Kurs (212)
17:00 ŁÓDŹ do WIELUŃ 19:37 Rozkład ŁÓDŹ do WIELUŃ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUOBUSOWY (ŁÓDŹ KALISKA)
17:00
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL. POLITECHNIKI-RADWAŃSKA (KAMPUS
17:05
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ (POLITECHNIKA-RONDO)
17:09
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
17:17
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA (LUMILEDS)
17:22
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL. SZARYCH SZEREGÓW D
17:27
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
17:30
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
17:31
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
17:36
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
17:39
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA LEŚNIKÓW POLSKICH (BAZAR)
17:41
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (KASTOR)
17:46
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
17:49
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
17:51
Miejscowość: Podłaszcze
Nazwa przystnaku: PODŁASZCZE
17:52
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
17:54
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
17:56
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
17:58
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
18:01
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
18:04
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
18:06
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
18:08
Miejscowość: Stare Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY
18:10
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
18:13
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
18:16
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
18:20
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
18:22
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
18:25
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA
18:29
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW
18:32
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE (KAWAŁY)
18:37
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI
18:40
Miejscowość: Prądzew
Nazwa przystnaku: PRĄDZEW
18:43
Miejscowość: Wola Wiązowa
Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA
18:46
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
18:49
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW
18:52
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
18:54
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
18:56
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN
18:57
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
18:59
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN
19:01
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
19:03
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO
19:05
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
19:07
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
19:09
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
19:12
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
19:14
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
19:16
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
19:20
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC (SKRZYŻOWANIE)
19:23
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
19:25
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
19:27
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
19:29
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
19:31
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY (SKRZYŻOWANIE)
19:33
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA (STACJA PALIW)
19:35
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL.WARSZAWSKA (WIADUKT KOLEJOWY)
19:36
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
19:37