Miejscowość / Nazwa przystnaku | Godzina odjazdu |
---|---|
Miejscowość: Spóle (1) Nazwa przystnaku: SPÓLE 32/33 |
12:00 |
Miejscowość: Węglewice (2) Nazwa przystnaku: WĘGLEWICE, KOPERNIKA 28/29 |
12:05 |
Miejscowość: Jeziorna (3) Nazwa przystnaku: JEZIORNA 12/13 |
12:08 |
Miejscowość: Galewice (4) Nazwa przystnaku: GALEWICE,UL KONOPNICKIEJ 12/13 |
12:13 |
Miejscowość: Kolonia Osiek (5) Nazwa przystnaku: KOL. OSIEK 18/19 |
12:20 |
Miejscowość: Cieszęcin (6) Nazwa przystnaku: CIESZĘCIN SZK. PODST. 16/17 |
12:21 |
Miejscowość: Kowalówka (7) Nazwa przystnaku: KOWALÓWKA 14/15 |
12:24 |
Miejscowość: Sopel (8) Nazwa przystnaku: SOPEL 12/13 |
12:25 |
Miejscowość: Polesie (9) Nazwa przystnaku: POLESIE NR 25 10/11 |
12:26 |
Miejscowość: Wieruszów (10) Nazwa przystnaku: WIERUSZÓW WROCŁAWSKA 18 |
12:32 |