Kurs zwykły (210).
14:30 ŁÓDŹ do WIELUŃ 17:07 Rozkład ŁÓDŹ do WIELUŃ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
(1) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
14:30
Miejscowość: Łódź
(2) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
14:35
Miejscowość: Łódź
(3) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
14:39
Miejscowość: Ksawerów
(4) Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
14:47
Miejscowość: Pabianice
(5) Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA (LUMILEDS)
14:52
Miejscowość: Pabianice
(6) Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL.WIEJSKA
14:57
Miejscowość: Chechło Pierwsze
(7) Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
15:00
Miejscowość: Chechło Drugie
(8) Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
15:01
Miejscowość: Dobroń
(9) Nazwa przystnaku: DOBROŃ
15:06
Miejscowość: Przygoń
(10) Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
15:09
Miejscowość: Łask
(11) Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
15:11
Miejscowość: Łask
(12) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
15:16
Miejscowość: Łask
(13) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
15:19
Miejscowość: Łask
(14) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
15:21
Miejscowość: Łopatki
(15) Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
15:24
Miejscowość: Sięganów
(16) Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
15:26
Miejscowość: Rososza
(17) Nazwa przystnaku: ROSOSZA
15:28
Miejscowość: Pruszków
(18) Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
15:31
Miejscowość: Dobra
(19) Nazwa przystnaku: DOBRA
15:34
Miejscowość: Lichawa
(20) Nazwa przystnaku: LICHAWA
15:36
Miejscowość: Sędziejowice
(21) Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
15:38
Miejscowość: Nowe Kozuby
(22) Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
15:40
Miejscowość: Wola Wężykowa
(23) Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
15:43
Miejscowość: Grabno
(24) Nazwa przystnaku: GRABNO
15:46
Miejscowość: Rogóźno
(25) Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
15:50
Miejscowość: Widawa
(26) Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
15:53
Miejscowość: Widawa
(27) Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
15:55
Miejscowość: Wola Kleszczowa
(28) Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA
15:59
Miejscowość: Zborów
(29) Nazwa przystnaku: ZBORÓW
16:02
Miejscowość: Ochle-Kolonia
(30) Nazwa przystnaku: OCHLE
16:05
Miejscowość: Ochle-Kolonia
(31) Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE (KAWAŁY)
16:07
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
(32) Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI
16:10
Miejscowość: Prądzew
(33) Nazwa przystnaku: PRĄDZEW
16:13
Miejscowość: Wola Wiązowa
(34) Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA
16:16
Miejscowość: Głuchów
(35) Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
16:19
Miejscowość: Głuchów
(36) Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW
16:22
Miejscowość: Konopnica
(37) Nazwa przystnaku: KONOPNICA
16:24
Miejscowość: Konopnica
(38) Nazwa przystnaku: KONOPNICA
16:26
Miejscowość: Anielin
(39) Nazwa przystnaku: ANIELIN
16:27
Miejscowość: Strobin
(40) Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
16:29
Miejscowość: Strobin
(41) Nazwa przystnaku: STROBIN
16:31
Miejscowość: Strobin
(42) Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
16:33
Miejscowość: Osjaków
(43) Nazwa przystnaku: LESISKO
16:35
Miejscowość: Osjaków
(44) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
16:37
Miejscowość: Osjaków
(45) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
16:39
Miejscowość: Dębina
(46) Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
16:42
Miejscowość: Stanisławów
(47) Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
16:44
Miejscowość: Raducki Folwark
(48) Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
16:47
Miejscowość: Klusiny
(49) Nazwa przystnaku: KLUSINY
16:51
Miejscowość: Jodłowiec
(50) Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
16:53
Miejscowość: Sieniec
(51) Nazwa przystnaku: SIENIEC
16:55
Miejscowość: Starzenice
(52) Nazwa przystnaku: STARZENICE
16:57
Miejscowość: Olewin
(53) Nazwa przystnaku: OLEWIN
16:59
Miejscowość: Widoradz
(54) Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
17:01
Miejscowość: Widoradz
(55) Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
17:03
Miejscowość: Wieluń
(56) Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
17:05
Miejscowość: Wieluń
(57) Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
17:07