Kurs (205)
08:20 WIELUŃ do ŁÓDŹ 10:54 Rozkład WIELUŃ do ŁÓDŹ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
08:20
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
08:22
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
08:24
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
08:25
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
08:27
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
08:29
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
08:31
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
08:33
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
08:35
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
08:39
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
08:41
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
08:43
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
08:46
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
08:48
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO
08:50
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
08:52
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN
08:54
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
08:56
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN
08:58
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
08:59
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
09:01
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW
09:03
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
09:06
Miejscowość: Wola Wiązowa
Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA
09:10
Miejscowość: Prądzew
Nazwa przystnaku: PRĄDZEW
09:13
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI
09:15
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE (KAWAŁY)
09:17
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: OCHLE
09:19
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW
09:23
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA
09:26
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
09:30
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
09:32
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
09:34
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
09:38
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
09:41
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
09:44
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
09:46
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
09:48
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
09:50
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
09:53
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
09:56
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
09:58
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
10:00
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
10:03
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
10:05
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
10:08
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
10:13
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
10:15
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
10:18
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
10:24
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
10:25
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL. SZARYCH SZEREGÓW D
10:27
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA /KONSTANT
10:32
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
10:37
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
10:45
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
10:49
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
10:54