PKS Wieluń sp. z. o.o.

Komunikacja Publiczna

WYKAZ KURSÓW WYKONYWANYCH od dnia 01 września 2021r
Drukuj wykaz kursów

Godzina
odjazdu

Relacja

Godzina
przyjazdu

Oznaczenie

06:45

Bieniec do Wieluń

07:20

S.
Kursuje przez - Bieniec 06:47 Łaszew 06:51 Mierzyce 06:56 Jajczaki 07:00 Strugi 07:04 Pątnów 07:06 Kamionka 07:08 Nowy Świat 07:12 Wieluń 07:16

08:05

Bieniec do Wieluń

08:30

S.
Kursuje przez - Bieniec 08:08 Pątnów 08:13 Popowice 08:18 Kamionka 08:19 Nowy Świat 08:22 Wieluń 08:26

08:10

Bieniec do Wieluń

08:45

D m z
Kursuje przez - Łaszew 08:12 Mierzyce 08:19 Jajczaki 08:24 Przycłapy 08:27 Wierzchlas 08:29 Ruda 08:35 Wieluń 08:41

15:55

Bolesławiec do Dzietrzkowice

16:15

S.
Kursuje przez - Andrzejów 16:00 Wójcin 16:02 Łubnice 16:06 Ludwinów 16:08 Kolonia Dzietrzkowice 16:12 Dzietrzkowice 16:14

08:00

Bolesławiec do Wieluń

09:00

S
Kursuje przez - Andrzejów 08:04 Wójcin 08:07 Łubnice 08:11 Ludwinów 08:13 Kolonia Dzietrzkowice 08:18 Dzietrzkowice 08:21 Węgielnica 08:26 Toplin 08:28 Skomlin 08:31 Zbęk 08:38 Mokrsko 08:40 Krzyworzeka 08:47 Gaszyn 08:51 Wieluń 08:56

08:05

Bolesławiec do Wieluń

09:06

S.
Kursuje przez - Wiewiórka 08:12 Żdżary 08:13 Radostów Pierwszy 08:20 Parcice 08:25 Czastary 08:26 Chorobel 08:35 Krzyż 08:36 Koryta 08:37 Młynisko 08:39 Dębina 08:43 Piaski 08:46 Srebrnica 08:48 Kurów 08:51 Turów 08:53 Wieluń 08:58

07:10

Bolesławiec do Wieruszów

07:34

S.
Kursuje przez - Piaski 07:15 Kamionka 07:17 Mieleszyn 07:18 Mieleszynek 07:24 Klatka 07:26 Wieruszów 07:31

07:10

Broników do Wierzchlas

07:39

S.
Kursuje przez - Kochlew 07:20 Krzeczów 07:24 Kraszkowice 07:27 Wierzchlas 07:35

06:35

Chojny do Wieluń

07:15

S.
Kursuje przez - Chojny 06:37 Huta 06:40 Koźlin 06:44 Milejów 06:45 Janów 06:46 Wola Rudlicka 06:49 Ostrówek 06:51 Rudlice 06:55 Skrzynno 06:56 Niemierzyn 06:59 Działy 07:03 Czarnożyły 07:05 Wydrzyn 07:07 Opojowice 07:09 Raczyn 07:10 Wieluń 07:11

06:20

Chorzyna do Wieluń

07:15

S.
Kursuje przez - Zofia 06:25 Kuźnica Ługowska 06:28 Kuszyna 06:32 Kiełczygłówek 06:34 Osjaków 06:46 Dębina 06:50 Stanisławów 06:53 Raducki Folwark 06:55 Klusiny 06:59 Jodłowiec 07:01 Sieniec 07:02 Starzenice 07:05 Olewin 07:07 Widoradz 07:09 Wieluń 07:13

10:20

Chorzyna do Wieluń

11:01

D m w
Kursuje przez - Kuźnica Strobińska 10:26 Zofia 10:28 Osjaków 10:32 Dębina 10:36 Stanisławów 10:39 Raducki Folwark 10:41 Klusiny 10:45 Jodłowiec 10:47 Sieniec 10:48 Starzenice 10:51 Olewin 10:53 Widoradz 10:56 Wieluń 10:59

07:35

Chotów do Krzyworzeka

07:45

S.
Kursuje przez - Chotów 07:39 Krzyworzeka 07:45

14:18

Chotów do Mokrsko

14:30

S.
Kursuje przez - Mątewki 14:21 Słupsko 14:23 Mokrsko 14:26

07:02

Chróścin do Wieruszów

07:33

S.
Kursuje przez - Bolesławiec 07:06 Chotynin 07:08 Piaski 07:09 Kamionka 07:13 Mieleszyn 07:17 Mieleszynek 07:24 Klatka 07:26 Wieruszów 07:31

07:00

Ciasna do Sieraków Śląski

08:43

S
Kursuje przez - Ciasna 07:10 Molna 07:14 Panoszów 07:31 Wędzina 07:42 Patoka 07:50 Sieraków Śląski 07:52

14:40

Czarnożyły do Stawek

14:50

S. 1 2
Kursuje przez - Gromadzice 14:45 Stawek 14:50

06:50

Czastary do Wieruszów

07:32

D m w
Kursuje przez - Parcice 06:54 Radostów Pierwszy 06:57 Żdżary 06:59 Wiewiórka 07:04 Chotynin 07:08 Bolesławiec 07:11 Piaski 07:15 Kamionka 07:17 Mieleszyn 07:18 Mieleszynek 07:23 Klatka 07:25 Wieruszów 07:30

06:35

Drobnice do Wieluń

07:20

S.
Kursuje przez - Drobnice 06:40 Raduczyce 06:43 Dębina 06:48 Osjaków 06:50 Stanisławów 06:57 Raducki Folwark 06:59 Klusiny 07:04 Jodłowiec 07:05 Sieniec 07:07 Starzenice 07:10 Olewin 07:12 Widoradz 07:15 Wieluń 07:18

05:55

Działoszyn do Sieradz

07:46

D m w Ł
Kursuje przez - Szczyty 06:00 Niżankowice 06:05 Krzeczów 06:11 Kraszkowice 06:14 Wierzchlas 06:20 Ruda 06:27 Wieluń 06:32 Urbanice 06:41 Małyszyn 06:43 Masłowice 06:45 Borowiec 06:49 Piskornik 06:51 Dębiec 06:55 Dębiec-Kolonia 06:57 Wielgie 07:00 Szynkielów 07:02 Wolnica Niechmirowska 07:06 Niechmirów 07:09 Kolonia Niechmirów 07:11 Waszkowskie 07:13 Biadaczew 07:15 Szczawno 07:16 Majaczewice 07:17 Burzenin 07:20 Witów 07:23 Redzeń Pierwszy 07:25 Stoczki 07:29 Okręglica 07:31 Sieradz 07:40

14:00

Działoszyn do Sieradz

15:51

S. Ł
Kursuje przez - Szczyty 14:05 Niżankowice 14:10 Krzeczów 14:16 Kraszkowice 14:19 Wierzchlas 14:25 Ruda 14:32 Wieluń 14:37 Urbanice 14:46 Małyszyn 14:48 Masłowice 14:50 Borowiec 14:54 Piskornik 14:56 Dębiec 15:00 Dębiec-Kolonia 15:02 Wielgie 15:05 Szynkielów 15:07 Wolnica Niechmirowska 15:11 Niechmirów 15:14 Kolonia Niechmirów 15:16 Waszkowskie 15:18 Biadaczew 15:20 Szczawno 15:21 Majaczewice 15:22 Burzenin 15:25 Witów 15:28 Redzeń Pierwszy 15:30 Stoczki 15:34 Okręglica 15:36 Sieradz 15:45

11:00

Działoszyn do Wieluń

12:05

D m z
Kursuje przez - Szczyty 11:06 Niżankowice 11:13 Krzeczów 11:24 Kraszkowice 11:28 Wierzchlas 11:34 Ruda 11:40 Wieluń 11:46

06:35

Dzietrzkowice do Bolesławiec

06:56

S.
Kursuje przez - Kolonia Dzietrzkowice 06:39 Ludwinów 06:41 Łubnice 06:45 Wójcin 06:48 Andrzejów 06:51 Bolesławiec 06:53

05:52

Dzietrzkowice do Wieluń

06:35

D m z
Kursuje przez - Dzietrzkowice 05:56 Węgielnica 05:57 Toplin 05:59 Skomlin 06:02 Zbęk 06:10 Mokrsko 06:12 Krzyworzeka 06:20 Gaszyn 06:25 Wieluń 06:30

06:35

Dzietrzkowice do Wieruszów

07:35

S.
Kursuje przez - Kolonia Dzietrzkowice 06:39 Ludwinów 06:42 Łubnice 06:46 Wójcin 06:49 Andrzejów 06:54 Bolesławiec 06:56 Chróścin 07:04 Chotynin 07:10 Piaski 07:11 Kamionka 07:15 Mieleszyn 07:19 Mieleszynek 07:26 Klatka 07:28 Wieruszów 07:33

09:05

Dzietrzkowice do Wieruszów

09:50

D m w
Kursuje przez - Kolonia Dzietrzkowice 09:10 Ludwinów 09:13 Łubnice 09:17 Wójcin 09:19 Andrzejów 09:24 Bolesławiec 09:26 Chotynin 09:31 Piaski 09:32 Kamionka 09:34 Mieleszyn 09:36 Mieleszynek 09:41 Klatka 09:43 Wieruszów 09:48

07:30

Dzietrzniki do Dzietrzniki

07:56

S.
Kursuje przez - Dzietrzniki 07:36 Kałuże 07:38 Kępowizna 07:48

12:40

Dzietrzniki do Dzietrzniki

13:02

S.
Kursuje przez - Pątnów 12:44 Grębień 12:45 Józefów 12:50 Dzietrzniki 13:02

13:05

Dzietrzniki do Dzietrzniki

13:32

S.
Kursuje przez - Dzietrzniki 13:11 Kępowizna 13:14 Kałuże 13:16

14:15

Dzietrzniki do Dzietrzniki

14:42

S.
Kursuje przez - Dzietrzniki 14:21 Kępowizna 14:24 Kałuże 14:26

14:40

Dzietrzniki do Dzietrzniki

15:02

S.
Kursuje przez - Pątnów 14:44 Grębień 14:45 Józefów 14:50 Dzietrzniki 15:02

07:00

Dzietrzniki do Jajczaki

07:42

S.
Kursuje przez - Grębień 07:07 Pątnów 07:13 Bieniec 07:22 Łaszew 07:33 Jajczaki 07:42

05:12

Glinica do Lubliniec

05:25

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 05:18

05:23

Glinica do Lubliniec

05:35

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 05:27

06:27

Glinica do Lubliniec

06:41

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 06:33

07:18

Glinica do Lubliniec

07:30

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 07:22

07:23

Glinica do Lubliniec

07:35

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 07:27

07:42

Glinica do Lubliniec

07:56

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 07:48

08:36

Glinica do Lubliniec

08:50

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 08:42

09:18

Glinica do Lubliniec

09:30

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 09:22

09:56

Glinica do Lubliniec

10:10

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 10:02

10:36

Glinica do Lubliniec

10:50

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 10:42

13:16

Glinica do Lubliniec

13:30

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 13:22

13:28

Glinica do Lubliniec

13:40

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 13:32

15:08

Glinica do Lubliniec

15:20

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 15:12

15:18

Glinica do Lubliniec

15:30

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 15:22

15:36

Glinica do Lubliniec

15:50

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 15:42

16:36

Glinica do Lubliniec

16:50

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 16:42

17:16

Glinica do Lubliniec

17:30

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 17:22

19:06

Glinica do Lubliniec

19:20

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 19:12

05:40

Glinica do Sieraków Śląski

06:02

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 05:49 Ciasna 05:55 Sieraków Śląski 05:56

07:00

Glinica do Sieraków Śląski

07:20

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 07:08 Ciasna 07:14 Sieraków Śląski 07:18

17:15

Glinica do Sieraków Śląski

17:37

6-7 b m w
Kursuje przez - Jeżowa 17:24 Ciasna 17:30 Sieraków Śląski 17:31

19:45

Glinica do Sieraków Śląski

20:07

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 19:54 Ciasna 20:00 Sieraków Śląski 20:01

08:15

Glinica do Wędzina

08:50

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 08:24 Ciasna 08:30 Sieraków Śląski 08:31 Patoka 08:45 Panoszów 08:46 Wędzina 08:48

09:15

Glinica do Wędzina

09:50

6-7 b m w
Kursuje przez - Jeżowa 09:24 Ciasna 09:30 Sieraków Śląski 09:31 Patoka 09:45 Panoszów 09:46 Wędzina 09:48

10:55

Glinica do Wędzina

11:30

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 11:04 Ciasna 11:10 Sieraków Śląski 11:11 Patoka 11:25 Panoszów 11:26 Wędzina 11:28

11:15

Glinica do Wędzina

11:50

6-7 b m w
Kursuje przez - Jeżowa 11:24 Ciasna 11:30 Sieraków Śląski 11:31 Patoka 11:45 Panoszów 11:46 Wędzina 11:48

14:25

Glinica do Wędzina

15:00

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 14:34 Ciasna 14:40 Sieraków Śląski 14:41 Patoka 14:55 Panoszów 14:56 Wędzina 14:58

16:05

Glinica do Wędzina

16:40

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 16:14 Ciasna 16:20 Sieraków Śląski 16:21 Patoka 16:35 Panoszów 16:36 Wędzina 16:38

17:45

Glinica do Wędzina

18:20

D m w
Kursuje przez - Jeżowa 17:54 Ciasna 18:00 Sieraków Śląski 18:01 Patoka 18:15 Panoszów 18:16 Wędzina 18:18

06:47

Glinica do Zborowskie

07:05

D m w
Kursuje przez - Dzielna 06:54 Ciasna 06:58 Molna 07:00 Zborowskie 07:05

06:05

Gola do Wieluń

07:25

S.
Kursuje przez - Chróścin 06:10 Bolesławiec 06:12 Andrzejów 06:25 Wójcin 06:28 Łubnice 06:32 Ludwinów 06:34 Kolonia Dzietrzkowice 06:39 Dzietrzkowice 06:42 Węgielnica 06:47 Toplin 06:49 Skomlin 06:52 Zbęk 07:00 Mokrsko 07:02 Krzyworzeka 07:10 Gaszyn 07:15 Wieluń 07:20

07:00

Grabowa do Załęcze Małe

07:35

S.
Kursuje przez - Kluski 07:03 Kałuże 07:08 Załęcze Wielkie 07:12 Cisowa 07:15 Załęcze Małe 07:16 Gligi 07:22 Troniny 07:26 Stara Wieś 07:30

08:10

Gromadzice do Wieluń

08:23

S.
Kursuje przez - Czarnożyły 08:14 Wydrzyn 08:16 Opojowice 08:17 Raczyn 08:18 Wieluń 08:19

14:20

Jajczaki do Dzietrzniki

15:02

S. 1 2 3
Kursuje przez - Łaszew 14:27 Bieniec 14:33 Pątnów 14:49 Grębień 14:55 Dzietrzniki 15:02

15:10

Jajczaki do Dzietrzniki

15:52

S. 4
Kursuje przez - Łaszew 15:17 Bieniec 15:23 Pątnów 15:39 Grębień 15:45 Dzietrzniki 15:52

07:15

Józefów do Dzietrzniki

07:27

S.
Kursuje przez - Józefów 07:17 Grębień 07:18 Pątnów 07:23 Dzietrzniki 07:27

14:30

Kadłub do Wieluń

15:17

S.
Kursuje przez - Józefów 14:37 Popowice 14:39 Wieluń 14:54

15:10

Kadłub do Wieluń

15:47

S.
Kursuje przez - Józefów 15:17 Popowice 15:19 Wieluń 15:24

05:00

Kamion do Wieluń

05:45

d n K
Kursuje przez - Toporów 05:04 Przywóz 05:07 Mierzyce 05:10 Jajczaki 05:16 Strugi 05:20 Pątnów 05:22 Kamionka 05:25 Nowy Świat 05:30 Wieluń 05:35

11:30

Kamion do Wieluń

12:08

D m z
Kursuje przez - Toporów 11:34 Przywóz 11:36 Mierzyce 11:39 Jajczaki 11:44 Przycłapy 11:49 Wierzchlas 11:51 Ruda 11:58 Wieluń 12:04

13:00

Kamion do Wieluń

13:45

d n K
Kursuje przez - Toporów 13:04 Przywóz 13:07 Mierzyce 13:10 Jajczaki 13:16 Strugi 13:20 Pątnów 13:22 Kamionka 13:25 Nowy Świat 13:30 Wieluń 13:35

21:05

Kamion do Wieluń

21:50

d n K
Kursuje przez - Toporów 21:09 Przywóz 21:12 Mierzyce 21:15 Jajczaki 21:21 Strugi 21:25 Pątnów 21:27 Kamionka 21:30 Nowy Świat 21:35 Wieluń 21:40

