Kurs (219)
17:20 WIELUŃ do ŁÓDŹ 19:42 Rozkład WIELUŃ do ŁÓDŹ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
17:20
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
17:22
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
17:24
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
17:25
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
17:27
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
17:29
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
17:31
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
17:33
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
17:35
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
17:39
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
17:41
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
17:43
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
17:46
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
17:48
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO
17:50
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
17:52
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN
17:54
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
17:56
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN
17:58
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
17:59
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: KOLONIA RYCHŁOCICE
18:01
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE
18:04
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO KOLONIA
18:06
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO
18:08
Miejscowość: Brzyków
Nazwa przystnaku: BRZYKÓW
18:10
Miejscowość: Kocina
Nazwa przystnaku: KOCINA
18:12
Miejscowość: Witoldów
Nazwa przystnaku: WITOLDÓW
18:14
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
18:18
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
18:20
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
18:22
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
18:26
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
18:29
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
18:32
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
18:34
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
18:36
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
18:38
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
18:41
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
18:44
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
18:46
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
18:48
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
18:51
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
18:53
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
18:56
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
19:01
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
19:03
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
19:06
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
19:12
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
19:13
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL.WIEJSKA
19:15
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA /KONSTANT
19:20
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
19:25
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
19:33
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
19:37
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
19:42