Kurs zwykły (219). Odjezdza ze stanowiska 4
17:20 WIELUŃ do ŁÓDŹ 19:42 Rozkład WIELUŃ do ŁÓDŹ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Wieluń
(1) Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
17:20
Miejscowość: Wieluń
(2) Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
17:22
Miejscowość: Widoradz
(3) Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
17:24
Miejscowość: Widoradz
(4) Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
17:25
Miejscowość: Olewin
(5) Nazwa przystnaku: OLEWIN
17:27
Miejscowość: Starzenice
(6) Nazwa przystnaku: STARZENICE
17:29
Miejscowość: Sieniec
(7) Nazwa przystnaku: SIENIEC
17:31
Miejscowość: Jodłowiec
(8) Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
17:33
Miejscowość: Klusiny
(9) Nazwa przystnaku: KLUSINY
17:35
Miejscowość: Raducki Folwark
(10) Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
17:39
Miejscowość: Stanisławów
(11) Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
17:41
Miejscowość: Dębina
(12) Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
17:43
Miejscowość: Osjaków
(13) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
17:46
Miejscowość: Osjaków
(14) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
17:48
Miejscowość: Osjaków
(15) Nazwa przystnaku: LESISKO
17:50
Miejscowość: Strobin
(16) Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
17:52
Miejscowość: Strobin
(17) Nazwa przystnaku: STROBIN
17:54
Miejscowość: Strobin
(18) Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
17:56
Miejscowość: Anielin
(19) Nazwa przystnaku: ANIELIN
17:58
Miejscowość: Konopnica
(20) Nazwa przystnaku: KONOPNICA
17:59
Miejscowość: Rychłocice
(21) Nazwa przystnaku: KOLONIA RYCHŁOCICE
18:01
Miejscowość: Rychłocice
(22) Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE
18:04
Miejscowość: Osieczno
(23) Nazwa przystnaku: OSIECZNO KOLONIA
18:06
Miejscowość: Osieczno
(24) Nazwa przystnaku: OSIECZNO
18:08
Miejscowość: Brzyków
(25) Nazwa przystnaku: BRZYKÓW
18:10
Miejscowość: Kocina
(26) Nazwa przystnaku: KOCINA
18:12
Miejscowość: Witoldów
(27) Nazwa przystnaku: WITOLDÓW
18:14
Miejscowość: Widawa
(28) Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
18:18
Miejscowość: Widawa
(29) Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
18:20
Miejscowość: Rogóźno
(30) Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
18:22
Miejscowość: Grabno
(31) Nazwa przystnaku: GRABNO
18:26
Miejscowość: Wola Wężykowa
(32) Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
18:29
Miejscowość: Nowe Kozuby
(33) Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
18:32
Miejscowość: Sędziejowice
(34) Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
18:34
Miejscowość: Lichawa
(35) Nazwa przystnaku: LICHAWA
18:36
Miejscowość: Dobra
(36) Nazwa przystnaku: DOBRA
18:38
Miejscowość: Pruszków
(37) Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
18:41
Miejscowość: Rososza
(38) Nazwa przystnaku: ROSOSZA
18:44
Miejscowość: Sięganów
(39) Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
18:46
Miejscowość: Łopatki
(40) Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
18:48
Miejscowość: Łask
(41) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
18:51
Miejscowość: Łask
(42) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
18:53
Miejscowość: Łask
(43) Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
18:56
Miejscowość: Łask
(44) Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
19:01
Miejscowość: Przygoń
(45) Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
19:03
Miejscowość: Dobroń
(46) Nazwa przystnaku: DOBROŃ
19:06
Miejscowość: Chechło Drugie
(47) Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
19:12
Miejscowość: Chechło Pierwsze
(48) Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
19:13
Miejscowość: Pabianice
(49) Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL.WIEJSKA
19:15
Miejscowość: Pabianice
(50) Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA /KONSTANT
19:20
Miejscowość: Ksawerów
(51) Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
19:25
Miejscowość: Łódź
(52) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
19:33
Miejscowość: Łódź
(53) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
19:37
Miejscowość: Łódź
(54) Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
19:42