07:30

Kamionka do Pątnów

07:47

S.
Kursuje przez - Kamionka 07:31 Pątnów 07:42

08:00

Kępno do Wieruszów

08:20

S
Kursuje przez - Olszowa 08:06 Świba 08:11 Wieruszów 08:19

14:30

Kępno do Wieruszów

14:50

S
Kursuje przez - Olszowa 14:36 Świba 14:41 Wieruszów 14:49

06:30

Klonowa do Wieluń

07:20

S.
Kursuje przez - Lututów 06:38 Dobrosław 06:46 Kolonia Dobrosław 06:48 Swoboda 06:52 Świątkowice 06:53 Rososz 06:56 Góry Świątkowskie 06:58 Kąty 07:00 Platoń 07:01 Łagiewniki 07:03 Raczyn 07:07 Opojowice 07:10 Wieluń 07:12

08:55

Klonowa do Wieluń

09:44

D m z
Kursuje przez - Lututów 09:02 Dobrosław 09:10 Kolonia Dobrosław 09:12 Swoboda 09:16 Świątkowice 09:17 Rososz 09:20 Góry Świątkowskie 09:22 Kąty 09:24 Platoń 09:25 Łagiewniki 09:27 Raczyn 09:31 Opojowice 09:34 Wieluń 09:36

12:50

Klonowa do Wieluń

13:44

S. K
Kursuje przez - Lututów 12:57 Dobrosław 13:05 Kolonia Dobrosław 13:07 Swoboda 13:11 Świątkowice 13:12 Rososz 13:16 Góry Świątkowskie 13:18 Kąty 13:19 Platoń 13:21 Łagiewniki 13:23 Raczyn 13:27 Opojowice 13:30 Wieluń 13:32

07:15

Kochlew do Wierzchlas

07:35

S.
Kursuje przez - Krzeczów 07:25 Kraszkowice 07:28 Wierzchlas 07:33

14:45

Kochlew do Wierzchlas

15:06

S.
Kursuje przez - Krzeczów 14:55 Kraszkowice 14:58 Wierzchlas 15:04

05:43

Konopnica do Wieluń

06:46

S. Ł
Kursuje przez - Rychłocice 05:48 Mała Wieś 05:51 Szynkielów 06:02 Wielgie 06:06 Dymek 06:08 Bębnów 06:14 Borki Walkowskie 06:18 Czernice 06:21 Huta Czernicka 06:25 Dębiec 06:28 Piskornik 06:31 Masłowice 06:35 Małyszyn 06:40 Urbanice 06:43 Wieluń 06:45

06:24

Konopnica do Wieluń

07:04

S.
Kursuje przez - Rychłocice 06:30 Mała Wieś 06:33 Szynkielów 06:45 Wielgie 06:50 Dębiec-Kolonia 06:53 Dębiec 06:55 Piskornik 06:56 Borowiec 06:58 Masłowice 06:59 Małyszyn 07:01 Urbanice 07:02 Wieluń 07:03

15:25

Krzeczów do Siemkowice

15:44

S.
Kursuje przez - Mokre 15:30 Miętno 15:33 Ignaców 15:35 Ożegów 15:38 Siemkowice 15:41

05:10

Krzeczów do Wieluń

05:45

+ K
Kursuje przez - Kraszkowice 05:17 Wierzchlas 05:20 Ruda 05:29 Wieluń 05:36

13:10

Krzeczów do Wieluń

13:45

+ K
Kursuje przez - Kraszkowice 13:17 Wierzchlas 13:20 Ruda 13:29 Wieluń 13:36

21:10

Krzeczów do Wieluń

21:45

+ K
Kursuje przez - Kraszkowice 21:17 Wierzchlas 21:20 Ruda 21:29 Wieluń 21:36

15:10

Krzyworzeka do Chotów

15:20

S.
Kursuje przez - Chotów 15:18

07:45

Krzyworzeka do Mokrsko

08:00

S.
Kursuje przez - Mokrsko 07:48 Zmyślona 07:50 Komorniki 07:52 Złota Góra 07:56

08:10

Kuźnica Strobińska do Wieluń

08:44

F m
Kursuje przez - Osjaków 08:15 Dębina 08:18 Nowa Wieś 08:20 Stanisławów 08:22 Raducki Folwark 08:24 Klusiny 08:28 Jodłowiec 08:30 Sieniec 08:32 Starzenice 08:34 Olewin 08:36 Widoradz 08:39 Wieluń 08:42

05:25

Lubliniec do Glinica

05:40

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 05:28 Lubecko 05:36 Glinica 05:40

06:35

Lubliniec do Glinica

06:47

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 06:37 Lubecko 06:44 Glinica 06:47

06:45

Lubliniec do Glinica

07:00

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 06:48 Lubecko 06:56 Glinica 07:00

08:00

Lubliniec do Glinica

08:15

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 08:03 Lubecko 08:11 Glinica 08:15

08:00

Lubliniec do Glinica

08:12

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 08:02 Lubecko 08:09 Glinica 08:12

08:30

Lubliniec do Glinica

08:42

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 08:32 Lubecko 08:39 Glinica 08:42

09:00

Lubliniec do Glinica

09:15

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 09:03 Lubecko 09:11 Glinica 09:15

10:40

Lubliniec do Glinica

10:55

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 10:43 Lubecko 10:51 Glinica 10:55

11:00

Lubliniec do Glinica

11:15

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 11:03 Lubecko 11:11 Glinica 11:15

12:00

Lubliniec do Glinica

12:12

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 12:02 Lubecko 12:09 Glinica 12:12

14:10

Lubliniec do Glinica

14:25

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 14:13 Lubecko 14:21 Glinica 14:25

14:20

Lubliniec do Glinica

14:32

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 14:22 Lubecko 14:29 Glinica 14:32

15:30

Lubliniec do Glinica

15:42

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 15:32 Lubecko 15:39 Glinica 15:42

15:30

Lubliniec do Glinica

15:42

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 15:32 Lubecko 15:39 Glinica 15:42

15:50

Lubliniec do Glinica

16:05

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 15:53 Lubecko 16:01 Glinica 16:05

17:00

Lubliniec do Glinica

17:15

6-7 b m w
Kursuje przez - Lubliniec 17:03 Lubecko 17:11 Glinica 17:15

17:30

Lubliniec do Glinica

17:45

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 17:33 Lubecko 17:41 Glinica 17:45

19:30

Lubliniec do Glinica

19:45

D m w
Kursuje przez - Lubliniec 19:33 Lubecko 19:41 Glinica 19:45

14:50

Lututów do Wieluń

15:45

S.
Kursuje przez - Lututów 14:52 Dymki 14:55 Łęki Małe 14:58 Knapy 15:00 Huta 15:01 Koźlin 15:04 Milejów 15:05 Janów 15:06 Wola Rudlicka 15:09 Ostrówek 15:11 Rudlice 15:15 Skrzynno 15:16 Niemierzyn 15:22 Działy 15:28 Czarnożyły 15:30 Wydrzyn 15:34 Opojowice 15:36 Raczyn 15:37 Wieluń 15:38

06:40

Lututów do Wieruszów

07:27

S.
Kursuje przez - Lututów 06:44 Siedliska 06:49 Pichlice 06:51 Ryś 06:52 Walichnowy 06:54 Borki Pichelskie 06:54 Borki Sokolskie 06:56 Zdzierczyzna 06:59 Sokolniki 07:04 Tyble 07:10 Ochędzyn 07:13 Chobanin 07:18 Pieczyska 07:21 Wieruszów 07:24

08:10

Lututów do Wieruszów

08:45

D m w
Kursuje przez - Ostrówek 08:23 Galewice 08:28 Niwiska 08:34 Osowa 08:37 Wieruszów 08:45

07:45

Lututów do Złoczew

08:05

S.
Kursuje przez - Niemojew 07:49 Kluski 07:52 Wandalin 07:54 Uników Poduchowny 07:57 Bujnów 08:00 Złoczew 08:05

13:30

Łagiewniki do Raczyn

13:56

S.
Kursuje przez - Kąty 13:33 Czarnożyły 13:38 Platoń 13:47 Łagiewniki 13:49 Raczyn 13:53

05:05

Łagiewniki do Wieluń

05:45

d n K
Kursuje przez - Raczyn 05:09 Opojowice 05:13 Staw 05:17 Gromadzice 05:23 Stawek 05:26 Wieluń 05:40

13:05

Łagiewniki do Wieluń

13:45

d n K
Kursuje przez - Raczyn 13:09 Opojowice 13:13 Staw 13:17 Gromadzice 13:23 Stawek 13:26 Wieluń 13:40

21:05

Łagiewniki do Wieluń

21:45

d n K
Kursuje przez - Raczyn 21:09 Opojowice 21:13 Staw 21:17 Gromadzice 21:23 Stawek 21:26 Wieluń 21:40

09:30

Łódź do Wieluń

11:46

D m z G
Kursuje przez - Łódź 09:39 Ksawerów 09:48 Pabianice 09:52 Chechło Pierwsze 09:59 Chechło Drugie 10:00 Dobroń 10:05 Przygoń 10:08 Łask 10:10 Łopatki 10:23 Sięganów 10:25 Rososza 10:27 Pruszków 10:30 Dobra 10:33 Lichawa 10:35 Sędziejowice 10:37 Nowe Kozuby 10:39 Wola Wężykowa 10:42 Grabno 10:45 Rogóźno 10:49 Widawa 10:52 Witoldów 10:58 Kocina 11:00 Brzyków 11:01 Osieczno 11:04 Rychłocice 11:08 Szynkielów 11:18 Wielgie 11:22 Dębiec-Kolonia 11:25 Dębiec 11:27 Piskornik 11:29 Borowiec 11:33 Masłowice 11:35 Małyszyn 11:39 Urbanice 11:41 Wieluń 11:44

11:30

Łódź do Wieluń

13:46

b
Kursuje przez - Łódź 11:39 Ksawerów 11:48 Pabianice 11:52 Chechło Pierwsze 11:59 Chechło Drugie 12:00 Dobroń 12:05 Przygoń 12:08 Łask 12:10 Łopatki 12:23 Sięganów 12:25 Rososza 12:27 Pruszków 12:30 Dobra 12:33 Lichawa 12:35 Sędziejowice 12:37 Nowe Kozuby 12:39 Wola Wężykowa 12:42 Grabno 12:45 Rogóźno 12:49 Widawa 12:52 Witoldów 12:58 Kocina 13:00 Brzyków 13:01 Osieczno 13:04 Rychłocice 13:08 Szynkielów 13:18 Wielgie 13:22 Dębiec-Kolonia 13:25 Dębiec 13:27 Piskornik 13:29 Borowiec 13:33 Masłowice 13:35 Małyszyn 13:39 Urbanice 13:41 Wieluń 13:44

13:00

Łódź do Wieluń

15:16

D m z G
Kursuje przez - Łódź 13:09 Ksawerów 13:18 Pabianice 13:22 Chechło Pierwsze 13:29 Chechło Drugie 13:30 Dobroń 13:35 Przygoń 13:38 Łask 13:40 Łopatki 13:53 Sięganów 13:55 Rososza 13:57 Pruszków 14:00 Dobra 14:03 Lichawa 14:05 Sędziejowice 14:07 Nowe Kozuby 14:09 Wola Wężykowa 14:12 Grabno 14:15 Rogóźno 14:19 Widawa 14:22 Witoldów 14:28 Kocina 14:30 Brzyków 14:31 Osieczno 14:34 Rychłocice 14:38 Szynkielów 14:48 Wielgie 14:52 Dębiec-Kolonia 14:55 Dębiec 14:57 Piskornik 14:59 Borowiec 15:03 Masłowice 15:05 Małyszyn 15:09 Urbanice 15:11 Wieluń 15:14

14:30

Łódź do Wieluń

17:07

D w
Kursuje przez - Łódź 14:39 Ksawerów 14:47 Pabianice 14:52 Chechło Pierwsze 15:00 Chechło Drugie 15:01 Dobroń 15:06 Przygoń 15:09 Łask 15:11 Łopatki 15:24 Sięganów 15:26 Rososza 15:28 Pruszków 15:31 Dobra 15:34 Lichawa 15:36 Sędziejowice 15:38 Nowe Kozuby 15:40 Wola Wężykowa 15:43 Grabno 15:46 Rogóźno 15:50 Widawa 15:53 Wola Kleszczowa 15:59 Zborów 16:02 Ochle-Kolonia 16:05 Kurówek Prądzewski 16:10 Prądzew 16:13 Wola Wiązowa 16:16 Głuchów 16:19 Konopnica 16:24 Anielin 16:27 Strobin 16:29 Osjaków 16:35 Dębina 16:42 Stanisławów 16:44 Raducki Folwark 16:47 Klusiny 16:51 Jodłowiec 16:53 Sieniec 16:55 Starzenice 16:57 Olewin 16:59 Widoradz 17:01 Wieluń 17:05

16:10

Łódź do Wieluń

18:26

E a
Kursuje przez - Łódź 16:19 Ksawerów 16:28 Pabianice 16:32 Chechło Pierwsze 16:39 Chechło Drugie 16:40 Dobroń 16:45 Przygoń 16:48 Łask 16:50 Łopatki 17:03 Sięganów 17:05 Rososza 17:07 Pruszków 17:10 Dobra 17:13 Lichawa 17:15 Sędziejowice 17:17 Nowe Kozuby 17:19 Wola Wężykowa 17:22 Grabno 17:25 Rogóźno 17:29 Widawa 17:32 Witoldów 17:38 Kocina 17:40 Brzyków 17:41 Osieczno 17:44 Rychłocice 17:48 Szynkielów 17:58 Wielgie 18:02 Dębiec-Kolonia 18:05 Dębiec 18:07 Piskornik 18:09 Borowiec 18:13 Masłowice 18:15 Małyszyn 18:19 Urbanice 18:21 Wieluń 18:24

17:00

Łódź do Wieluń

19:31

7 +
Kursuje przez - Łódź 17:09 Ksawerów 17:17 Pabianice 17:22 Chechło Pierwsze 17:30 Chechło Drugie 17:31 Dobroń 17:36 Przygoń 17:38 Łask 17:40 Łopatki 17:53 Sięganów 17:55 Rososza 17:57 Pruszków 18:00 Dobra 18:03 Lichawa 18:04 Sędziejowice 18:06 Nowe Kozuby 18:08 Wola Wężykowa 18:11 Grabno 18:14 Rogóźno 18:18 Widawa 18:21 Wola Kleszczowa 18:27 Zborów 18:30 Ochle-Kolonia 18:33 Kurówek Prądzewski 18:37 Prądzew 18:39 Wola Wiązowa 18:42 Głuchów 18:45 Konopnica 18:50 Anielin 18:53 Strobin 18:55 Osjaków 19:01 Dębina 19:08 Stanisławów 19:10 Raducki Folwark 19:13 Klusiny 19:16 Jodłowiec 19:18 Sieniec 19:20 Starzenice 19:22 Olewin 19:24 Widoradz 19:26 Wieluń 19:30

18:20

Łódź do Wieluń

20:36

D m z
Kursuje przez - Łódź 18:29 Ksawerów 18:38 Pabianice 18:42 Chechło Pierwsze 18:49 Chechło Drugie 18:50 Dobroń 18:55 Przygoń 18:58 Łask 19:00 Łopatki 19:13 Sięganów 19:15 Rososza 19:17 Pruszków 19:20 Dobra 19:23 Lichawa 19:25 Sędziejowice 19:27 Nowe Kozuby 19:29 Wola Wężykowa 19:32 Grabno 19:35 Rogóźno 19:39 Widawa 19:42 Witoldów 19:48 Kocina 19:50 Brzyków 19:51 Osieczno 19:54 Rychłocice 19:58 Szynkielów 20:08 Wielgie 20:12 Dębiec-Kolonia 20:15 Dębiec 20:17 Piskornik 20:19 Borowiec 20:23 Masłowice 20:25 Małyszyn 20:29 Urbanice 20:31 Wieluń 20:34

20:40

Łódź do Wieluń

23:04

7 b
Kursuje przez - Łódź 20:49 Ksawerów 20:57 Pabianice 21:02 Chechło Pierwsze 21:10 Chechło Drugie 21:11 Dobroń 21:17 Przygoń 21:20 Łask 21:22 Łopatki 21:35 Sięganów 21:37 Rososza 21:39 Pruszków 21:42 Dobra 21:45 Lichawa 21:47 Sędziejowice 21:49 Nowe Kozuby 21:51 Wola Wężykowa 21:54 Grabno 21:57 Rogóźno 22:01 Widawa 22:04 Witoldów 22:10 Kocina 22:12 Brzyków 22:14 Osieczno 22:16 Rychłocice 22:21 Konopnica 22:25 Anielin 22:26 Strobin 22:28 Osjaków 22:34 Dębina 22:41 Stanisławów 22:43 Raducki Folwark 22:45 Klusiny 22:49 Jodłowiec 22:51 Sieniec 22:53 Starzenice 22:55 Olewin 22:57 Widoradz 22:59 Wieluń 23:02

11:00

Łubnice do Wieluń

11:50

S.
Kursuje przez - Ludwinów 11:04 Kolonia Dzietrzkowice 11:07 Dzietrzkowice 11:10 Węgielnica 11:15 Toplin 11:17 Skomlin 11:20 Zbęk 11:27 Mokrsko 11:29 Krzyworzeka 11:37 Gaszyn 11:41 Wieluń 11:46

