Kurs (210)
14:30 ŁÓDŹ do WIELUŃ 17:07 Rozkład ŁÓDŹ do WIELUŃ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUOBUSOWY (ŁÓDŹ KALISKA)
14:30
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL. POLITECHNIKI-RADWAŃSKA (KAMPUS
14:35
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ (POLITECHNIKA-RONDO)
14:39
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
14:47
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA (LUMILEDS)
14:52
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL. SZARYCH SZEREGÓW D
14:57
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
15:00
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
15:01
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
15:06
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
15:09
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA LEŚNIKÓW POLSKICH (BAZAR)
15:11
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (KASTOR)
15:16
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
15:19
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
15:21
Miejscowość: Podłaszcze
Nazwa przystnaku: PODŁASZCZE
15:22
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
15:24
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
15:26
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
15:28
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
15:31
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
15:34
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
15:36
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
15:38
Miejscowość: Stare Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY
15:40
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
15:43
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
15:46
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
15:50
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
15:52
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
15:55
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA
15:59
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW
16:02
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE (KAWAŁY)
16:07
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI
16:10
Miejscowość: Prądzew
Nazwa przystnaku: PRĄDZEW
16:13
Miejscowość: Wola Wiązowa
Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA
16:16
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
16:19
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW
16:22
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
16:24
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
16:26
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN
16:27
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
16:29
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN
16:31
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
16:33
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO
16:35
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
16:37
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
16:39
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
16:42
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
16:44
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
16:46
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
16:50
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC (SKRZYŻOWANIE)
16:53
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
16:55
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
16:57
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
16:59
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
17:01
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY (SKRZYŻOWANIE)
17:03
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA (STACJA PALIW)
17:05
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL.WARSZAWSKA (WIADUKT KOLEJOWY)
17:06
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
17:07