Kurs: 14:30 ŁÓDŹ do WIELUŃ 17:07

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ D.A. ŁÓDŹ KALISKA
14:30
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLI-RADW(KAMPUS PŁ)1521
14:35
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLITECH-RONDO LL 0822
14:39
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA/POCZTOWA
14:47
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE PARTYZ/LUMILEDS
14:52
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE ŁASKA/SZ.SZEREGÓW DW
14:57
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I, KAROLEWSKA
15:00
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
15:01
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
15:06
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ/ORPELÓW
15:09
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK-KOLUMNA LEŚNIKÓW PO/BAZAR
15:11
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA/KASTOR
15:16
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK ZIELONA
15:19
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK WIDAWSKA/OSM 481/03/04
15:21
Miejscowość: Podłaszcze
Nazwa przystnaku: PODŁASZCZE 481/06
15:22
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI 1 481/05/ŁOPATKI481/10
15:24
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW 481/12
15:26
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA 481/07/14
15:28
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW 481/09/16
15:31
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA 481/13/20
15:34
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA 481/15/22
15:36
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE 481/17/24
15:38
Miejscowość: Stare Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY 481/19/26
15:40
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA 481/21/28
15:43
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO 481/23/30
15:46
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO 481/254/32
15:50
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA , MICKIEWICZA 481/27/34
15:52
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA, NOWY RYNEK
15:55
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA 10/11
15:59
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW 12/13
16:02
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE/KAWAŁY 14/15
16:07
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI 02
16:10
Miejscowość: Prądzew
Nazwa przystnaku: PRĄDZEW 04
16:13
Miejscowość: Wola Wiązowa
Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA 02 (1926E)
16:16
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
16:19
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW 01
16:22
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA 02 (2313E)
16:24
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA 02 (4536E)
16:26
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN 02
16:27
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO 01
16:29
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN 01
16:31
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK 02
16:33
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO 02
16:35
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW, SIERADZKA/CMENTARZ 02
16:37
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW CENTRUM 01
16:39
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA, MOST
16:42
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
16:44
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
16:46
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
16:50
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC-SKRZYŻOWANIE
16:53
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
16:55
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
16:57
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
16:59
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
17:01
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOL SKRZYŻ Z DW481
17:03
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZAWSKA - ST. PALIW
17:05
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZ - WIADUKT KOLEJO
17:06
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ D.A/ STASZICA 49
17:07