Kurs: 17:00 ŁÓDŹ do WIELUŃ 19:37

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ D.A. ŁÓDŹ KALISKA
17:00
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLI-RADW(KAMPUS PŁ)1521
17:05
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLITECH-RONDO LL 0822
17:09
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA/POCZTOWA
17:17
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE PARTYZ/LUMILEDS
17:22
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE ŁASKA/SZ.SZEREGÓW DW
17:27
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I, KAROLEWSKA
17:30
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
17:31
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
17:36
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ/ORPELÓW
17:39
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK-KOLUMNA LEŚNIKÓW PO/BAZAR
17:41
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA/KASTOR
17:46
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK ZIELONA
17:49
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK WIDAWSKA/OSM 481/03/04
17:51
Miejscowość: Podłaszcze
Nazwa przystnaku: PODŁASZCZE 481/06
17:52
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI 1 481/05/ŁOPATKI481/10
17:54
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW 481/12
17:56
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA 481/07/14
17:58
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW 481/09/16
18:01
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA 481/13/20
18:04
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA 481/15/22
18:06
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE 481/17/24
18:08
Miejscowość: Stare Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY 481/19/26
18:10
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA 481/21/28
18:13
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO 481/23/30
18:16
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO 481/254/32
18:20
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA , MICKIEWICZA 481/27/34
18:22
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA, NOWY RYNEK
18:25
Miejscowość: Wola Kleszczowa
Nazwa przystnaku: WOLA KLESZCZOWA 10/11
18:29
Miejscowość: Zborów
Nazwa przystnaku: ZBORÓW 12/13
18:32
Miejscowość: Ochle-Kolonia
Nazwa przystnaku: KOLONIA OCHLE/KAWAŁY 14/15
18:37
Miejscowość: Kurówek Prądzewski
Nazwa przystnaku: KURÓWEK PRĄDZEWSKI 02
18:40
Miejscowość: Prądzew
Nazwa przystnaku: PRĄDZEW 04
18:43
Miejscowość: Wola Wiązowa
Nazwa przystnaku: WOLA WIĄZOWA 02 (1926E)
18:46
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: SALOMEJÓW
18:49
Miejscowość: Głuchów
Nazwa przystnaku: GŁUCHÓW 01
18:52
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA 02 (2313E)
18:54
Miejscowość: Konopnica
Nazwa przystnaku: KONOPNICA 02 (4536E)
18:56
Miejscowość: Anielin
Nazwa przystnaku: ANIELIN 02
18:57
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: ZAMCZYSKO 01
18:59
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: STROBIN 01
19:01
Miejscowość: Strobin
Nazwa przystnaku: PSZCZELNIK 02
19:03
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: LESISKO 02
19:05
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW, SIERADZKA/CMENTARZ 02
19:07
Miejscowość: Osjaków
Nazwa przystnaku: OSJAKÓW CENTRUM 01
19:09
Miejscowość: Dębina
Nazwa przystnaku: DĘBINA, MOST
19:12
Miejscowość: Stanisławów
Nazwa przystnaku: STANISŁAWÓW NŻ
19:14
Miejscowość: Raducki Folwark
Nazwa przystnaku: RADUCKI FOLWARK
19:16
Miejscowość: Klusiny
Nazwa przystnaku: KLUSINY
19:20
Miejscowość: Jodłowiec
Nazwa przystnaku: JODŁOWIEC-SKRZYŻOWANIE
19:23
Miejscowość: Sieniec
Nazwa przystnaku: SIENIEC
19:25
Miejscowość: Starzenice
Nazwa przystnaku: STARZENICE
19:27
Miejscowość: Olewin
Nazwa przystnaku: OLEWIN
19:29
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ GÓRNY
19:31
Miejscowość: Widoradz
Nazwa przystnaku: WIDORADZ DOL SKRZYŻ Z DW481
19:33
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZAWSKA - ST. PALIW
19:35
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZ - WIADUKT KOLEJO
19:36
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ D.A/ STASZICA 49
19:37