Kurs zwykły (212)
17:00 ŁÓDŹ do WIELUŃ 19:31 Rozkład ŁÓDŹ do WIELUŃ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
17:00
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
17:05
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
17:09
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
17:17
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA (LUMILEDS)
17:22
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL.WIEJSKA
17:27
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
17:30
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
17:31
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
17:36
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
17:38
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
17:40
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
17:45
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
17:48
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
17:50
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
17:53
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
17:55
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
17:57
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
18:00
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
18:03
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
18:04
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
18:06
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
18:08
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
18:11
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
18:14
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
18:18
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
18:21
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
18:23
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA
18:27
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW
18:30
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: OCHLE
18:33
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE (KAWAŁY)
18:35
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI
18:37
Miejscowość: Prądzew
Nazwa przystnaku: PRĄDZEW
18:39
Miejscowość: Wola Wiązowa
Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA
18:42
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
18:45
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW
18:48
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
18:50
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
18:52
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN
18:53
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
18:55
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN
18:57
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
18:59
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO
19:01
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
19:03
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
19:05
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
19:08
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
19:10
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
19:13
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
19:16
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
19:18
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
19:20
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
19:22
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
19:24
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
19:26
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
19:28
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
19:30
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
19:31