Kurs zwykły (343).
14:25 WIELUŃ do SIEMKOWICE 15:40 Rozkład WIELUŃ do SIEMKOWICE
Ceny biletów Drukuj kurs

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Wieluń
(1) Nazwa przystnaku: WIELUŃ DWORZEC AUTOBUSOWY UL. STASZICA
14:25
Miejscowość: Wieluń
(2) Nazwa przystnaku: WIELUŃ UL. WARSZAWSKA
14:27
Miejscowość: Widoradz
(3) Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
14:29
Miejscowość: Widoradz
(4) Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
14:30
Miejscowość: Olewin
(5) Nazwa przystnaku: OLEWIN
14:32
Miejscowość: Starzenice
(6) Nazwa przystnaku: STARZENICE
14:34
Miejscowość: Sieniec
(7) Nazwa przystnaku: SIENIEC
14:36
Miejscowość: Jodłowiec
(8) Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
14:38
Miejscowość: Klusiny
(9) Nazwa przystnaku: KLUSINY
14:40
Miejscowość: Raducki Folwark
(10) Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
14:44
Miejscowość: Stanisławów
(11) Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
14:46
Miejscowość: Dębina
(12) Nazwa przystnaku: DĘBINA (MOST)
14:48
Miejscowość: Osjaków
(13) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. CZĘSTOCHOWSKA (POŁUDNIE)
14:51
Miejscowość: Osjaków
(14) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW (CENTRUM)
14:52
Miejscowość: Osjaków
(15) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. CZĘSTOCHOWSKA (POŁUDNIE)
14:53
Miejscowość: Osjaków
(16) Nazwa przystnaku: OSJAKÓW UL. CZĘSTOCHOWSKA (STACJA PALIW
14:54
Miejscowość: Felinów
(17) Nazwa przystnaku: FELINÓW
14:56
Miejscowość: Gabrielów
(18) Nazwa przystnaku: GABRIELÓW
14:59
Miejscowość: Radoszewice
(19) Nazwa przystnaku: RADOSZEWICE
15:02
Miejscowość: Radoszewice
(20) Nazwa przystnaku: RADOSZEWICE KOLONIA
15:05
Miejscowość: Lipnik
(21) Nazwa przystnaku: LIPNIK
15:08
Miejscowość: Lipnik
(22) Nazwa przystnaku: LIPNIK (PRZY KRZYŻU)
15:10
Miejscowość: Kolonia Lipnik
(23) Nazwa przystnaku: KOLONIA LIPNIK PISKORNIK
15:12
Miejscowość: Delfina
(24) Nazwa przystnaku: DELFINA
15:14
Miejscowość: Kolonia Lipnik
(25) Nazwa przystnaku: KOLONIA LIPNIK PISKORNIK
15:16
Miejscowość: Bugaj Lipnicki
(26) Nazwa przystnaku: BUGAJ LIPNICKI
15:19
Miejscowość: Podrwinów
(27) Nazwa przystnaku: PODRWINÓW
15:21
Miejscowość: Gumnisko
(28) Nazwa przystnaku: GUMNISKO
15:24
Miejscowość: Kiełczygłów
(29) Nazwa przystnaku: KIEŁCZYGŁÓW
15:27
Miejscowość: Kiełczygłów-Okupniki
(30) Nazwa przystnaku: WYRĘBA
15:30
Miejscowość: Kolonia Chorzew
(31) Nazwa przystnaku: CHORZEW KOLONIA
15:32
Miejscowość: Chorzew
(32) Nazwa przystnaku: CHORZEW (SZKOŁA)
15:33
Miejscowość: Chorzew
(33) Nazwa przystnaku: CHORZEW (KOŚCIÓŁ)
15:34
Miejscowość: Chorzew
(34) Nazwa przystnaku: CHORZEW DWORZEC KOLEJOWY
15:36
Miejscowość: Łukomierz
(35) Nazwa przystnaku: ŁUKOMIERZ
15:38
Miejscowość: Siemkowice
(36) Nazwa przystnaku: SIEMKOWICE (CENTRUM)
15:40