09:45

Łyskornia do Wieluń

10:00

S.
Kursuje przez - Łyskornia 09:48 Biała-Kopiec 09:49 Biała Druga 09:50 Biała Rządowa 09:51 Kopydłów 09:53 Dąbrowa 09:55 Wieluń 09:58

07:00

Mierzyce do Mierzyce

07:51

S.
Kursuje przez - Przywóz 07:03 Toporów 07:08 Kamion 07:11 Mierzyce 07:17 Łaszew 07:21 Bieniec 07:26 Strugi 07:35 Jajczaki 07:37

15:35

Mierzyce do Mierzyce

16:27

S.
Kursuje przez - Jajczaki 15:39 Mierzyce 15:42 Strugi 15:53 Łaszew 15:56 Bieniec 16:02 Przywóz 16:15 Toporów 16:18 Kamion 16:20

05:10

Młynisko do Wieluń

05:41

d n K
Kursuje przez - Dębina 05:14 Piaski 05:17 Srebrnica 05:18 Kurów 05:23 Turów 05:29 Wieluń 05:34

06:50

Młynisko do Wieluń

07:29

S.
Kursuje przez - Poręby 06:54 Brzoza 06:57 Janowiec 07:03 Łyskornia 07:05 Biała-Kopiec 07:11 Biała Druga 07:12 Biała Rządowa 07:14 Kopydłów 07:18 Dąbrowa 07:21 Wieluń 07:25

13:10

Młynisko do Wieluń

13:41

d n K
Kursuje przez - Dębina 13:14 Piaski 13:17 Srebrnica 13:18 Kurów 13:23 Turów 13:29 Wieluń 13:34

21:10

Młynisko do Wieluń

21:41

d n K
Kursuje przez - Dębina 21:14 Piaski 21:17 Srebrnica 21:18 Kurów 21:23 Turów 21:29 Wieluń 21:34

14:00

Mokrsko do Chotów

14:17

S.
Kursuje przez - Mokrsko 14:04 Słupsko 14:07 Kazimierz 14:08 Maręże 14:09 Mątewki 14:14 Chotów 14:15

14:40

Mokrsko do Chotów

14:52

S.
Kursuje przez - Mokrsko 14:44 Słupsko 14:45 Kazimierz 14:46 Maręże 14:47 Mątewki 14:50 Chotów 14:51

08:15

Mokrsko do Wieluń

08:40

S.
Kursuje przez - Mokrsko 08:19 Słupsko 08:22 Mątewki 08:24 Chotów 08:25 Turów 08:30 Wieluń 08:34

12:45

Molna do Dzielna

15:50

S
Kursuje przez - Molna 12:49 Ciasna 12:57 Jeżowa 13:11 Dzielna 13:34 Glinica 14:00 Zborowskie 14:54

07:00

Molna do Molna

08:25

S
Kursuje przez - Molna 07:03 Ciasna 07:07 Jeżowa 07:25 Dzielna 07:35 Glinica 07:55 Zborowskie 08:22

06:00

Naramice do Wieluń

06:39

D m w
Kursuje przez - Biała Pierwsza 06:04 Biała-Kopiec 06:05 Łyskornia 06:07 Janowiec 06:13 Poręby 06:15 Brzoza 06:19 Biała Rządowa 06:24 Kopydłów 06:28 Dąbrowa 06:31 Wieluń 06:35

05:40

Niżankowice do Wieluń

06:18

D m z
Kursuje przez - Toporów 05:44 Przywóz 05:46 Mierzyce 05:49 Jajczaki 05:54 Przycłapy 05:57 Wierzchlas 05:59 Ruda 06:05 Wieluń 06:11

07:00

Niżankowice do Wieluń

07:43

D m z
Kursuje przez - Toporów 07:04 Przywóz 07:08 Mierzyce 07:11 Jajczaki 07:16 Przycłapy 07:21 Wierzchlas 07:23 Ruda 07:30 Wieluń 07:36

06:25

Ochle-Kolonia do Ostrów

07:49

S
Kursuje przez - Wola Kleszczowa 06:36 Widawa 06:39 Rogóźno 06:44 Józefów 06:49 Patoki 06:55 Zalesie 06:59 Wygiełzów 07:06 Rogowiec 07:09 Kurówek 07:14 Nowa Wola 07:17 Petronelów 07:20 Buczek 07:23 Wygwizdów 07:25 Wola Buczkowska 07:28 Czestków F 07:30 Czestków B 07:32 Czestków A 07:34 Mauryca 07:36 Gorczyn 07:38 Łask 07:41 Ostrów 07:49

06:40

Osjaków do Wieluń

08:43

D m w Ł
Kursuje przez - Felinów 06:44 Gabrielów 06:46 Radoszewice 06:49 Lipnik 06:53 Kolonia Lipnik 06:57 Bugaj Lipnicki 07:00 Podrwinów 07:02 Gumnisko 07:05 Kiełczygłów 07:08 Kiełczygłów-Okupniki 07:11 Kolonia Chorzew 07:13 Chorzew 07:15 Łukomierz 07:21 Siemkowice 07:23 Marchewki 07:27 Tuszyn 07:30 Dylów Szlachecki 07:33 Pajęczno 07:35 Dylów Rządowy 07:43 Trębaczew 07:47 Posmykowizna 07:52 Działoszyn 07:54 Szczyty 08:01 Niżankowice 08:08 Krzeczów 08:16 Kraszkowice 08:19 Wierzchlas 08:25 Ruda 08:32 Wieluń 08:38

16:15

Osjaków do Wieluń

18:18

D Ł m w
Kursuje przez - Felinów 16:19 Gabrielów 16:21 Radoszewice 16:24 Lipnik 16:28 Kolonia Lipnik 16:32 Bugaj Lipnicki 16:35 Podrwinów 16:37 Gumnisko 16:40 Kiełczygłów 16:43 Kiełczygłów-Okupniki 16:46 Kolonia Chorzew 16:48 Chorzew 16:50 Łukomierz 16:56 Siemkowice 16:58 Marchewki 17:02 Tuszyn 17:05 Dylów Szlachecki 17:08 Pajęczno 17:10 Dylów Rządowy 17:18 Trębaczew 17:22 Posmykowizna 17:27 Działoszyn 17:29 Szczyty 17:36 Niżankowice 17:43 Krzeczów 17:51 Kraszkowice 17:54 Wierzchlas 18:00 Ruda 18:07 Wieluń 18:13

16:00

Osjaków do Wrońsko

16:26

S.
Kursuje przez - Kuźnica Strobińska 16:05 Chorzyna 16:07 Krzętle 16:09 Strobin 16:13 Anielin 16:17 Konopnica 16:19 Wrońsko 16:24

15:10

Ostrów do Ochle-Kolonia

16:33

S
Kursuje przez - Łask 15:19 Gorczyn 15:22 Mauryca 15:24 Czestków A 15:26 Czestków B 15:28 Czestków F 15:30 Wola Buczkowska 15:32 Wygwizdów 15:35 Buczek 15:37 Petronelów 15:40 Nowa Wola 15:43 Kurówek 15:46 Rogowiec 15:51 Wygiełzów 15:54 Zalesie 16:01 Patoki 16:06 Józefów 16:12 Rogóźno 16:17 Widawa 16:19 Wola Kleszczowa 16:25 Zborów 16:28 Ochle-Kolonia 16:33

06:20

Ostrówek do Ostrówek

07:20

S.
Kursuje przez - Janów 06:28 Milejów 06:32 Okalew 06:44 Gwizdałki 06:50 Nietuszyna 06:52 Niemierzyn 07:01 Bolków 07:10 Skrzynno 07:14 Ostrówek 07:20

07:25

Ostrówek do Ostrówek

08:00

S.
Kursuje przez - Skrzynno 07:32 Piskornik 07:37 Dębiec 07:39 Wielgie 07:43 Dymek 07:45 Ostrówek 08:00

11:10

Ostrówek do Ostrówek

11:45

S. 3
Kursuje przez - Skrzynno 11:17 Piskornik 11:22 Dębiec 11:24 Wielgie 11:28 Dymek 11:30 Ostrówek 11:45

12:05

Ostrówek do Ostrówek

12:40

S. 2
Kursuje przez - Skrzynno 12:12 Piskornik 12:17 Dębiec 12:19 Wielgie 12:23 Dymek 12:25 Ostrówek 12:40

13:00

Ostrówek do Ostrówek

13:50

S. 2 3
Kursuje przez - Janów 13:08 Milejów 13:12 Okalew 13:24 Gwizdałki 13:30 Nietuszyna 13:32 Niemierzyn 13:41 Ostrówek 13:50

13:55

Ostrówek do Ostrówek

14:55

S. 4 5
Kursuje przez - Janów 14:03 Milejów 14:07 Okalew 14:19 Gwizdałki 14:25 Nietuszyna 14:27 Niemierzyn 14:36 Bolków 14:45 Skrzynno 14:49 Ostrówek 14:55

14:50

Ostrówek do Ostrówek

15:40

S. 3
Kursuje przez - Skrzynno 14:56 Bolków 14:59 Niemierzyn 15:03 Piskornik 15:16 Dębiec 15:18 Wielgie 15:22 Dymek 15:24 Ostrówek 15:40

14:50

Ostrówek do Ostrówek

15:25

S. 4 5
Kursuje przez - Skrzynno 14:57 Piskornik 15:02 Dębiec 15:04 Wielgie 15:08 Dymek 15:10 Ostrówek 15:25

15:40

Ostrówek do Ostrówek

16:30

S 2
Kursuje przez - Skrzynno 15:46 Bolków 15:49 Niemierzyn 15:53 Piskornik 16:06 Dębiec 16:08 Wielgie 16:12 Dymek 16:14 Ostrówek 16:30

13:55

Ostrówek do Skrzynno

14:22

S.
Kursuje przez - Skrzynno 14:00 Dymek 14:07 Wielgie 14:11 Dębiec 14:15 Piskornik 14:17

09:45

Ostrówek do Wieluń

10:14

D m w
Kursuje przez - Ostrówek 09:47 Okalew 09:48 Nietuszyna 09:51 Działy 09:55 Czarnożyły 09:57 Wydrzyn 10:01 Opojowice 10:03 Raczyn 10:05 Wieluń 10:06

11:00

Ostrówek do Wieluń

11:30

S.
Kursuje przez - Skrzynno 11:03 Niemierzyn 11:08 Działy 11:14 Czarnożyły 11:16 Wydrzyn 11:20 Opojowice 11:22 Raczyn 11:23 Wieluń 11:25

07:00

Ożarów do Wieluń

07:33

S.
Kursuje przez - Ożarów 07:03 Zmyślona 07:05 Komorniki 07:07 Złota Góra 07:11 Mokrsko 07:13 Krzyworzeka 07:21 Gaszyn 07:25 Wieluń 07:30

04:40

Pajęczno do Wieluń

05:47

E m z K
Kursuje przez - Dylów Rządowy 04:44 Trębaczew 04:48 Posmykowizna 04:53 Działoszyn 04:54 Szczyty 05:03 Niżankowice 05:08 Krzeczów 05:14 Kraszkowice 05:17 Wierzchlas 05:23 Ruda 05:30 Wieluń 05:35

06:35

Pajęczno do Wieluń

07:54

S.
Kursuje przez - Dylów Rządowy 06:39 Trębaczew 06:43 Posmykowizna 06:48 Działoszyn 06:49 Szczyty 06:56 Niżankowice 07:03 Krzeczów 07:14 Kraszkowice 07:18 Wierzchlas 07:23 Ruda 07:29 Wieluń 07:35

07:45

Pajęczno do Wieluń

08:48

D m z
Kursuje przez - Dylów Rządowy 07:49 Trębaczew 07:53 Posmykowizna 07:58 Działoszyn 07:59 Szczyty 08:08 Niżankowice 08:13 Krzeczów 08:19 Kraszkowice 08:22 Wierzchlas 08:28 Ruda 08:35 Wieluń 08:40

09:20

Pajęczno do Wieluń

10:36

D m z
Kursuje przez - Dylów Rządowy 09:25 Trębaczew 09:29 Posmykowizna 09:34 Działoszyn 09:35 Szczyty 09:42 Niżankowice 09:49 Krzeczów 10:00 Kraszkowice 10:04 Wierzchlas 10:10 Ruda 10:16 Wieluń 10:22

12:40

Pajęczno do Wieluń

13:45

E m z K
Kursuje przez - Dylów Rządowy 12:44 Trębaczew 12:48 Posmykowizna 12:53 Działoszyn 12:54 Szczyty 13:03 Niżankowice 13:08 Krzeczów 13:14 Kraszkowice 13:17 Wierzchlas 13:23 Ruda 13:30 Wieluń 13:35

20:40

Pajęczno do Wieluń

21:47

E m z K
Kursuje przez - Dylów Rządowy 20:44 Trębaczew 20:48 Posmykowizna 20:53 Działoszyn 20:54 Szczyty 21:03 Niżankowice 21:08 Krzeczów 21:14 Kraszkowice 21:17 Wierzchlas 21:23 Ruda 21:30 Wieluń 21:35

12:57

Parcice do Wieluń

13:31

D m z
Kursuje przez - Chorobel 13:01 Krzyż 13:03 Koryta 13:04 Młynisko 13:06 Dębina 13:10 Piaski 13:13 Srebrnica 13:15 Kurów 13:18 Turów 13:20 Wieluń 13:26

12:45

Pątnów do Kamionka

13:04

S.
Kursuje przez - Pątnów 12:48 Kamionka 12:53

13:40

Pątnów do Kamionka

13:59

S.
Kursuje przez - Pątnów 13:43 Kamionka 13:48

14:30

Pątnów do Kamionka

14:49

S.
Kursuje przez - Pątnów 14:33 Kamionka 14:38

07:08

Pątnów do Pątnów

07:30

S.
Kursuje przez - Pątnów 07:09 Popowice 07:12

07:30

Pątnów do Pątnów

07:48

S.
Kursuje przez - Bieniec 07:34 Pątnów 07:45

13:05

Pątnów do Pątnów

13:25

S.
Kursuje przez - Popowice 13:08 Pątnów 13:24

14:00

Pątnów do Pątnów

14:20

S.
Kursuje przez - Popowice 14:03 Pątnów 14:19

14:40

Pątnów do Pątnów

14:58

S.
Kursuje przez - Pątnów 14:43 Bieniec 14:45

14:50

Pątnów do Pątnów

15:12

S.
Kursuje przez - Pątnów 14:51 Popowice 14:54

04:55

Praszka do Wieluń

05:44

d n K
Kursuje przez - Kowale 04:59 Sakrajda 05:05 Sołtysy 05:07 Wierzbie 05:11 Ożarów 05:14 Józefów 05:23 Popowice 05:25 Kadłub 05:26 Gaszyn 05:31 Wieluń 05:36

08:10

Praszka do Wieluń

08:57

S.
Kursuje przez - Praszka 08:13 Skotnica 08:15 Rozterk 08:17 Kuźniczka 08:20 Gana 08:21 Dalachów 08:24 Kałuże 08:31 Dzietrzniki 08:35 Grębień 08:39 Pątnów 08:41 Popowice 08:43 Kamionka 08:45 Nowy Świat 08:48 Wieluń 08:51

12:55

Praszka do Wieluń

13:44

d n K
Kursuje przez - Kowale 12:59 Sakrajda 13:05 Sołtysy 13:07 Wierzbie 13:11 Ożarów 13:14 Józefów 13:23 Popowice 13:25 Kadłub 13:26 Gaszyn 13:31 Wieluń 13:36

16:20

Praszka do Wieluń

16:57

S.
Kursuje przez - Kowale 16:24 Sakrajda 16:28 Sołtysy 16:30 Wierzbie 16:34 Józefów 16:38 Popowice 16:40 Kadłub 16:42 Gaszyn 16:47 Wieluń 16:53

20:55

Praszka do Wieluń

21:44

d n K
Kursuje przez - Kowale 20:59 Sakrajda 21:05 Sołtysy 21:07 Wierzbie 21:11 Ożarów 21:14 Józefów 21:23 Popowice 21:25 Kadłub 21:26 Gaszyn 21:31 Wieluń 21:36

09:10

Przywóz do Wieluń

09:50

D m z
Kursuje przez - Toporów 09:14 Przywóz 09:17 Mierzyce 09:18 Jajczaki 09:25 Przycłapy 09:30 Wierzchlas 09:32 Ruda 09:40 Wieluń 09:46

07:25

Raczyn do Łagiewniki

07:50

S.
Kursuje przez - Raczyn 07:28 Łagiewniki 07:31 Platoń 07:33 Kąty 07:34 Czarnożyły 07:42

05:02

Radoszewice do Wieluń

05:45

d n K
Kursuje przez - Felinów 05:07 Osjaków 05:10 Dębina 05:14 Stanisławów 05:17 Raducki Folwark 05:20 Klusiny 05:24 Jodłowiec 05:26 Sieniec 05:28 Starzenice 05:30 Olewin 05:32 Widoradz 05:34 Wieluń 05:38

