Kurs: 09:30 ŁÓDŹ do WIELUŃ 11:49

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ KALISKA D.A.
09:30
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLI-RADW(KAMPUS PŁ)1521
09:35
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLITECH-RONDO LL 0822
09:39
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA/POCZTOWA
09:47
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZ/LUMILEDS
09:52
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE ŁASKA/SZ.SZEREGÓW DW
09:57
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I, KAROLEWSKA
10:00
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
10:01
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
10:06
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ/ORPELÓW
10:09
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK-KOLUMNA LEŚNIKÓW PO/BAZAR
10:11
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA/KASTOR
10:16
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK ZIELONA
10:19
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK WIDAWSKA/OSM 481/03/04
10:21
Miejscowość: Podłaszcze
Nazwa przystnaku: PODŁASZCZE 481/06
10:22
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI 1 481/05/ŁOPATKI481/10
10:24
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW 481/12
10:26
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA 481/07/14
10:28
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW 481/09/16
10:31
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA 481/13/20
10:34
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA 481/15/22
10:36
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE 481/17/24
10:38
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE SKRZYŻOWANIE
10:40
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA 481/21/28
10:43
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO 481/23/30
10:46
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO 481/254/32
10:50
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA , MICKIEWICZA 481/27/34
10:52
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA, NOWY RYNEK
10:56
Miejscowość: Witoldów
Nazwa przystnaku: WITOLDÓW 481/29/36
11:01
Miejscowość: Kocina
Nazwa przystnaku: KOCINA 481/31/38
11:04
Miejscowość: Brzyków
Nazwa przystnaku: BRZYKÓW 481/33/40
11:07
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO 481/35/42
11:10
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO KOL. 481/37/44
11:11
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE 481/39/46
11:13
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: ŻABIENIEC 481/41/48
11:16
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE LAS 481/43/50
11:19
Miejscowość: Szynkielów
Nazwa przystnaku: SZYNKIELÓW 481/52
11:22
Miejscowość: Szynkielów
Nazwa przystnaku: CISOWA 481/47/54
11:25
Miejscowość: Wielgie
Nazwa przystnaku: WIELGIE 481/49/56
11:27
Miejscowość: Dębiec-Kolonia
Nazwa przystnaku: DĘBIEC KOLONIA 481/51/58
11:30
Miejscowość: Dębiec
Nazwa przystnaku: DĘBIEC 481/53/60
11:33
Miejscowość: Piskornik
Nazwa przystnaku: PISKORNIK 481/55/62
11:35
Miejscowość: Piskornik
Nazwa przystnaku: PISKORNIK NŻ 481/57/64
11:36
Miejscowość: Borowiec
Nazwa przystnaku: BOROWIEC 481/59/66
11:38
Miejscowość: Masłowice
Nazwa przystnaku: MASŁOWICE28/29 481/61/68
11:41
Miejscowość: Masłowice
Nazwa przystnaku: MASŁOWICE II/SZK 481/63/70
11:43
Miejscowość: Małyszyn
Nazwa przystnaku: MAŁYSZYN 481/65/72
11:45
Miejscowość: Urbanice
Nazwa przystnaku: URBANICE 481/67/74
11:46
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZAWSKA - ST. PALIW
11:47
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZ - WIADUKT KOLEJO
11:48
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ D.A/ STASZICA 49
11:49