPNICA
09:01
Miejscowość: Głuchów
(22) Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW
09:03
Miejscowość: Głuchów
(23) Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
09:06
Miejscowość: Wola Wiązowa
(24) Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA
09:10
Miejscowość: Prądzew
(25) Nazwa przystnaku: PRĄDZEW
09:13
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
(26) Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI
09:15
Miejscowość: Ochle-Kolonia
(27) Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE (KAWAŁY)
09:17
Miejscowość: Ochle-Kolonia
(28) Nazwa przystnaku: OCHLE
09:19
Miejscowość: Zborów
(29) Nazwa przystnaku: ZBORÓW
09:23
Miejscowość: Wola Kleszczowa
(30) Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA
09:26
Miejscowość: Widawa
(31) Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
09:30
Miejscowość: Widawa
(32) Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
09:32
Miejscowość: Rogóźno
(33) Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
09:34
Miejscowość: Grabno
(34) Nazwa przystnaku: GRABNO
09:38
Miejscowość: Wola Wężykowa
(35) Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
09:41
Miejscowość: Nowe Kozuby
(36) Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
09:44
Miejscowość: Sędziejowice
(37) Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
09:46
Miejscowość: Lichawa
(38) Nazwa przystnaku: LICHAWA
09:48
Miejscowość: Dobra
(39) Nazwa przystnaku: DOBRA
09:50
Miejscowość: Pruszków
(40) Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
09:53
Miejscowość: Rososza
(41) Nazwa przystnaku: ROSOSZA
09:56
Miejscowość: Sięganów
(42) Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
09:58
Miejscowość: Łopatki
(43) Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
10:00
Miejscowość: Łask
(44) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
10:03
Miejscowość: Łask
(45) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
10:05
Miejscowość: Łask
(46) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
10:08
Miejscowość: Łask
(47) Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
10:13
Miejscowość: Przygoń
(48) Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
10:15
Miejscowość: Dobroń
(49) Nazwa przystnaku: DOBROŃ
10:18
Miejscowość: Chechło Drugie
(50) Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
10:24
Miejscowość: Chechło Pierwsze
(51) Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
10:25
Miejscowość: Pabianice
(52) Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL. SZARYCH SZEREGÓW D
10:27
Miejscowość: Pabianice
(53) Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA /KONSTANT
10:32
Miejscowość: Ksawerów
(54) Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
10:37
Miejscowość: Łódź
(55) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
10:45
Miejscowość: Łódź
(56) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
10:49
Miejscowość: Łódź
(57) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
10:54