13:02

Radoszewice do Wieluń

13:45

F C n K
Kursuje przez - Felinów 13:07 Osjaków 13:10 Dębina 13:14 Stanisławów 13:17 Raducki Folwark 13:20 Klusiny 13:24 Jodłowiec 13:26 Sieniec 13:28 Starzenice 13:30 Olewin 13:32 Widoradz 13:34 Wieluń 13:38

21:02

Radoszewice do Wieluń

21:45

d n K
Kursuje przez - Felinów 21:07 Osjaków 21:10 Dębina 21:14 Stanisławów 21:17 Raducki Folwark 21:20 Klusiny 21:24 Jodłowiec 21:26 Sieniec 21:28 Starzenice 21:30 Olewin 21:32 Widoradz 21:34 Wieluń 21:38

06:55

Rososz do Wieluń

07:25

D m z
Kursuje przez - Zabłocie 06:58 Naramice 07:00 Wiktorów 07:05 Wygoda 07:06 Biała-Parcela Druga 07:07 Biała Druga 07:08 Biała Rządowa 07:10 Biała-Kopiec 07:11 Kopydłów 07:14 Dąbrowa 07:17 Wieluń 07:22

04:50

Rudniki do Wieluń

05:47

d n K
Kursuje przez - Janinów 04:54 Dalachów 04:56 Kałuże 04:57 Kępowizna 05:05 Dzietrzniki 05:07 Grębień 05:12 Pątnów 05:14 Bieniec 05:17 Popowice 05:29 Kamionka 05:31 Nowy Świat 05:33 Wieluń 05:36

07:08

Rudniki do Wieluń

07:39

D m z
Kursuje przez - Janinów 07:13 Dalachów 07:15 Kałuże 07:17 Dzietrzniki 07:20 Grębień 07:24 Pątnów 07:26 Popowice 07:27 Kamionka 07:29 Nowy Świat 07:31 Wieluń 07:35

12:50

Rudniki do Wieluń

13:47

d n K
Kursuje przez - Janinów 12:54 Dalachów 12:56 Kałuże 12:57 Kępowizna 13:05 Dzietrzniki 13:07 Grębień 13:12 Pątnów 13:14 Bieniec 13:17 Popowice 13:29 Kamionka 13:31 Nowy Świat 13:33 Wieluń 13:36

20:50

Rudniki do Wieluń

21:47

d n K
Kursuje przez - Janinów 20:54 Dalachów 20:56 Kałuże 20:57 Kępowizna 21:05 Dzietrzniki 21:07 Grębień 21:12 Pątnów 21:14 Bieniec 21:17 Popowice 21:29 Kamionka 21:31 Nowy Świat 21:33 Wieluń 21:36

08:15

Rychłocice do Wieluń

08:52

D m z
Kursuje przez - Rychłocice 08:22 Szynkielów 08:25 Wielgie 08:29 Dębiec-Kolonia 08:32 Dębiec 08:34 Piskornik 08:36 Borowiec 08:40 Masłowice 08:42 Małyszyn 08:46 Urbanice 08:47 Wieluń 08:52

06:20

Siemkowice do Wieluń

07:35

S.
Kursuje przez - Chorzew 06:25 Kolonia Chorzew 06:30 Kiełczygłów-Okupniki 06:33 Kiełczygłów 06:35 Gumnisko 06:38 Podrwinów 06:41 Bugaj Lipnicki 06:42 Kolonia Lipnik 06:45 Delfina 06:47 Lipnik 06:52 Radoszewice 06:56 Gabrielów 07:02 Felinów 07:04 Osjaków 07:07 Dębina 07:11 Stanisławów 07:14 Raducki Folwark 07:16 Klusiny 07:20 Jodłowiec 07:21 Sieniec 07:23 Starzenice 07:26 Olewin 07:28 Widoradz 07:31 Wieluń 07:34

06:45

Siemkowice do Wieluń

07:30

S.
Kursuje przez - Ożegów 06:52 Ignaców 06:55 Miętno 06:57 Mokre 06:59 Broników 07:00 Krzeczów 07:06 Kraszkowice 07:09 Wierzchlas 07:15 Ruda 07:22 Wieluń 07:27

16:10

Sieradz do Działoszyn

18:02

D m w Ł
Kursuje przez - Sieradz 16:16 Okręglica 16:25 Stoczki 16:27 Redzeń Pierwszy 16:31 Witów 16:33 Burzenin 16:35 Majaczewice 16:38 Szczawno 16:40 Biadaczew 16:41 Waszkowskie 16:43 Kolonia Niechmirów 16:45 Niechmirów 16:47 Wolnica Niechmirowska 16:50 Szynkielów 16:52 Wielgie 16:56 Dębiec-Kolonia 16:59 Dębiec 17:01 Piskornik 17:03 Borowiec 17:07 Masłowice 17:09 Małyszyn 17:13 Urbanice 17:15 Wieluń 17:19 Ruda 17:25 Wierzchlas 17:30 Kraszkowice 17:37 Krzeczów 17:43 Niżankowice 17:48 Szczyty 17:54 Działoszyn 18:00

09:40

Sieradz do Wieluń

10:55

D m z
Kursuje przez - Sieradz 09:46 Kłocko 09:49 Drzązna 09:53 Dębołęka 09:56 Tumidaj 09:58 Próba 10:00 Zapole 10:02 Rembów 10:04 Nowa Wieś 10:07 Potok 10:10 Złoczew 10:13 Czarna 10:21 Oleśnica 10:24 Janów 10:25 Wola Rudlicka 10:26 Ostrówek 10:28 Gwizdałki 10:31 Nietuszyna 10:33 Działy 10:37 Czarnożyły 10:39 Wydrzyn 10:43 Opojowice 10:45 Raczyn 10:46 Wieluń 10:47

09:40

Sieradz do Wieluń

10:57

D m z
Kursuje przez - Kłocko 09:47 Drzązna 09:51 Dębołęka 09:54 Tumidaj 09:56 Próba 09:58 Zapole 10:00 Rembów 10:02 Nowa Wieś 10:05 Potok 10:07 Złoczew 10:10 Czarna 10:18 Oleśnica 10:20 Janów 10:21 Wola Rudlicka 10:22 Ostrówek 10:25 Gwizdałki 10:32 Nietuszyna 10:34 Działy 10:38 Czarnożyły 10:40 Wydrzyn 10:44 Opojowice 10:46 Raczyn 10:48 Wieluń 10:49

11:20

Sieradz do Wieluń

12:37

D m z
Kursuje przez - Kłocko 11:27 Drzązna 11:31 Dębołęka 11:34 Tumidaj 11:36 Próba 11:38 Zapole 11:40 Rembów 11:42 Nowa Wieś 11:45 Potok 11:47 Złoczew 11:50 Czarna 11:58 Oleśnica 12:00 Janów 12:01 Wola Rudlicka 12:02 Ostrówek 12:05 Gwizdałki 12:12 Nietuszyna 12:14 Działy 12:18 Czarnożyły 12:20 Wydrzyn 12:24 Opojowice 12:26 Raczyn 12:28 Wieluń 12:29

15:15

Sieraków Śląski do Ciasna

16:03

S
Kursuje przez - Patoka 15:21 Panoszów 15:24 Ciasna 15:25 Wędzina 15:30 Sieraków Śląski 15:44 Molna 15:47 Jeżowa 15:59

04:50

Sieraków Śląski do Glinica

05:12

D m w
Kursuje przez - Sieraków Śląski 04:56 Ciasna 04:57 Jeżowa 04:59 Glinica 05:12

06:05

Sieraków Śląski do Glinica

06:27

D m w
Kursuje przez - Sieraków Śląski 06:11 Ciasna 06:12 Jeżowa 06:14 Glinica 06:27

07:20

Sieraków Śląski do Glinica

07:42

D m w
Kursuje przez - Sieraków Śląski 07:23 Ciasna 07:27 Jeżowa 07:29 Glinica 07:42

13:30

Sieraków Śląski do Wędzina

13:48

S
Kursuje przez - Patoka 13:36 Panoszów 13:39 Wędzina 13:44

14:25

Sieraków Śląski do Wędzina

14:50

S
Kursuje przez - Patoka 14:31 Panoszów 14:34 Ciasna 14:37 Wędzina 14:46

07:05

Skomlin do Skomlin

08:30

S.
Kursuje przez - Skomlin 07:20 Wróblew 07:30 Toplin 08:05 Wichernik 08:25

07:15

Skomlin do Skomlin

08:05

S.
Kursuje przez - Brzeziny 07:25 Skomlin 07:30 Klasak Mały 07:50 Klasak Duży 08:00

13:30

Skomlin do Skomlin

14:52

S.
Kursuje przez - Skomlin 13:40 Toplin 14:00 Wróblew 14:25 Zbęk 14:45

13:30

Skomlin do Skomlin

14:45

S.
Kursuje przez - Skomlin 13:55 Klasak Mały 14:15 Brzeziny 14:30 Maręże 14:35

05:10

Skomlin do Wieluń

05:42

d n K
Kursuje przez - Walenczyzna 05:14 Wichernik 05:16 Słupsko 05:18 Mątewki 05:22 Chotów 05:24 Turów 05:30 Wieluń 05:35

06:50

Skomlin do Wieluń

07:20

S.
Kursuje przez - Skomlin 06:52 Walenczyzna 06:54 Wichernik 06:55 Słupsko 06:56 Kazimierz 06:58 Maręże 06:59 Mątewki 07:04 Chotów 07:06 Turów 07:12 Wieluń 07:16

13:10

Skomlin do Wieluń

13:32

d n K
Kursuje przez - Walenczyzna 13:13 Wichernik 13:14 Słupsko 13:15 Mątewki 13:17 Chotów 13:18 Turów 13:22 Wieluń 13:26

21:10

Skomlin do Wieluń

21:42

d n K
Kursuje przez - Walenczyzna 21:14 Wichernik 21:16 Słupsko 21:18 Mątewki 21:22 Chotów 21:24 Turów 21:30 Wieluń 21:35

06:36

Spóle do Wieruszów

07:25

S
Kursuje przez - Węglewice 06:40 Osiek 07:04 Kolonia Osiek 07:13 Cieszęcin 07:14 Kowalówka 07:16 Sopel 07:17 Polesie 07:18 Wieruszów 07:21

09:00

Spóle do Wieruszów

09:32

D m w
Kursuje przez - Galewice 09:13 Kolonia Osiek 09:20 Cieszęcin 09:21 Kowalówka 09:24 Sopel 09:25 Polesie 09:26 Wieruszów 09:32

12:00

Spóle do Wieruszów

12:32

D m w
Kursuje przez - Galewice 12:13 Kolonia Osiek 12:20 Cieszęcin 12:21 Kowalówka 12:24 Sopel 12:25 Polesie 12:26 Wieruszów 12:32

15:10

Spóle do Wieruszów

15:37

S
Kursuje przez - Węglewice 15:14 Osiek 15:16 Kolonia Osiek 15:25 Cieszęcin 15:26 Kowalówka 15:28 Sopel 15:29 Polesie 15:30 Wieruszów 15:33

07:40

Staw do Wydrzyn

07:50

S.
Kursuje przez - Opojowice 07:44 Wydrzyn 07:50

14:05

Stawek do Czarnożyły

14:15

S. 1 2
Kursuje przez - Gromadzice 14:10 Czarnożyły 14:12

07:10

Stawek do Wieluń

07:30

S.
Kursuje przez - Gromadzice 07:15 Czarnożyły 07:17 Wydrzyn 07:21 Opojowice 07:23 Raczyn 07:24 Wieluń 07:25

07:55

Stawek do Wieluń

08:20

S.
Kursuje przez - Gromadzice 08:01 Czarnożyły 08:03 Wydrzyn 08:09 Opojowice 08:11 Raczyn 08:13 Wieluń 08:14

13:15

Stawek do Wieluń

13:40

S.
Kursuje przez - Gromadzice 13:21 Czarnożyły 13:23 Wydrzyn 13:29 Opojowice 13:31 Raczyn 13:33 Wieluń 13:34

14:05

Stawek do Wieluń

14:30

S. 5
Kursuje przez - Gromadzice 14:10 Czarnożyły 14:12 Wydrzyn 14:18 Opojowice 14:19 Staw 14:23 Bieniądzice 14:24 Wieluń 14:27

14:50

Stawek do Wieluń

15:10

S. 1 2
Kursuje przez - Gromadzice 14:54 Czarnożyły 14:56 Wydrzyn 15:01 Opojowice 15:02 Staw 15:05 Bieniądzice 15:06 Wieluń 15:08

15:40

Stawek do Wieluń

16:05

S. 1 3
Kursuje przez - Gromadzice 15:46 Czarnożyły 15:48 Wydrzyn 15:54 Opojowice 15:56 Raczyn 15:58 Wieluń 15:59

04:55

Strobin do Wieluń

05:50

d n K
Kursuje przez - Anielin 04:59 Konopnica 05:00 Rychłocice 05:03 Szynkielów 05:15 Wielgie 05:20 Dębiec-Kolonia 05:23 Dębiec 05:26 Piskornik 05:29 Borowiec 05:32 Masłowice 05:36 Małyszyn 05:39 Urbanice 05:40 Wieluń 05:43

12:55

Strobin do Wieluń

13:50

d n K
Kursuje przez - Anielin 12:59 Konopnica 13:00 Rychłocice 13:03 Szynkielów 13:15 Wielgie 13:20 Dębiec-Kolonia 13:23 Dębiec 13:26 Piskornik 13:29 Borowiec 13:32 Masłowice 13:36 Małyszyn 13:39 Urbanice 13:40 Wieluń 13:43

20:55

Strobin do Wieluń

21:50

d n K
Kursuje przez - Anielin 20:59 Konopnica 21:00 Rychłocice 21:03 Szynkielów 21:15 Wielgie 21:20 Dębiec-Kolonia 21:23 Dębiec 21:26 Piskornik 21:29 Borowiec 21:32 Masłowice 21:36 Małyszyn 21:39 Urbanice 21:40 Wieluń 21:43

04:55

Toplin do Wieluń

05:56

d n K
Kursuje przez - Bojanów 05:02 Wróblew 05:05 Złota Góra 05:12 Mokrsko 05:14 Komorniki 05:19 Zmyślona 05:25 Krzyworzeka 05:38 Gaszyn 05:43 Wieluń 05:48

12:55

Toplin do Wieluń

13:56

d n K
Kursuje przez - Bojanów 13:02 Wróblew 13:05 Złota Góra 13:12 Mokrsko 13:14 Komorniki 13:19 Zmyślona 13:25 Krzyworzeka 13:38 Gaszyn 13:43 Wieluń 13:48

20:55

Toplin do Wieluń

21:56

d n K
Kursuje przez - Bojanów 21:02 Wróblew 21:05 Złota Góra 21:12 Mokrsko 21:14 Komorniki 21:19 Zmyślona 21:25 Krzyworzeka 21:38 Gaszyn 21:43 Wieluń 21:48

14:30

Warszawa do Wieluń

18:45

b P
Kursuje przez - Babsk 15:39 Rawa Mazowiecka 15:50 Tomaszów Mazowiecki 16:25 Piotrków Trybunalski 17:05 Bełchatów 17:35 Kluki 17:53 Szczerców 18:02 Rusiec 18:12 Mierzynów 18:18 Chorzyna 18:22 Osjaków 18:27 Wieluń 18:45

08:00

Wędzina do Glinica

08:36

6-7 b m w
Kursuje przez - Panoszów 08:05 Patoka 08:09 Sieraków Śląski 08:14 Ciasna 08:21 Jeżowa 08:23 Glinica 08:36

09:20

Wędzina do Glinica

09:56

D m w
Kursuje przez - Panoszów 09:25 Patoka 09:29 Sieraków Śląski 09:34 Ciasna 09:41 Jeżowa 09:43 Glinica 09:56

10:00

Wędzina do Glinica

10:36

6-7 b m w
Kursuje przez - Panoszów 10:05 Patoka 10:09 Sieraków Śląski 10:14 Ciasna 10:21 Jeżowa 10:23 Glinica 10:36

12:40

Wędzina do Glinica

13:16

D m w
Kursuje przez - Panoszów 12:45 Patoka 12:49 Sieraków Śląski 12:54 Ciasna 13:01 Jeżowa 13:03 Glinica 13:16

15:00

Wędzina do Glinica

15:36

D m w
Kursuje przez - Panoszów 15:05 Patoka 15:09 Sieraków Śląski 15:14 Ciasna 15:21 Jeżowa 15:23 Glinica 15:36

16:00

Wędzina do Glinica

16:36

6-7 b m w
Kursuje przez - Panoszów 16:05 Patoka 16:09 Sieraków Śląski 16:14 Ciasna 16:21 Jeżowa 16:23 Glinica 16:36

16:40

Wędzina do Glinica

17:16

D m w
Kursuje przez - Panoszów 16:45 Patoka 16:49 Sieraków Śląski 16:54 Ciasna 17:01 Jeżowa 17:03 Glinica 17:16

18:30

Wędzina do Glinica

19:06

D m w
Kursuje przez - Panoszów 18:35 Patoka 18:39 Sieraków Śląski 18:44 Ciasna 18:51 Jeżowa 18:53 Glinica 19:06

