Kurs (224)
20:40 ŁÓDŹ do WIELUŃ 23:04 Rozkład ŁÓDŹ do WIELUŃ
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ DWORZEC AUTOBUSOWY ŁÓDŹ KALISKA
20:40
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI-RADWAŃSKA
20:45
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI (RONDO)
20:49
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA (POCZTOWA)
20:57
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZANCKA (LUMILEDS)
21:02
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE (ŁASKA) UL. SZARYCH SZEREGÓW D
21:07
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I UL. KAROLEWSKA
21:10
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
21:11
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
21:17
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ (ORPELÓW)
21:20
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK KOLUMNA ARMII LUDOWEJ/PREFAB.
21:22
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA (SZPITAL)
21:27
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. ZIELONA
21:30
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WIDAWSKA (OSM)
21:32
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI
21:35
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW
21:37
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA
21:39
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW
21:42
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA
21:45
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA
21:47
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE
21:49
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE (SKRZYŻOWANIE)
21:51
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA
21:54
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO
21:57
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO
22:01
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA UL. MICKIEWICZA
22:04
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA NOWY RYNEK
22:06
Miejscowość: Witoldów
Nazwa przystnaku: WITOLDÓW
22:10
Miejscowość: Kocina
Nazwa przystnaku: KOCINA
22:12
Miejscowość: Brzyków
Nazwa przystnaku: BRZYKÓW
22:14
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO
22:16
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO KOLONIA
22:18
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE
22:21
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: KOLONIA RYCHŁOCICE
22:23
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA
22:25
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN
22:26
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO
22:28
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN
22:30
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK
22:32
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO
22:34
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. SIERADZKA(CMENTARZ)
22:36
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
22:38
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
22:41
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
22:43
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
22:45
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
22:49
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
22:51
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
22:53
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
22:55
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
22:57
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
22:59
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
23:00
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
23:02
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
23:04