Kurs (205)
08:20 WIELUŃ do ŁÓDŹ 10:55 Rozkład WIELUŃ do ŁÓDŹ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
08:20
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA (KAUFLAND)
08:21
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA (HURTOWNIA)
08:22
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
08:23
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY (WIELTON)
08:25
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ (GÓRNY)
08:26
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
08:28
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
08:30
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC (NAPRZECIWKO POSESJI NR 31)
08:32
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC (SKRZYŻOWANIE)
08:34
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
08:36
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
08:40
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
08:42
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
08:44
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
08:47
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
08:49
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO
08:50
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
08:52
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN
08:54
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
08:56
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN
08:58
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
08:59
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
09:01
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW
09:03
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
09:06
Miejscowość: Nowa Wola
Nazwa przystnaku: NOWA WOLA
09:08
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE (KAWAŁY)
09:15
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW
09:19
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA
09:22
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
09:25
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
09:28
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
09:30
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
09:34
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
09:37
Miejscowość: Stare Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY
09:40
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
09:42
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
09:44
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
09:46
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
09:49
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
09:52
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
09:56
Miejscowość: Podłaszcze
Nazwa przystnaku: PODŁASZCZE
09:58
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
09:59
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
10:01
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
10:04
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA LEŚNIKOW POLSKICH/WOJ.POL
10:09
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
10:11
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
10:14
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
10:19
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
10:21
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL.WIEJSKA
10:24
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA /KONSTANT
10:30
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
10:35
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ POLITECHNIKA-RONDO
10:46
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA (KAMPUS
10:50
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUOBUSOWY (ŁÓDŹ KALISKA)
10:55