13:55

Wędzina do Patoka

14:01

S
Kursuje przez - Patoka 14:01

06:55

Widawa do Zduńska Wola

07:31

S
Kursuje przez - Górki Grabińskie 07:03 Ligota 07:06 Kalinowa 07:09 Rembieszów 07:11 Woźniki 07:13 Pstrokonie 07:15 Zapolice 07:17 Marcelów 07:21 Poręby 07:26 Zduńska Wola 07:28

12:00

Widawa do Zduńska Wola

12:36

S
Kursuje przez - Górki Grabińskie 12:08 Ligota 12:11 Kalinowa 12:14 Rembieszów 12:16 Woźniki 12:18 Pstrokonie 12:20 Zapolice 12:22 Marcelów 12:26 Poręby 12:31 Zduńska Wola 12:33

15:10

Widawa do Zduńska Wola

15:56

S
Kursuje przez - Górki Grabińskie 15:18 Ligota 15:21 Kalinowa 15:24 Rembieszów 15:27 Branica 15:31 Woźniki 15:37 Pstrokonie 15:39 Zapolice 15:41 Marcelów 15:45 Poręby 15:49 Zduńska Wola 15:51

05:55

Wielgie do Wieluń

06:35

S.
Kursuje przez - Dymek 06:00 Bębnów 06:03 Borki Walkowskie 06:07 Czernice 06:10 Huta Czernicka 06:15 Dębiec 06:18 Piskornik 06:21 Borowiec 06:23 Masłowice 06:27 Małyszyn 06:30 Urbanice 06:31 Wieluń 06:33

12:30

Wieluń do Bieniec

13:00

D m z
Kursuje przez - Wieluń 12:34 Ruda 12:36 Przycłapy 12:43 Jajczaki 12:44 Mierzyce 12:49 Łaszew 12:57 Bieniec 13:00

15:35

Wieluń do Bieniec

16:10

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:39 Ruda 15:41 Wierzchlas 15:46 Przycłapy 15:53 Jajczaki 15:54 Mierzyce 15:59 Łaszew 16:07 Bieniec 16:10

14:25

Wieluń do Bolesławiec

15:23

S.
Kursuje przez - Gaszyn 14:31 Krzyworzeka 14:37 Mokrsko 14:41 Zbęk 14:48 Skomlin 14:50 Toplin 14:58 Węgielnica 15:00 Dzietrzkowice 15:01 Kolonia Dzietrzkowice 15:06 Ludwinów 15:08 Łubnice 15:12 Wójcin 15:15 Andrzejów 15:18 Bolesławiec 15:20

15:50

Wieluń do Chojny

16:53

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:54 Raczyn 15:59 Opojowice 16:00 Wydrzyn 16:02 Czarnożyły 16:04 Działy 16:08 Niemierzyn 16:11 Skrzynno 16:17 Rudlice 16:23 Ostrówek 16:25 Wola Rudlicka 16:32 Janów 16:36 Milejów 16:38 Koźlin 16:40 Huta 16:44 Chojny 16:49

09:35

Wieluń do Chorzyna

10:15

D m w
Kursuje przez - Widoradz 09:40 Olewin 09:43 Starzenice 09:45 Sieniec 09:47 Jodłowiec 09:49 Klusiny 09:51 Raducki Folwark 09:55 Stanisławów 09:58 Dębina 10:01 Osjaków 10:03 Zofia 10:07 Kuźnica Strobińska 10:09 Chorzyna 10:12

15:50

Wieluń do Chorzyna

16:46

S.
Kursuje przez - Widoradz 15:54 Olewin 15:58 Starzenice 16:00 Sieniec 16:03 Jodłowiec 16:05 Klusiny 16:06 Raducki Folwark 16:11 Stanisławów 16:13 Dębina 16:16 Osjaków 16:18 Zofia 16:22 Kuźnica Ługowska 16:25 Kuszyna 16:29 Kiełczygłówek 16:31 Kuźnica Strobińska 16:43 Chorzyna 16:46

14:25

Wieluń do Czastary

15:05

S.
Kursuje przez - Wieluń 14:30 Turów 14:32 Kurów 14:36 Srebrnica 14:40 Piaski 14:41 Dębina 14:44 Młynisko 14:45 Koryta 14:47 Krzyż 14:49 Chorobel 14:50 Parcice 14:52 Jaworek 14:56 Krajanka 14:58 Czastary 15:03

17:20

Wieluń do Czastary

17:58

S.
Kursuje przez - Wieluń 17:26 Turów 17:28 Kurów 17:34 Srebrnica 17:37 Piaski 17:39 Dębina 17:42 Młynisko 17:44 Koryta 17:47 Krzyż 17:48 Chorobel 17:50 Parcice 17:52 Czastary 17:56

15:40

Wieluń do Drobnice

16:25

S.
Kursuje przez - Widoradz 15:44 Olewin 15:49 Starzenice 15:51 Sieniec 15:53 Jodłowiec 15:55 Klusiny 15:57 Raducki Folwark 16:01 Stanisławów 16:03 Dębina 16:06 Osjaków 16:08 Raduczyce 16:15 Drobnice 16:20

10:00

Wieluń do Działoszyn

10:51

D m z
Kursuje przez - Wieluń 10:05 Ruda 10:07 Wierzchlas 10:13 Kraszkowice 10:20 Krzeczów 10:27 Niżankowice 10:32 Szczyty 10:42 Działoszyn 10:49

12:45

Wieluń do Działoszyn

13:26

D m z
Kursuje przez - Wieluń 12:48 Ruda 12:53 Wierzchlas 12:58 Kraszkowice 13:04 Krzeczów 13:06 Niżankowice 13:14 Szczyty 13:19 Działoszyn 13:26

15:10

Wieluń do Działoszyn

15:56

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:15 Ruda 15:17 Wierzchlas 15:22 Kraszkowice 15:29 Krzeczów 15:36 Niżankowice 15:41 Szczyty 15:47 Działoszyn 15:54

18:20

Wieluń do Dzietrzkowice

18:59

S.
Kursuje przez - Gaszyn 18:26 Krzyworzeka 18:32 Mokrsko 18:36 Zbęk 18:43 Skomlin 18:45 Toplin 18:53 Węgielnica 18:55 Dzietrzkowice 18:56

15:45

Wieluń do Gola

16:52

S.
Kursuje przez - Gaszyn 15:51 Krzyworzeka 15:57 Mokrsko 16:01 Zbęk 16:08 Skomlin 16:10 Toplin 16:18 Węgielnica 16:20 Dzietrzkowice 16:21 Kolonia Dzietrzkowice 16:26 Ludwinów 16:28 Łubnice 16:32 Wójcin 16:35 Andrzejów 16:38 Bolesławiec 16:40 Chróścin 16:48 Gola 16:52

07:35

Wieluń do Gromadzice

08:00

S.
Kursuje przez - Wieluń 07:38 Bieniądzice 07:40 Staw 07:42 Opojowice 07:44 Wydrzyn 07:50 Czarnożyły 07:55 Gromadzice 08:00

07:00

Wieluń do Kadłub

07:48

S.
Kursuje przez - Wieluń 07:06 Popowice 07:35 Józefów 07:41 Grębień 07:44 Kadłub 07:48

06:20

Wieluń do Kamion

06:58

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Nowy Świat 06:34 Kamionka 06:36 Pątnów 06:40 Strugi 06:42 Jajczaki 06:44 Mierzyce 06:47 Przywóz 06:52 Toporów 06:56 Kamion 06:58

10:40

Wieluń do Kamion

11:18

D m z
Kursuje przez - Wieluń 10:43 Ruda 10:47 Wierzchlas 10:53 Przycłapy 10:59 Jajczaki 11:01 Mierzyce 11:04 Przywóz 11:09 Toporów 11:14 Kamion 11:18

14:20

Wieluń do Kamion

15:00

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Nowy Świat 14:34 Kamionka 14:37 Pątnów 14:41 Strugi 14:43 Jajczaki 14:45 Mierzyce 14:49 Przywóz 14:53 Toporów 14:57 Kamion 15:00

15:50

Wieluń do Kamion

16:22

S
Kursuje przez - Wieluń 15:53 Nowy Świat 15:58 Kamionka 16:00 Pątnów 16:04 Strugi 16:06 Jajczaki 16:08 Mierzyce 16:11 Przywóz 16:16 Toporów 16:20 Kamion 16:22

17:30

Wieluń do Kamion

18:02

D m z
Kursuje przez - Wieluń 17:34 Ruda 17:36 Przycłapy 17:43 Jajczaki 17:44 Mierzyce 17:49 Przywóz 17:54 Toporów 17:59 Kamion 18:02

20:40

Wieluń do Kamion

21:05

S.
Kursuje przez - Wieluń 20:44 Ruda 20:46 Przycłapy 20:53 Jajczaki 20:54 Mierzyce 20:58 Przywóz 21:01 Toporów 21:03 Kamion 21:05

22:20

Wieluń do Kamion

23:05

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Nowy Świat 22:35 Kamionka 22:38 Pątnów 22:43 Strugi 22:45 Jajczaki 22:47 Mierzyce 22:51 Przywóz 22:56 Toporów 23:01 Kamion 23:05

07:20

Wieluń do Kamionka

07:30

S.
Kursuje przez - Wieluń 07:23 Nowy Świat 07:28 Kamionka 07:30

15:35

Wieluń do Kąty Walichnowskie

16:17

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:39 Turów 15:42 Kurów 15:47 Srebrnica 15:52 Piaski 15:53 Dębina 15:56 Młynisko 15:58 Koryta 16:01 Krzyż 16:02 Chorobel 16:03 Parcice 16:05 Czastary 16:08 Józefów 16:13 Kąty Walichnowskie 16:15

11:30

Wieluń do Klonowa

12:19

S.
Kursuje przez - Wieluń 11:36 Raczyn 11:39 Opojowice 11:40 Łagiewniki 11:47 Platoń 11:49 Kąty 11:50 Góry Świątkowskie 11:52 Rososz 11:54 Świątkowice 11:56 Swoboda 11:58 Kolonia Dobrosław 12:00 Dobrosław 12:04 Lututów 12:06 Kopaniny 12:15 Klonowa 12:19

14:50

Wieluń do Klonowa

15:39

S.
Kursuje przez - Wieluń 14:56 Raczyn 14:59 Opojowice 15:00 Łagiewniki 15:07 Platoń 15:09 Kąty 15:10 Góry Świątkowskie 15:12 Rososz 15:14 Świątkowice 15:16 Swoboda 15:18 Kolonia Dobrosław 15:20 Dobrosław 15:24 Lututów 15:26 Kopaniny 15:35 Klonowa 15:39

14:50

Wieluń do Klonowa

15:39

F m
Kursuje przez - Wieluń 14:56 Raczyn 14:59 Łagiewniki 15:07 Platoń 15:09 Kąty 15:10 Góry Świątkowskie 15:12 Rososz 15:14 Świątkowice 15:16 Swoboda 15:18 Kolonia Dobrosław 15:20 Dobrosław 15:24 Lututów 15:26 Kopaniny 15:35 Klonowa 15:39

16:10

Wieluń do Klonowa

16:59

S.
Kursuje przez - Wieluń 16:16 Raczyn 16:19 Łagiewniki 16:27 Platoń 16:29 Kąty 16:30 Góry Świątkowskie 16:32 Rososz 16:34 Świątkowice 16:36 Swoboda 16:38 Kolonia Dobrosław 16:40 Dobrosław 16:44 Lututów 16:46 Kopaniny 16:55 Klonowa 16:59

06:40

Wieluń do Kochlew

07:15

S.
Kursuje przez - Wieluń 06:44 Ruda 06:46 Wierzchlas 06:51 Kraszkowice 06:59 Krzeczów 07:05 Broników 07:06 Kochlew 07:15

05:00

Wieluń do Konopnica

05:43

S. Ł
Kursuje przez - Widoradz 05:04 Olewin 05:08 Starzenice 05:10 Sieniec 05:12 Jodłowiec 05:14 Klusiny 05:16 Raducki Folwark 05:20 Stanisławów 05:22 Nowa Wieś 05:24 Dębina 05:26 Osjaków 05:28 Strobin 05:35 Anielin 05:41 Konopnica 05:43

12:20

Wieluń do Konopnica

13:25

S. Ł
Kursuje przez - Urbanice 12:23 Małyszyn 12:26 Masłowice 12:28 Piskornik 12:33 Dębiec 12:38 Huta Czernicka 12:41 Czernice 12:43 Borki Walkowskie 12:48 Bębnów 12:50 Dymek 12:54 Wielgie 13:00 Szynkielów 13:02 Rychłocice 13:07 Mała Wieś 13:17 Konopnica 13:25

15:35

Wieluń do Konopnica

16:20

D m z
Kursuje przez - Urbanice 15:40 Małyszyn 15:41 Masłowice 15:43 Borowiec 15:48 Piskornik 15:50 Dębiec 15:54 Dębiec-Kolonia 15:57 Wielgie 16:00 Szynkielów 16:02 Rychłocice 16:08 Konopnica 16:20

06:20

Wieluń do Krzeczów

06:51

+ K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Ruda 06:32 Wierzchlas 06:38 Kraszkowice 06:45 Krzeczów 06:50

14:20

Wieluń do Krzeczów

14:51

+ K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Ruda 14:32 Wierzchlas 14:38 Kraszkowice 14:45 Krzeczów 14:50

22:20

Wieluń do Krzeczów

22:51

+ K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Ruda 22:32 Wierzchlas 22:38 Kraszkowice 22:45 Krzeczów 22:50

06:40

Wieluń do Lututów

07:35

S.
Kursuje przez - Wieluń 06:44 Raczyn 06:48 Opojowice 06:49 Wydrzyn 06:51 Czarnożyły 06:53 Działy 06:57 Niemierzyn 06:59 Skrzynno 07:03 Rudlice 07:08 Ostrówek 07:10 Wola Rudlicka 07:14 Janów 07:17 Milejów 07:18 Koźlin 07:20 Huta 07:22 Knapy 07:25 Łęki Małe 07:26 Dymki 07:27 Lututów 07:30

13:40

Wieluń do Lututów

14:42

S.
Kursuje przez - Wieluń 13:44 Raczyn 13:49 Opojowice 13:51 Wydrzyn 13:53 Czarnożyły 13:55 Działy 13:59 Nietuszyna 14:01 Gwizdałki 14:05 Ostrówek 14:07 Wola Rudlicka 14:14 Janów 14:15 Oleśnica 14:16 Czarna 14:18 Złoczew 14:20 Bujnów 14:25 Uników Poduchowny 14:29 Wandalin 14:32 Kluski 14:34 Niemojew 14:34 Lututów 14:40

06:20

Wieluń do Łagiewniki

06:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:27 Stawek 06:32 Gromadzice 06:34 Staw 06:39 Opojowice 06:40 Raczyn 06:44 Łagiewniki 06:50

14:20

Wieluń do Łagiewniki

15:02

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:27 Stawek 14:41 Gromadzice 14:45 Staw 14:50 Opojowice 14:52 Raczyn 14:56 Łagiewniki 15:02

22:20

Wieluń do Łagiewniki

23:02

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:27 Stawek 22:41 Gromadzice 22:45 Staw 22:50 Opojowice 22:52 Raczyn 22:56 Łagiewniki 23:02

05:00

Wieluń do Łódź

07:16

D m z G
Kursuje przez - Urbanice 05:05 Małyszyn 05:07 Masłowice 05:09 Borowiec 05:13 Piskornik 05:15 Dębiec 05:19 Dębiec-Kolonia 05:21 Wielgie 05:24 Szynkielów 05:26 Rychłocice 05:31 Osieczno 05:40 Brzyków 05:45 Kocina 05:46 Witoldów 05:49 Widawa 05:52 Rogóźno 05:57 Grabno 06:01 Wola Wężykowa 06:04 Nowe Kozuby 06:07 Sędziejowice 06:09 Lichawa 06:11 Dobra 06:13 Pruszków 06:16 Rososza 06:19 Sięganów 06:21 Łopatki 06:23 Łask 06:26 Przygoń 06:38 Dobroń 06:41 Chechło Drugie 06:47 Chechło Pierwsze 06:48 Pabianice 06:50 Ksawerów 06:59 Łódź 07:07

06:00

Wieluń do Łódź

08:16

6-7
Kursuje przez - Urbanice 06:05 Małyszyn 06:07 Masłowice 06:09 Borowiec 06:13 Piskornik 06:15 Dębiec 06:19 Dębiec-Kolonia 06:21 Wielgie 06:24 Szynkielów 06:26 Rychłocice 06:31 Osieczno 06:40 Brzyków 06:45 Kocina 06:46 Witoldów 06:49 Widawa 06:52 Rogóźno 06:57 Grabno 07:01 Wola Wężykowa 07:04 Nowe Kozuby 07:07 Sędziejowice 07:09 Lichawa 07:11 Dobra 07:13 Pruszków 07:16 Rososza 07:19 Sięganów 07:21 Łopatki 07:23 Łask 07:26 Przygoń 07:38 Dobroń 07:41 Chechło Drugie 07:47 Chechło Pierwsze 07:48 Pabianice 07:50 Ksawerów 07:59 Łódź 08:07

