Kurs zwykły (222)
18:20 ŁÓDŹ do WIELUŃ 20:36 Rozkład ŁÓDŹ do WIELUŃ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
18:20
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
18:25
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
18:29
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
18:38
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA (LUMILEDS)
18:42
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL. SZARYCH SZEREGÓW D
18:46
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
18:49
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
18:50
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
18:55
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
18:58
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
19:00
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
19:05
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
19:08
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
19:10
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
19:13
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
19:15
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
19:17
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
19:20
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
19:23
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
19:25
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
19:27
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
19:29
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
19:32
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
19:35
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
19:39
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
19:42
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
19:43
Miejscowość: Witoldów
Nazwa przystnaku: WITOLDÓW
19:48
Miejscowość: Kocina
Nazwa przystnaku: KOCINA
19:50
Miejscowość: Brzyków
Nazwa przystnaku: BRZYKÓW
19:51
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO
19:54
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO KOLONIA
19:56
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE
19:58
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: ŻABIENIEC
20:01
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE (LAS)
20:05
Miejscowość: Szynkielów
Nazwa przystnaku: SZYNKIELÓW
20:08
Miejscowość: Szynkielów
Nazwa przystnaku: CISOWA
20:10
Miejscowość: Wielgie
Nazwa przystnaku: WIELGIE
20:12
Miejscowość: Dębiec-Kolonia
Nazwa przystnaku: DĘBIEC (KOLONIA)
20:15
Miejscowość: Dębiec
Nazwa przystnaku: DĘBIEC
20:17
Miejscowość: Piskornik
Nazwa przystnaku: PISKORNIK
20:19
Miejscowość: Piskornik
Nazwa przystnaku: PISKORNIK NŻ
20:21
Miejscowość: Borowiec
Nazwa przystnaku: BOROWIEC
20:23
Miejscowość: Masłowice
Nazwa przystnaku: MASŁOWICE
20:25
Miejscowość: Masłowice
Nazwa przystnaku: MASŁOWICE II (SZKOŁA)
20:27
Miejscowość: Małyszyn
Nazwa przystnaku: MAŁYSZYN
20:29
Miejscowość: Urbanice
Nazwa przystnaku: URBANICE
20:31
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
20:34
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
20:36