Kurs: 18:20 ŁÓDŹ do WIELUŃ 20:39

Miejscowość / Nazwa przystnaku Godzina odjazdu
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ KALISKA D.A.
18:20
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLI-RADW(KAMPUS PŁ)1521
18:25
Miejscowość: Łódź
Nazwa przystnaku: ŁÓDŹ, POLITECH-RONDO LL 0822
18:29
Miejscowość: Ksawerów
Nazwa przystnaku: KSAWERÓW UL. ŁÓDZKA/POCZTOWA
18:37
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE UL. PARTYZ/LUMILEDS
18:42
Miejscowość: Pabianice
Nazwa przystnaku: PABIANICE ŁASKA/SZ.SZEREGÓW DW
18:47
Miejscowość: Chechło Pierwsze
Nazwa przystnaku: CHECHŁO I, KAROLEWSKA
18:50
Miejscowość: Chechło Drugie
Nazwa przystnaku: CHECHŁO II
18:51
Miejscowość: Dobroń
Nazwa przystnaku: DOBROŃ
18:56
Miejscowość: Przygoń
Nazwa przystnaku: PRZYGOŃ/ORPELÓW
18:59
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK-KOLUMNA LEŚNIKÓW PO/BAZAR
19:01
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK UL. WARSZAWSKA/KASTOR
19:06
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK ZIELONA
19:09
Miejscowość: Łask
Nazwa przystnaku: ŁASK WIDAWSKA/OSM 481/03/04
19:11
Miejscowość: Podłaszcze
Nazwa przystnaku: PODŁASZCZE 481/06
19:12
Miejscowość: Łopatki
Nazwa przystnaku: ŁOPATKI 1 481/05/ŁOPATKI481/10
19:14
Miejscowość: Sięganów
Nazwa przystnaku: SIĘGANÓW 481/12
19:16
Miejscowość: Rososza
Nazwa przystnaku: ROSOSZA 481/07/14
19:18
Miejscowość: Pruszków
Nazwa przystnaku: PRUSZKÓW 481/09/16
19:21
Miejscowość: Dobra
Nazwa przystnaku: DOBRA 481/13/20
19:24
Miejscowość: Lichawa
Nazwa przystnaku: LICHAWA 481/15/22
19:26
Miejscowość: Sędziejowice
Nazwa przystnaku: SĘDZIEJOWICE 481/17/24
19:28
Miejscowość: Nowe Kozuby
Nazwa przystnaku: KOZUBY NOWE SKRZYŻOWANIE
19:30
Miejscowość: Wola Wężykowa
Nazwa przystnaku: WOLA WĘŻYKOWA 481/21/28
19:33
Miejscowość: Grabno
Nazwa przystnaku: GRABNO 481/23/30
19:36
Miejscowość: Rogóźno
Nazwa przystnaku: ROGÓŹNO 481/254/32
19:40
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA , MICKIEWICZA 481/27/34
19:42
Miejscowość: Widawa
Nazwa przystnaku: WIDAWA, NOWY RYNEK
19:46
Miejscowość: Witoldów
Nazwa przystnaku: WITOLDÓW 481/29/36
19:51
Miejscowość: Kocina
Nazwa przystnaku: KOCINA 481/31/38
19:54
Miejscowość: Brzyków
Nazwa przystnaku: BRZYKÓW 481/33/40
19:57
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO 481/35/42
20:00
Miejscowość: Osieczno
Nazwa przystnaku: OSIECZNO KOL. 481/37/44
20:01
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE 481/39/46
20:03
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: ŻABIENIEC 481/41/48
20:06
Miejscowość: Rychłocice
Nazwa przystnaku: RYCHŁOCICE LAS 481/43/50
20:09
Miejscowość: Szynkielów
Nazwa przystnaku: SZYNKIELÓW 481/52
20:12
Miejscowość: Szynkielów
Nazwa przystnaku: CISOWA 481/47/54
20:15
Miejscowość: Wielgie
Nazwa przystnaku: WIELGIE 481/49/56
20:17
Miejscowość: Dębiec-Kolonia
Nazwa przystnaku: DĘBIEC KOLONIA 481/51/58
20:20
Miejscowość: Dębiec
Nazwa przystnaku: DĘBIEC 481/53/60
20:23
Miejscowość: Piskornik
Nazwa przystnaku: PISKORNIK 481/55/62
20:25
Miejscowość: Piskornik
Nazwa przystnaku: PISKORNIK NŻ 481/57/64
20:26
Miejscowość: Borowiec
Nazwa przystnaku: BOROWIEC 481/59/66
20:28
Miejscowość: Masłowice
Nazwa przystnaku: MASŁOWICE28/29 481/61/68
20:31
Miejscowość: Masłowice
Nazwa przystnaku: MASŁOWICE II/SZK 481/63/70
20:33
Miejscowość: Małyszyn
Nazwa przystnaku: MAŁYSZYN 481/65/72
20:35
Miejscowość: Urbanice
Nazwa przystnaku: URBANICE 481/67/74
20:36
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZAWSKA - ST. PALIW
20:37
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ, WARSZ - WIADUKT KOLEJO
20:38
Miejscowość: Wieluń
Nazwa przystnaku: WIELUŃ D.A/ STASZICA 49
20:39