07:10

Wieluń do Łódź

09:26

D m z
Kursuje przez - Urbanice 07:15 Małyszyn 07:17 Masłowice 07:19 Borowiec 07:23 Piskornik 07:25 Dębiec 07:29 Dębiec-Kolonia 07:31 Wielgie 07:34 Szynkielów 07:36 Rychłocice 07:41 Osieczno 07:50 Brzyków 07:55 Kocina 07:56 Witoldów 07:59 Widawa 08:02 Rogóźno 08:07 Grabno 08:11 Wola Wężykowa 08:14 Nowe Kozuby 08:17 Sędziejowice 08:19 Lichawa 08:21 Dobra 08:23 Pruszków 08:26 Rososza 08:29 Sięganów 08:31 Łopatki 08:33 Łask 08:36 Przygoń 08:48 Dobroń 08:51 Chechło Drugie 08:57 Chechło Pierwsze 08:58 Pabianice 09:00 Ksawerów 09:09 Łódź 09:17

08:20

Wieluń do Łódź

10:54

D w
Kursuje przez - Widoradz 08:24 Olewin 08:27 Starzenice 08:29 Sieniec 08:31 Jodłowiec 08:33 Klusiny 08:35 Raducki Folwark 08:39 Stanisławów 08:41 Dębina 08:43 Osjaków 08:46 Strobin 08:52 Anielin 08:58 Konopnica 08:59 Głuchów 09:03 Wola Wiązowa 09:10 Prądzew 09:13 Kurówek Prądzewski 09:15 Ochle-Kolonia 09:17 Zborów 09:23 Wola Kleszczowa 09:26 Widawa 09:30 Rogóźno 09:34 Grabno 09:38 Wola Wężykowa 09:41 Nowe Kozuby 09:44 Sędziejowice 09:46 Lichawa 09:48 Dobra 09:50 Pruszków 09:53 Rososza 09:56 Sięganów 09:58 Łopatki 10:00 Łask 10:03 Przygoń 10:15 Dobroń 10:18 Chechło Drugie 10:24 Chechło Pierwsze 10:25 Pabianice 10:27 Ksawerów 10:37 Łódź 10:45

09:40

Wieluń do Łódź

11:56

D m z G
Kursuje przez - Urbanice 09:45 Małyszyn 09:47 Masłowice 09:49 Borowiec 09:53 Piskornik 09:55 Dębiec 09:59 Dębiec-Kolonia 10:01 Wielgie 10:04 Szynkielów 10:06 Rychłocice 10:11 Osieczno 10:20 Brzyków 10:25 Kocina 10:26 Witoldów 10:29 Widawa 10:33 Rogóźno 10:38 Grabno 10:41 Wola Wężykowa 10:44 Nowe Kozuby 10:46 Sędziejowice 10:48 Lichawa 10:50 Dobra 10:52 Pruszków 10:55 Rososza 10:58 Łopatki 11:03 Łask 11:06 Przygoń 11:18 Dobroń 11:21 Chechło Drugie 11:27 Chechło Pierwsze 11:28 Pabianice 11:30 Ksawerów 11:39 Łódź 11:47

13:00

Wieluń do Łódź

15:16

b
Kursuje przez - Urbanice 13:05 Małyszyn 13:07 Masłowice 13:09 Borowiec 13:13 Piskornik 13:15 Dębiec 13:19 Dębiec-Kolonia 13:21 Wielgie 13:24 Szynkielów 13:26 Rychłocice 13:31 Osieczno 13:40 Brzyków 13:45 Kocina 13:46 Witoldów 13:49 Widawa 13:52 Rogóźno 13:57 Grabno 14:01 Wola Wężykowa 14:04 Nowe Kozuby 14:07 Sędziejowice 14:09 Lichawa 14:11 Dobra 14:13 Pruszków 14:16 Rososza 14:19 Sięganów 14:21 Łopatki 14:23 Łask 14:26 Przygoń 14:38 Dobroń 14:41 Chechło Drugie 14:47 Chechło Pierwsze 14:48 Pabianice 14:50 Ksawerów 14:59 Łódź 15:07

15:10

Wieluń do Łódź

17:26

D m z
Kursuje przez - Urbanice 15:15 Małyszyn 15:17 Masłowice 15:19 Borowiec 15:23 Piskornik 15:25 Dębiec 15:29 Dębiec-Kolonia 15:31 Wielgie 15:34 Szynkielów 15:36 Rychłocice 15:41 Osieczno 15:50 Brzyków 15:55 Kocina 15:56 Witoldów 15:59 Widawa 16:02 Rogóźno 16:07 Grabno 16:11 Wola Wężykowa 16:14 Nowe Kozuby 16:17 Sędziejowice 16:19 Lichawa 16:21 Dobra 16:23 Pruszków 16:26 Rososza 16:29 Sięganów 16:31 Łopatki 16:33 Łask 16:36 Przygoń 16:48 Dobroń 16:51 Chechło Drugie 16:57 Chechło Pierwsze 16:58 Pabianice 17:00 Ksawerów 17:09 Łódź 17:17

17:20

Wieluń do Łódź

19:42

7 b
Kursuje przez - Widoradz 17:24 Olewin 17:27 Starzenice 17:29 Sieniec 17:31 Jodłowiec 17:33 Klusiny 17:35 Raducki Folwark 17:39 Stanisławów 17:41 Dębina 17:43 Osjaków 17:46 Strobin 17:52 Anielin 17:58 Konopnica 17:59 Rychłocice 18:01 Osieczno 18:06 Brzyków 18:10 Kocina 18:12 Witoldów 18:14 Widawa 18:18 Rogóźno 18:22 Grabno 18:26 Wola Wężykowa 18:29 Nowe Kozuby 18:32 Sędziejowice 18:34 Lichawa 18:36 Dobra 18:38 Pruszków 18:41 Rososza 18:44 Sięganów 18:46 Łopatki 18:48 Łask 18:51 Przygoń 19:03 Dobroń 19:06 Chechło Drugie 19:12 Chechło Pierwsze 19:13 Pabianice 19:15 Ksawerów 19:25 Łódź 19:33

09:00

Wieluń do Łyskornia

09:25

S.
Kursuje przez - Wieluń 09:04 Dąbrowa 09:05 Kopydłów 09:11 Biała-Kopiec 09:14 Biała Rządowa 09:15 Biała Druga 09:17 Łyskornia 09:21

15:50

Wieluń do Mierzyce

16:16

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:54 Nowy Świat 15:58 Kamionka 16:01 Pątnów 16:05 Strugi 16:07 Jajczaki 16:09 Mierzyce 16:14

06:20

Wieluń do Młynisko

06:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Turów 06:32 Kurów 06:35 Srebrnica 06:43 Piaski 06:44 Dębina 06:47 Młynisko 06:49

06:20

Wieluń do Młynisko

06:51

C d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Turów 06:33 Kurów 06:36 Srebrnica 06:44 Piaski 06:45 Dębina 06:48 Młynisko 06:50

14:20

Wieluń do Młynisko

14:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Turów 14:32 Kurów 14:35 Srebrnica 14:43 Piaski 14:44 Dębina 14:47 Młynisko 14:49

14:20

Wieluń do Młynisko

14:50

C d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Turów 14:32 Kurów 14:35 Srebrnica 14:43 Piaski 14:44 Dębina 14:47 Młynisko 14:49

14:40

Wieluń do Młynisko

15:12

S.
Kursuje przez - Wieluń 14:43 Dąbrowa 14:44 Kopydłów 14:48 Biała-Kopiec 14:50 Biała Rządowa 14:51 Biała Druga 14:52 Łyskornia 14:56 Janowiec 15:00 Poręby 15:01 Brzoza 15:06 Młynisko 15:12

22:20

Wieluń do Młynisko

22:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Turów 22:32 Kurów 22:35 Srebrnica 22:43 Piaski 22:44 Dębina 22:47 Młynisko 22:49

22:20

Wieluń do Młynisko

22:50

C d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Turów 22:32 Kurów 22:35 Srebrnica 22:43 Piaski 22:44 Dębina 22:47 Młynisko 22:49

07:30

Wieluń do Mokrsko

08:05

S.
Kursuje przez - Wieluń 07:40 Turów 07:42 Chotów 07:47 Mątewki 07:51 Słupsko 07:53 Kazimierz 07:54 Maręże 07:55 Mokrsko 08:01

13:30

Wieluń do Mokrsko

13:55

S.
Kursuje przez - Wieluń 13:35 Turów 13:37 Chotów 13:42 Mątewki 13:46 Słupsko 13:48 Mokrsko 13:51

06:10

Wieluń do Osjaków

06:44

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:17 Widoradz 06:19 Olewin 06:23 Starzenice 06:25 Sieniec 06:28 Jodłowiec 06:30 Klusiny 06:32 Raducki Folwark 06:37 Stanisławów 06:39 Dębina 06:41 Osjaków 06:43

13:35

Wieluń do Osjaków

15:31

D Ł m w
Kursuje przez - Wieluń 13:39 Ruda 13:41 Wierzchlas 13:46 Kraszkowice 13:53 Krzeczów 14:00 Niżankowice 14:05 Szczyty 14:11 Działoszyn 14:17 Posmykowizna 14:21 Trębaczew 14:23 Dylów Rządowy 14:30 Pajęczno 14:32 Dylów Szlachecki 14:40 Tuszyn 14:43 Marchewki 14:46 Siemkowice 14:50 Łukomierz 14:52 Chorzew 14:55 Kolonia Chorzew 15:00 Kiełczygłów-Okupniki 15:02 Kiełczygłów 15:05 Gumnisko 15:08 Podrwinów 15:10 Bugaj Lipnicki 15:12 Kolonia Lipnik 15:15 Lipnik 15:17 Radoszewice 15:21 Gabrielów 15:26 Felinów 15:28 Osjaków 15:30

09:00

Wieluń do Ostrówek

09:32

D m w
Kursuje przez - Wieluń 09:04 Raczyn 09:09 Opojowice 09:11 Wydrzyn 09:13 Czarnożyły 09:15 Działy 09:19 Nietuszyna 09:21 Okalew 09:24 Ostrówek 09:28

10:00

Wieluń do Ostrówek

10:30

S.
Kursuje przez - Wieluń 10:04 Raczyn 10:07 Opojowice 10:09 Wydrzyn 10:11 Czarnożyły 10:14 Działy 10:17 Niemierzyn 10:20 Skrzynno 10:24 Rudlice 10:28 Ostrówek 10:30

11:50

Wieluń do Ostrówek

12:27

S.
Kursuje przez - Wieluń 11:54 Raczyn 11:59 Opojowice 12:00 Wydrzyn 12:03 Czarnożyły 12:05 Działy 12:09 Niemierzyn 12:11 Skrzynno 12:17 Rudlice 12:23 Ostrówek 12:24

14:30

Wieluń do Ożarów

15:04

S.
Kursuje przez - Gaszyn 14:36 Krzyworzeka 14:42 Mokrsko 14:45 Złota Góra 14:52 Komorniki 14:54 Zmyślona 14:59 Ożarów 15:02

16:10

Wieluń do Ożarów

16:51

S.
Kursuje przez - Wieluń 16:14 Turów 16:17 Chotów 16:22 Mątewki 16:28 Słupsko 16:30 Mokrsko 16:33 Złota Góra 16:37 Komorniki 16:40 Zmyślona 16:45 Ożarów 16:48

06:20

Wieluń do Pajęczno

07:27

E m z K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Ruda 06:32 Wierzchlas 06:37 Kraszkowice 06:44 Krzeczów 06:51 Niżankowice 06:56 Szczyty 07:02 Działoszyn 07:09 Posmykowizna 07:14 Trębaczew 07:16 Dylów Rządowy 07:23 Pajęczno 07:25

11:20

Wieluń do Pajęczno

12:22

D m z
Kursuje przez - Wieluń 11:25 Ruda 11:27 Wierzchlas 11:32 Kraszkowice 11:39 Krzeczów 11:46 Niżankowice 11:51 Szczyty 11:57 Działoszyn 12:04 Posmykowizna 12:09 Trębaczew 12:11 Dylów Rządowy 12:18 Pajęczno 12:20

14:20

Wieluń do Pajęczno

15:27

E m z K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Ruda 14:32 Wierzchlas 14:37 Kraszkowice 14:44 Krzeczów 14:51 Niżankowice 14:56 Szczyty 15:02 Działoszyn 15:09 Posmykowizna 15:14 Trębaczew 15:16 Dylów Rządowy 15:23 Pajęczno 15:25

15:40

Wieluń do Pajęczno

16:42

D m z
Kursuje przez - Wieluń 15:45 Ruda 15:48 Wierzchlas 15:52 Kraszkowice 15:59 Krzeczów 16:06 Niżankowice 16:11 Szczyty 16:17 Działoszyn 16:24 Posmykowizna 16:29 Trębaczew 16:31 Dylów Rządowy 16:38 Pajęczno 16:40

19:30

Wieluń do Pajęczno

20:32

D m z
Kursuje przez - Wieluń 19:35 Ruda 19:37 Wierzchlas 19:42 Kraszkowice 19:49 Krzeczów 19:56 Niżankowice 20:01 Szczyty 20:07 Działoszyn 20:14 Posmykowizna 20:19 Trębaczew 20:21 Dylów Rządowy 20:28 Pajęczno 20:30

22:20

Wieluń do Pajęczno

23:27

E m z K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Ruda 22:32 Wierzchlas 22:37 Kraszkowice 22:44 Krzeczów 22:51 Niżankowice 22:56 Szczyty 23:02 Działoszyn 23:09 Posmykowizna 23:14 Trębaczew 23:16 Dylów Rządowy 23:23 Pajęczno 23:25

22:25

Wieluń do Parcice

22:59

D m z
Kursuje przez - Wieluń 22:31 Turów 22:33 Kurów 22:39 Srebrnica 22:42 Piaski 22:44 Dębina 22:47 Młynisko 22:49 Koryta 22:52 Krzyż 22:53 Chorobel 22:55 Parcice 22:57

06:20

Wieluń do Praszka

07:05

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:26 Gaszyn 06:30 Kadłub 06:35 Popowice 06:39 Józefów 06:41 Wierzbie 06:43 Ożarów 06:47 Sołtysy 06:55 Sakrajda 06:59 Kowale 07:01 Praszka 07:04

14:20

Wieluń do Praszka

15:04

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:26 Gaszyn 14:29 Kadłub 14:33 Popowice 14:36 Józefów 14:38 Wierzbie 14:40 Ożarów 14:44 Sołtysy 14:51 Sakrajda 14:55 Kowale 14:57 Praszka 15:02

15:35

Wieluń do Praszka

16:16

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:40 Gaszyn 15:42 Kadłub 15:48 Popowice 15:53 Józefów 15:55 Wierzbie 15:57 Sołtysy 16:02 Sakrajda 16:08 Kowale 16:10 Praszka 16:14

20:05

Wieluń do Praszka

20:45

S.
Kursuje przez - Wieluń 20:10 Gaszyn 20:12 Kadłub 20:18 Popowice 20:23 Józefów 20:25 Wierzbie 20:27 Sołtysy 20:31 Sakrajda 20:37 Kowale 20:39 Praszka 20:43

22:20

Wieluń do Praszka

23:09

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:26 Gaszyn 22:30 Kadłub 22:35 Popowice 22:39 Józefów 22:41 Wierzbie 22:43 Ożarów 22:47 Sołtysy 22:55 Sakrajda 22:59 Kowale 23:01 Praszka 23:07

14:10

Wieluń do Radoszewice

14:50

S.
Kursuje przez - Widoradz 14:14 Olewin 14:18 Starzenice 14:20 Sieniec 14:23 Jodłowiec 14:25 Klusiny 14:27 Raducki Folwark 14:32 Stanisławów 14:34 Dębina 14:36 Osjaków 14:38 Felinów 14:43 Gabrielów 14:46 Radoszewice 14:50

14:20

Wieluń do Radoszewice

15:05

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:27 Widoradz 14:29 Olewin 14:33 Starzenice 14:35 Sieniec 14:38 Jodłowiec 14:40 Klusiny 14:42 Raducki Folwark 14:47 Stanisławów 14:49 Dębina 14:51 Osjaków 14:53 Felinów 14:58 Gabrielów 15:01 Radoszewice 15:05

22:20

Wieluń do Radoszewice

23:05

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:27 Widoradz 22:29 Olewin 22:33 Starzenice 22:35 Sieniec 22:38 Jodłowiec 22:40 Klusiny 22:42 Raducki Folwark 22:47 Stanisławów 22:49 Dębina 22:51 Osjaków 22:53 Felinów 22:58 Gabrielów 23:01 Radoszewice 23:05

15:30

Wieluń do Rososz

16:30

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:34 Dąbrowa 15:36 Kopydłów 15:41 Biała-Kopiec 15:43 Biała Rządowa 15:45 Biała Druga 15:47 Łyskornia 15:51 Janowiec 15:56 Poręby 15:58 Biała-Parcela Druga 16:16 Wygoda 16:17 Wiktorów 16:18 Zabłocie 16:20 Naramice 16:22 Rososz 16:28

