Kurs: 08:20 WIELUŃ do ŁÓDŹ 10:54

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ D.A/ STASZICA 49
08:20
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ,UL. WARSZAWSKA
08:22
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOLNY
08:24
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
08:25
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
08:27
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
08:29
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
08:31
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC
08:33
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
08:35
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
08:39
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
08:41
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA, MOST
08:43
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW CENTRUM 01
08:46
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW, SIERADZKA/CMENTARZ 02
08:48
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO 02
08:50
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK 02
08:52
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN 01
08:54
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO 01
08:56
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN 02
08:58
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA 02 (4536E)
08:59
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA 02 (2313E)
09:01
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW 01
09:03
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
09:06
Miejscowość: Wola Wiązowa
Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA 02 (1926E)
09:10
Miejscowość: Prądzew
Nazwa przystnaku: PRĄDZEW 04
09:13
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI 02
09:15
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE/KAWAŁY 14/15
09:17
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: OCHLE 10/11
09:19
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW 12/13
09:23
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA 10/11
09:26
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA, NOWY RYNEK
09:30
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA , MICKIEWICZA 481/27/34
09:32
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO 481/254/32
09:34
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO 481/23/30
09:38
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA 481/21/28
09:41
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE SKRZYŻOWANIE
09:44
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE 481/17/24
09:46
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA 481/15/22
09:48
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA 481/13/20
09:50
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW 481/09/16
09:53
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA 481/07/14
09:56
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW 481/12
09:58
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI 1 481/05/ŁOPATKI481/10
10:00
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK WIDAWSKA/OSM 481/03/04
10:03
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK ZIELONA
10:05
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA/SZPITAL
10:08
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK-KOLUMNA ARMII LUD/PREFAB.
10:13
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ/ORPELÓW
10:15
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
10:18
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
10:24
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I, KAROLEWSKA
10:25
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE ŁASKA/SZ.SZEREGÓW DW
10:27
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE PARTYZ/KONSTANT
10:32
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA/POCZTOWA
10:37
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLIT/RONDO L.L809/822
10:45
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ AL.POLIT/RADW 816/1521
10:49
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ KALISKA D.A.
10:54