06:20

Wieluń do Rudniki

07:19

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:26 Nowy Świat 06:33 Kamionka 06:35 Popowice 06:37 Pątnów 06:38 Bieniec 06:41 Grębień 06:57 Dzietrzniki 06:59 Kępowizna 07:03 Kałuże 07:05 Dalachów 07:13 Janinów 07:15 Młyny 07:17 Rudniki 07:19

14:20

Wieluń do Rudniki

15:19

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:26 Nowy Świat 14:33 Kamionka 14:35 Popowice 14:37 Pątnów 14:38 Bieniec 14:41 Grębień 14:57 Dzietrzniki 14:59 Kępowizna 15:03 Kałuże 15:05 Dalachów 15:13 Janinów 15:15 Młyny 15:17 Rudniki 15:19

15:40

Wieluń do Rudniki

16:15

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:43 Nowy Świat 15:48 Kamionka 15:51 Popowice 15:54 Pątnów 15:56 Grębień 15:58 Dzietrzniki 16:02 Kałuże 16:07 Dalachów 16:09 Janinów 16:11 Młyny 16:13 Rudniki 16:15

22:20

Wieluń do Rudniki

23:15

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:26 Nowy Świat 22:32 Kamionka 22:34 Popowice 22:36 Pątnów 22:37 Bieniec 22:40 Grębień 22:53 Dzietrzniki 22:56 Kępowizna 23:00 Kałuże 23:02 Dalachów 23:09 Janinów 23:11 Młyny 23:13 Rudniki 23:15

14:25

Wieluń do Siemkowice

15:40

S.
Kursuje przez - Widoradz 14:29 Olewin 14:32 Starzenice 14:34 Sieniec 14:36 Jodłowiec 14:38 Klusiny 14:40 Raducki Folwark 14:44 Stanisławów 14:46 Dębina 14:48 Osjaków 14:51 Felinów 14:56 Gabrielów 14:59 Radoszewice 15:02 Lipnik 15:08 Kolonia Lipnik 15:12 Delfina 15:14 Bugaj Lipnicki 15:19 Podrwinów 15:21 Gumnisko 15:24 Kiełczygłów 15:27 Kiełczygłów-Okupniki 15:30 Kolonia Chorzew 15:32 Chorzew 15:33 Łukomierz 15:38 Siemkowice 15:40

08:10

Wieluń do Sieradz

09:26

D m z
Kursuje przez - Wieluń 08:16 Raczyn 08:19 Opojowice 08:21 Wydrzyn 08:23 Czarnożyły 08:25 Działy 08:29 Nietuszyna 08:31 Gwizdałki 08:35 Ostrówek 08:37 Wola Rudlicka 08:44 Janów 08:45 Oleśnica 08:46 Czarna 08:48 Złoczew 08:50 Potok 08:59 Nowa Wieś 09:01 Rembów 09:04 Zapole 09:06 Próba 09:08 Tumidaj 09:10 Dębołęka 09:12 Drzązna 09:15 Kłocko 09:17 Sieradz 09:23

06:20

Wieluń do Skomlin

06:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Turów 06:32 Chotów 06:35 Mątewki 06:40 Słupsko 06:41 Wichernik 06:44 Walenczyzna 06:46 Skomlin 06:49

14:20

Wieluń do Skomlin

14:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Turów 14:32 Chotów 14:35 Mątewki 14:40 Słupsko 14:41 Wichernik 14:44 Walenczyzna 14:46 Skomlin 14:49

16:10

Wieluń do Skomlin

16:45

F m
Kursuje przez - Gaszyn 16:16 Krzyworzeka 16:22 Mokrsko 16:26 Złota Góra 16:34 Wróblew 16:36 Bojanów 16:42 Skomlin 16:44

22:20

Wieluń do Skomlin

22:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Turów 22:32 Chotów 22:35 Mątewki 22:40 Słupsko 22:41 Wichernik 22:44 Walenczyzna 22:46 Skomlin 22:49

07:20

Wieluń do Stawek

07:49

S.
Kursuje przez - Wieluń 07:23 Bieniądzice 07:25 Staw 07:27 Opojowice 07:28 Wydrzyn 07:32 Czarnożyły 07:37 Gromadzice 07:44 Stawek 07:49

12:30

Wieluń do Stawek

12:55

S.
Kursuje przez - Wieluń 12:34 Raczyn 12:37 Opojowice 12:39 Wydrzyn 12:41 Czarnożyły 12:44 Gromadzice 12:49 Stawek 12:55

13:40

Wieluń do Stawek

14:05

S.
Kursuje przez - Wieluń 13:43 Bieniądzice 13:45 Staw 13:47 Opojowice 13:48 Wydrzyn 13:52 Czarnożyły 13:55 Gromadzice 14:00 Stawek 14:05

15:15

Wieluń do Stawek

15:40

S. 3 4
Kursuje przez - Wieluń 15:19 Raczyn 15:22 Opojowice 15:24 Wydrzyn 15:26 Czarnożyły 15:29 Gromadzice 15:34 Stawek 15:40

15:30

Wieluń do Stawek

15:55

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:34 Raczyn 15:37 Opojowice 15:39 Wydrzyn 15:41 Czarnożyły 15:44 Gromadzice 15:49 Stawek 15:55

06:20

Wieluń do Strobin

07:15

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:27 Urbanice 06:30 Małyszyn 06:31 Masłowice 06:33 Borowiec 06:38 Piskornik 06:40 Dębiec 06:44 Dębiec-Kolonia 06:47 Wielgie 06:50 Szynkielów 06:52 Rychłocice 06:58 Konopnica 07:10 Anielin 07:12 Strobin 07:13

14:20

Wieluń do Strobin

15:15

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:27 Urbanice 14:30 Małyszyn 14:31 Masłowice 14:33 Borowiec 14:38 Piskornik 14:40 Dębiec 14:44 Dębiec-Kolonia 14:47 Wielgie 14:50 Szynkielów 14:52 Rychłocice 14:58 Konopnica 15:10 Anielin 15:12 Strobin 15:13

22:20

Wieluń do Strobin

23:15

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:27 Urbanice 22:30 Małyszyn 22:31 Masłowice 22:33 Borowiec 22:38 Piskornik 22:40 Dębiec 22:44 Dębiec-Kolonia 22:47 Wielgie 22:50 Szynkielów 22:52 Rychłocice 22:58 Konopnica 23:10 Anielin 23:12 Strobin 23:13

06:20

Wieluń do Toplin

07:06

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Gaszyn 06:30 Krzyworzeka 06:35 Mokrsko 06:38 Zmyślona 06:46 Komorniki 06:48 Złota Góra 06:52 Wróblew 06:55 Bojanów 06:59 Toplin 07:06

14:20

Wieluń do Toplin

15:00

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:29 Gaszyn 14:31 Krzyworzeka 14:34 Mokrsko 14:36 Złota Góra 14:42 Komorniki 14:43 Zbęk 14:51 Skomlin 14:52 Bojanów 14:59 Toplin 15:00

22:20

Wieluń do Toplin

23:00

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:29 Gaszyn 22:31 Krzyworzeka 22:34 Mokrsko 22:36 Złota Góra 22:42 Komorniki 22:43 Zbęk 22:51 Skomlin 22:52 Bojanów 22:59 Toplin 23:00

22:20

Wieluń do Toplin

23:06

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Gaszyn 22:30 Krzyworzeka 22:35 Mokrsko 22:38 Zmyślona 22:46 Komorniki 22:48 Złota Góra 22:52 Wróblew 22:55 Bojanów 22:59 Toplin 23:06

15:30

Wieluń do Walichnowy

15:59

F m
Kursuje przez - Wieluń 15:34 Dąbrowa 15:35 Kopydłów 15:41 Biała-Kopiec 15:44 Biała Rządowa 15:45 Biała Druga 15:47 Biała Pierwsza 15:50 Radomina 15:52 Walichnowy 15:53

06:00

Wieluń do Warszawa

10:15

b P
Kursuje przez - Chorzyna 06:23 Mierzynów 06:27 Rusiec 06:33 Szczerców 06:43 Kluki 06:52 Bełchatów 07:04 Piotrków Trybunalski 07:37 Tomaszów Mazowiecki 08:08 Rawa Mazowiecka 08:53 Babsk 09:06 Warszawa 10:04

06:25

Wieluń do Wieluń

07:35

S.
Kursuje przez - Dąbrowa 06:30 Kopydłów 06:34 Biała-Kopiec 06:36 Biała Rządowa 06:37 Biała Druga 06:38 Biała Pierwsza 06:40 Radomina 06:41 Walichnowy 06:42 Kąty Walichnowskie 06:48 Józefów 06:51 Czastary 06:54 Parcice 06:58 Jaworek 07:00 Krajanka 07:02 Chorobel 07:10 Krzyż 07:11 Koryta 07:12 Młynisko 07:14 Dębina 07:16 Piaski 07:19 Srebrnica 07:20 Kurów 07:23 Turów 07:25 Wieluń 07:30

06:50

Wieluń do Wieluń

07:58

D Ł m w
Kursuje przez - Wieluń 06:54 Ruda 06:56 Wierzchlas 07:01 Kraszkowice 07:06 Krzeczów 07:12 Niżankowice 07:17 Kamion 07:25 Toporów 07:26 Przywóz 07:30 Mierzyce 07:33 Jajczaki 07:38 Strugi 07:42 Pątnów 07:44 Kamionka 07:46 Nowy Świat 07:50

13:15

Wieluń do Wieluń

13:49

d n K
Kursuje przez - Staw 13:22 Stawek 13:27 Gromadzice 13:32 Opojowice 13:39 Wieluń 13:49

14:00

Wieluń do Wieluń

15:08

D Ł m w
Kursuje przez - Wieluń 14:03 Nowy Świat 14:09 Kamionka 14:11 Pątnów 14:14 Strugi 14:16 Jajczaki 14:18 Mierzyce 14:21 Przywóz 14:26 Toporów 14:30 Kamion 14:33 Niżankowice 14:37 Krzeczów 14:44 Kraszkowice 14:46 Wierzchlas 14:51 Ruda 14:58

05:30

Wieluń do Wieruszów

06:26

S.
Kursuje przez - Wieluń 05:35 Dąbrowa 05:37 Kopydłów 05:43 Biała-Kopiec 05:45 Biała Rządowa 05:47 Biała Druga 05:49 Biała Pierwsza 05:51 Radomina 05:53 Walichnowy 05:54 Prusak 06:02 Sokolniki 06:03 Tyble 06:10 Ochędzyn 06:13 Chobanin 06:18 Pieczyska 06:20 Wieruszów 06:23

06:20

Wieluń do Wieruszów

07:36

S.
Kursuje przez - Wieluń 06:26 Turów 06:28 Kurów 06:34 Srebrnica 06:37 Piaski 06:39 Dębina 06:42 Młynisko 06:44 Koryta 06:47 Krzyż 06:48 Chorobel 06:50 Parcice 06:52 Radostów Pierwszy 06:59 Żdżary 07:01 Wiewiórka 07:07 Chotynin 07:10 Bolesławiec 07:13 Kamionka 07:19 Mieleszyn 07:21 Mieleszynek 07:27 Klatka 07:29 Wieruszów 07:34

10:50

Wieluń do Wieruszów

11:46

S.
Kursuje przez - Wieluń 10:55 Dąbrowa 10:57 Kopydłów 11:03 Biała-Kopiec 11:06 Biała Rządowa 11:07 Biała Druga 11:09 Biała Pierwsza 11:11 Radomina 11:13 Walichnowy 11:14 Prusak 11:22 Sokolniki 11:23 Tyble 11:30 Ochędzyn 11:33 Chobanin 11:38 Pieczyska 11:40 Wieruszów 11:43

12:00

Wieluń do Wieruszów

13:20

S.
Kursuje przez - Wieluń 12:06 Turów 12:08 Kurów 12:14 Srebrnica 12:17 Piaski 12:19 Dębina 12:22 Młynisko 12:24 Koryta 12:26 Krzyż 12:27 Chorobel 12:29 Parcice 12:31 Czastary 12:35 Radostów Pierwszy 12:44 Żdżary 12:46 Wiewiórka 12:52 Chotynin 12:55 Bolesławiec 12:58 Kamionka 13:04 Mieleszyn 13:06 Mieleszynek 13:12 Klatka 13:14 Wieruszów 13:18

12:50

Wieluń do Wieruszów

13:46

S.
Kursuje przez - Wieluń 12:55 Dąbrowa 12:57 Kopydłów 13:03 Biała-Kopiec 13:05 Biała Rządowa 13:07 Biała Druga 13:09 Biała Pierwsza 13:11 Radomina 13:13 Walichnowy 13:14 Prusak 13:22 Sokolniki 13:23 Tyble 13:30 Ochędzyn 13:33 Chobanin 13:38 Pieczyska 13:40 Wieruszów 13:43

13:50

Wieluń do Wieruszów

15:23

D Ł m w
Kursuje przez - Wieluń 13:54 Raczyn 13:59 Łagiewniki 14:06 Platoń 14:08 Kąty 14:09 Góry Świątkowskie 14:11 Rososz 14:12 Świątkowice 14:13 Swoboda 14:15 Kolonia Dobrosław 14:17 Dobrosław 14:21 Lututów 14:23 Kopaniny 14:32 Klonowa 14:36 Górka Klonowska 14:39 Górka Klonowska-Kolonia 14:41 Leliwa 14:43 Grzyb 14:49 Ostrówek 15:02 Galewice 15:07 Niwiska 15:13 Osowa 15:15 Wieruszów 15:23

14:30

Wieluń do Wieruszów

15:25

S.
Kursuje przez - Wieluń 14:35 Dąbrowa 14:37 Kopydłów 14:43 Biała-Kopiec 14:45 Biała Rządowa 14:47 Biała Druga 14:49 Biała Pierwsza 14:51 Radomina 14:53 Walichnowy 14:56 Prusak 15:01 Sokolniki 15:02 Tyble 15:09 Ochędzyn 15:12 Chobanin 15:17 Pieczyska 15:19 Wieruszów 15:22

15:30

Wieluń do Wieruszów

16:25

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:34 Dąbrowa 15:37 Kopydłów 15:43 Biała-Kopiec 15:45 Biała Rządowa 15:47 Biała Druga 15:49 Biała Pierwsza 15:51 Radomina 15:53 Walichnowy 15:54 Prusak 16:01 Sokolniki 16:02 Tyble 16:09 Ochędzyn 16:12 Chobanin 16:17 Pieczyska 16:19 Wieruszów 16:22

06:20

Wieluń do Wiktorów

06:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Dąbrowa 06:30 Kopydłów 06:35 Biała-Kopiec 06:37 Biała Rządowa 06:38 Biała Druga 06:39 Biała Pierwsza 06:42 Naramice 06:45 Zabłocie 06:49 Wiktorów 06:50

14:20

Wieluń do Wiktorów

14:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Dąbrowa 14:30 Kopydłów 14:35 Biała-Kopiec 14:37 Biała Rządowa 14:38 Biała Druga 14:39 Biała Pierwsza 14:42 Naramice 14:45 Zabłocie 14:49 Wiktorów 14:50

22:20

Wieluń do Wiktorów

22:50

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Dąbrowa 22:30 Kopydłów 22:35 Biała-Kopiec 22:37 Biała Rządowa 22:38 Biała Druga 22:39 Biała Pierwsza 22:42 Naramice 22:45 Zabłocie 22:49 Wiktorów 22:50

07:00

Wieluń do Wrocław

09:39

E V
Kursuje przez - Krzyworzeka 07:09 Mokrsko 07:13 Skomlin 07:21 Dzietrzkowice 07:28 Łubnice 07:31 Wójcin 07:34 Bolesławiec 07:41 Opatów 07:46 Łęka Opatowska 07:52 Słupia pod Kępnem 07:57 Kępno 08:04 Bralin 08:13 Gola 08:18 Syców 08:31 Wrocław 09:18

14:30

Wieluń do Wrocław

17:09

b w m V
Kursuje przez - Krzyworzeka 14:39 Mokrsko 14:43 Skomlin 14:51 Dzietrzkowice 14:58 Łubnice 15:01 Wójcin 15:04 Bolesławiec 15:11 Opatów 15:16 Łęka Opatowska 15:22 Słupia pod Kępnem 15:27 Kępno 15:34 Bralin 15:43 Gola 15:48 Syców 16:01 Wrocław 16:48

16:20

Wieluń do Wrocław

18:52

+
Kursuje przez - Biała Druga 16:35 Prusak 16:45 Sokolniki 16:49 Tyble 16:52 Ochędzyn 16:55 Wieruszów 17:06 Kępno 17:22 Bralin 17:29 Gola 17:34 Syców 17:45 Wrocław 18:32

10:40

Wieluń do Wrońsko

11:30

S.
Kursuje przez - Widoradz 10:44 Olewin 10:47 Starzenice 10:49 Sieniec 10:51 Jodłowiec 10:52 Klusiny 10:54 Raducki Folwark 10:57 Stanisławów 10:59 Nowa Wieś 11:01 Dębina 11:03 Osjaków 11:05 Zofia 11:09 Kuźnica Strobińska 11:11 Chorzyna 11:13 Krzętle 11:15 Strobin 11:19 Anielin 11:22 Konopnica 11:24 Wrońsko 11:28

15:30

Wieluń do Wrońsko

16:10

S
Kursuje przez - Widoradz 15:32 Olewin 15:35 Starzenice 15:37 Sieniec 15:39 Jodłowiec 15:41 Klusiny 15:43 Raducki Folwark 15:46 Stanisławów 15:47 Nowa Wieś 15:49 Dębina 15:51 Osjaków 15:53 Strobin 15:57 Anielin 16:03 Konopnica 16:05 Wrońsko 16:08

11:00

Wieluń do Wróblew

11:36

D m w
Kursuje przez - Wieluń 11:04 Turów 11:10 Chotów 11:14 Mątewki 11:20 Słupsko 11:22 Wichernik 11:25 Walenczyzna 11:27 Skomlin 11:29 Bojanów 11:34 Wróblew 11:36

12:35

Wieluń do Wydrzyn

12:45

S. 5
Kursuje przez - Wieluń 12:39 Raczyn 12:42 Opojowice 12:43 Wydrzyn 12:45

13:15

Wieluń do Wydrzyn

13:25

S. 3 4
Kursuje przez - Wieluń 13:19 Raczyn 13:22 Opojowice 13:23 Wydrzyn 13:25

14:05

Wieluń do Wydrzyn

14:15

S. 1 2
Kursuje przez - Wieluń 14:09 Raczyn 14:12 Opojowice 14:13 Wydrzyn 14:15

06:45

Wieluń do Załęcze Małe

07:22

S. Ł
Kursuje przez - Wieluń 06:49 Nowy Świat 06:55 Kamionka 06:57 Popowice 06:59 Pątnów 07:00 Grębień 07:02 Dzietrzniki 07:05 Kępowizna 07:09 Kałuże 07:11 Kluski 07:13 Załęcze Wielkie 07:15 Cisowa 07:17 Załęcze Małe 07:18

12:10

Wieluń do Załęcze Małe

12:40

S.
Kursuje przez - Wieluń 12:12 Nowy Świat 12:16 Kamionka 12:18 Popowice 12:20 Pątnów 12:21 Grębień 12:23 Dzietrzniki 12:25 Kępowizna 12:28 Kałuże 12:30 Kluski 12:32 Załęcze Wielkie 12:34 Cisowa 12:36 Załęcze Małe 12:38

15:00

Wieluń do Załęcze Małe

15:43

S.
Kursuje przez - Wieluń 15:04 Gaszyn 15:06 Kadłub 15:10 Popowice 15:15 Józefów 15:16 Grębień 15:18 Dzietrzniki 15:25 Kępowizna 15:29 Kałuże 15:31 Kluski 15:34 Załęcze Wielkie 15:36 Cisowa 15:38 Załęcze Małe 15:39

16:00

Wieluń do Załęcze Małe

16:37

D m z
Kursuje przez - Wieluń 16:03 Nowy Świat 16:08 Kamionka 16:11 Popowice 16:13 Pątnów 16:14 Grębień 16:16 Dzietrzniki 16:19 Kępowizna 16:24 Kałuże 16:26 Kluski 16:29 Załęcze Wielkie 16:30 Cisowa 16:32 Załęcze Małe 16:33

06:20

Wieluń do Złoczew

07:05

d n K
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Raczyn 06:32 Opojowice 06:33 Wydrzyn 06:35 Czarnożyły 06:36 Działy 06:39 Niemierzyn 06:42 Skrzynno 06:45 Rudlice 06:49 Ostrówek 06:51 Wola Rudlicka 06:58 Janów 06:59 Oleśnica 07:00 Czarna 07:02 Złoczew 07:04

14:20

Wieluń do Złoczew

15:15

d n K
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Raczyn 14:33 Opojowice 14:34 Wydrzyn 14:36 Czarnożyły 14:38 Działy 14:43 Niemierzyn 14:46 Skrzynno 14:52 Rudlice 14:58 Ostrówek 15:00 Wola Rudlicka 15:06 Janów 15:07 Oleśnica 15:08 Czarna 15:10 Złoczew 15:12

15:35

Wieluń do Złoczew

16:20

S
Kursuje przez - Wieluń 15:41 Raczyn 15:44 Opojowice 15:46 Wydrzyn 15:48 Czarnożyły 15:50 Działy 15:54 Nietuszyna 15:56 Gwizdałki 16:00 Okalew 16:03 Ostrówek 16:07 Wola Rudlicka 16:11 Janów 16:12 Oleśnica 16:13 Czarna 16:15 Złoczew 16:17

16:45

Wieluń do Złoczew

17:30

S.
Kursuje przez - Wieluń 16:48 Raczyn 16:53 Opojowice 16:54 Wydrzyn 16:56 Czarnożyły 16:58 Działy 17:02 Niemierzyn 17:04 Skrzynno 17:10 Rudlice 17:16 Ostrówek 17:17 Wola Rudlicka 17:22 Janów 17:23 Oleśnica 17:24 Czarna 17:26 Złoczew 17:28

22:20

Wieluń do Złoczew

23:06

d n K
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Raczyn 22:32 Opojowice 22:33 Wydrzyn 22:35 Czarnożyły 22:36 Działy 22:39 Niemierzyn 22:42 Skrzynno 22:45 Rudlice 22:49 Ostrówek 22:51 Wola Rudlicka 22:58 Janów 22:59 Oleśnica 23:00 Czarna 23:02 Złoczew 23:04

13:30

Wieruszów do Bolesławiec

13:58

S.
Kursuje przez - Klatka 13:35 Mieleszynek 13:39 Mieleszyn 13:41 Kamionka 13:47 Piaski 13:51 Chotynin 13:55 Bolesławiec 13:58

15:40

Wieruszów do Czastary

16:21

D m w
Kursuje przez - Klatka 15:45 Mieleszynek 15:49 Mieleszyn 15:51 Kamionka 15:57 Piaski 16:01 Chotynin 16:02 Bolesławiec 16:05 Wiewiórka 16:12 Żdżary 16:13 Radostów Pierwszy 16:19 Parcice 16:21 Czastary 16:21

12:20

Wieruszów do Dzietrzkowice

13:08

D m w
Kursuje przez - Klatka 12:26 Mieleszynek 12:30 Mieleszyn 12:32 Kamionka 12:39 Piaski 12:41 Chotynin 12:42 Bolesławiec 12:45 Andrzejów 12:49 Wójcin 12:52 Łubnice 12:56 Ludwinów 12:58 Kolonia Dzietrzkowice 13:03 Dzietrzkowice 13:06

14:35

Wieruszów do Dzietrzkowice

15:29

S.
Kursuje przez - Klatka 14:40 Mieleszynek 14:44 Mieleszyn 14:47 Kamionka 14:53 Piaski 14:57 Chotynin 15:00 Bolesławiec 15:02 Chróścin 15:04 Andrzejów 15:09 Wójcin 15:12 Łubnice 15:17 Ludwinów 15:19 Kolonia Dzietrzkowice 15:24 Dzietrzkowice 15:27

07:25

Wieruszów do Kępno

07:45

S
Kursuje przez - Świba 07:31 Olszowa 07:37 Mianowice 07:41 Kępno 07:43

14:00

Wieruszów do Kępno

14:20

S
Kursuje przez - Świba 14:06 Olszowa 14:12 Mianowice 14:16 Kępno 14:18

12:00

Wieruszów do Lututów

12:34

D m w
Kursuje przez - Niwiska 12:10 Galewice 12:11 Ostrówek 12:22 Lututów 12:32

15:24

Wieruszów do Lututów

16:12

S.
Kursuje przez - Wieruszów 15:27 Pieczyska 15:30 Chobanin 15:33 Ochędzyn 15:35 Tyble 15:42 Sokolniki 15:45 Zdzierczyzna 15:53 Borki Sokolskie 15:55 Borki Pichelskie 15:56 Ryś 15:57 Walichnowy 15:59 Pichlice 16:02 Siedliska 16:04 Lututów 16:08

08:20

Wieruszów do Spóle

08:52

D m w
Kursuje przez - Sopel 08:27 Kowalówka 08:28 Cieszęcin 08:31 Kolonia Osiek 08:32 Galewice 08:39 Węglewice 08:49 Spóle 08:52

11:20

Wieruszów do Spóle

11:52

D m w
Kursuje przez - Sopel 11:27 Kowalówka 11:28 Cieszęcin 11:31 Kolonia Osiek 11:32 Galewice 11:39 Węglewice 11:49 Spóle 11:52

14:40

Wieruszów do Spóle

15:09

S
Kursuje przez - Wieruszów 14:44 Polesie 14:47 Sopel 14:49 Kowalówka 14:51 Cieszęcin 14:53 Kolonia Osiek 14:55 Osiek 14:57 Węglewice 15:05 Spóle 15:09

15:40

Wieruszów do Spóle

16:09

S
Kursuje przez - Wieruszów 15:44 Polesie 15:47 Sopel 15:49 Kowalówka 15:51 Cieszęcin 15:53 Kolonia Osiek 15:55 Osiek 15:57 Węglewice 16:05 Spóle 16:09

06:35

Wieruszów do Wieluń

07:32

S.
Kursuje przez - Wieruszów 06:38 Pieczyska 06:41 Chobanin 06:43 Ochędzyn 06:45 Tyble 06:51 Sokolniki 06:54 Prusak 06:59 Walichnowy 07:01 Radomina 07:08 Biała Pierwsza 07:10 Biała Druga 07:13 Biała Rządowa 07:15 Biała-Kopiec 07:17 Kopydłów 07:20 Dąbrowa 07:23 Wieluń 07:28

07:40

Wieruszów do Wieluń

08:36

S.
Kursuje przez - Wieruszów 07:43 Pieczyska 07:46 Chobanin 07:48 Ochędzyn 07:50 Tyble 07:56 Sokolniki 07:59 Prusak 08:04 Walichnowy 08:06 Radomina 08:13 Biała Pierwsza 08:15 Biała Druga 08:18 Biała Rządowa 08:20 Biała-Kopiec 08:21 Kopydłów 08:24 Dąbrowa 08:27 Wieluń 08:32

10:10

Wieruszów do Wieluń

11:06

S
Kursuje przez - Wieruszów 10:13 Pieczyska 10:16 Chobanin 10:18 Ochędzyn 10:20 Tyble 10:26 Sokolniki 10:29 Prusak 10:34 Walichnowy 10:36 Radomina 10:43 Biała Pierwsza 10:45 Biała Druga 10:48 Biała Rządowa 10:50 Biała-Kopiec 10:51 Kopydłów 10:54 Dąbrowa 10:57 Wieluń 11:02

14:20

Wieruszów do Wieluń

15:16

S.
Kursuje przez - Wieruszów 14:23 Pieczyska 14:26 Chobanin 14:28 Ochędzyn 14:30 Tyble 14:36 Sokolniki 14:39 Prusak 14:44 Walichnowy 14:46 Radomina 14:53 Biała Pierwsza 14:55 Biała Druga 14:58 Biała Rządowa 15:00 Biała-Kopiec 15:01 Kopydłów 15:04 Dąbrowa 15:07 Wieluń 15:12

18:25

Wieruszów do Wieluń

19:21

S
Kursuje przez - Wieruszów 18:28 Pieczyska 18:31 Chobanin 18:33 Ochędzyn 18:35 Tyble 18:41 Sokolniki 18:44 Prusak 18:49 Walichnowy 18:51 Radomina 18:58 Biała Pierwsza 19:00 Biała Druga 19:03 Biała Rządowa 19:05 Biała-Kopiec 19:06 Kopydłów 19:09 Dąbrowa 19:12 Wieluń 19:17

06:25

Wieruszów do Wieruszów

07:25

S
Kursuje przez - Wieruszów 06:29 Osowa 06:36 Niwiska 06:38 Galewice 06:39 Kużaj 06:44 Osiek 06:46 Brzózki 06:48 Biadaszki 06:50 Gąszcze 06:52 Ostrówek 06:56 Dąbrówka 07:00 Dąbie 07:02 Kaski 07:04

06:55

Wieruszów do Wieruszów

07:24

S
Kursuje przez - Mirków 06:57 Lubczyna 07:00 Kolonia Osiek 07:05 Wyszanów 07:08 Jutrków 07:14 Teklinów 07:18 Wieruszów 07:22

07:45

Wieruszów do Wieruszów

08:45

S
Kursuje przez - Wieruszów 07:49 Osowa 07:56 Niwiska 07:58 Galewice 07:59 Kużaj 08:04 Osiek 08:06 Brzózki 08:08 Biadaszki 08:10 Gąszcze 08:12 Ostrówek 08:16 Dąbrówka 08:20 Dąbie 08:22 Kaski 08:24

12:30

Wieruszów do Wieruszów

13:30

S
Kursuje przez - Wieruszów 12:34 Osowa 12:41 Niwiska 12:43 Galewice 12:44 Kużaj 12:49 Osiek 12:51 Brzózki 12:53 Biadaszki 12:55 Gąszcze 12:57 Ostrówek 13:01 Dąbrówka 13:05 Dąbie 13:07 Kaski 13:09

14:40

Wieruszów do Wieruszów

15:09

S
Kursuje przez - Teklinów 14:44 Jutrków 14:49 Wyszanów 14:54 Kolonia Osiek 14:59 Lubczyna 15:02 Mirków 15:06 Wieruszów 15:08

14:50

Wieruszów do Wieruszów

15:50

S
Kursuje przez - Wieruszów 14:54 Osowa 15:01 Niwiska 15:03 Galewice 15:04 Kaski 15:11 Dąbie 15:13 Dąbrówka 15:15 Ostrówek 15:17 Brzózki 15:21 Gąszcze 15:23 Biadaszki 15:25 Osiek 15:29 Kużaj 15:31

15:40

Wieruszów do Wieruszów

16:09

S
Kursuje przez - Teklinów 15:44 Jutrków 15:49 Wyszanów 15:54 Kolonia Osiek 15:59 Lubczyna 16:02 Mirków 16:06 Wieruszów 16:08

15:50

Wieruszów do Wieruszów

16:50

S
Kursuje przez - Wieruszów 15:54 Osowa 16:01 Niwiska 16:03 Galewice 16:04 Kaski 16:11 Dąbie 16:13 Dąbrówka 16:15 Ostrówek 16:17 Brzózki 16:21 Gąszcze 16:23 Biadaszki 16:25 Osiek 16:29 Kużaj 16:31

14:50

Wieruszów do Wiewiórka

15:18

S.
Kursuje przez - Klatka 14:53 Przywory 14:59 Krajanka 15:03 Jaworek 15:06 Parcice 15:08 Radostów Pierwszy 15:10 Żdżary 15:13 Wiewiórka 15:18

08:05

Wierzbie do Wieluń

08:41

S.
Kursuje przez - Ożarów 08:08 Zmyślona 08:14 Komorniki 08:16 Złota Góra 08:20 Mokrsko 08:22 Krzyworzeka 08:29 Gaszyn 08:33 Wieluń 08:38

07:00

Wierzbie do Wierzbie

07:47

S.
Kursuje przez - Praszka 07:19 Przedmość 07:25 Kowale 07:37 Sołtysy 07:45 Wierzbie 07:47

14:30

Wierzbie do Wierzbie

15:16

S.
Kursuje przez - Sołtysy 14:33 Kowale 14:37 Przedmość 14:44 Praszka 14:56 Dalachów 15:09 Wierzbie 15:16

14:40

Wierzchlas do Broników

15:08

S.
Kursuje przez - Wierzchlas 14:46 Kraszkowice 14:47 Krzeczów 14:56 Kochlew 15:00 Broników 15:08

14:25

Wierzchlas do Kochlew

14:45

S.
Kursuje przez - Wierzchlas 14:27 Kraszkowice 14:29 Krzeczów 14:35 Broników 14:36 Kochlew 14:45

15:10

Wierzchlas do Kochlew

15:30

S.
Kursuje przez - Wierzchlas 15:12 Kraszkowice 15:14 Krzeczów 15:20 Broników 15:21 Kochlew 15:30

07:35

Wierzchlas do Kraszkowice

07:40

S.
Kursuje przez - Wierzchlas 07:38 Kraszkowice 07:39

06:45

Wiewiórka do Wieruszów

07:13

S.
Kursuje przez - Żdżary 06:48 Radostów Pierwszy 06:52 Parcice 06:55 Jaworek 06:57 Krajanka 07:00 Przywory 07:04 Klatka 07:08 Wieruszów 07:12

05:10

Wiktorów do Wieluń

05:39

d n K
Kursuje przez - Naramice 05:14 Biała Pierwsza 05:18 Biała Druga 05:20 Biała Rządowa 05:21 Biała-Kopiec 05:22 Kopydłów 05:24 Dąbrowa 05:27 Wieluń 05:32

13:00

Wiktorów do Wieluń

13:35

d n K
Kursuje przez - Naramice 13:04 Biała Pierwsza 13:09 Biała Druga 13:12 Biała Rządowa 13:14 Biała-Kopiec 13:16 Kopydłów 13:19 Dąbrowa 13:22 Wieluń 13:27

21:10

Wiktorów do Wieluń

21:44

d n K
Kursuje przez - Naramice 21:14 Biała Pierwsza 21:19 Biała Druga 21:22 Biała Rządowa 21:24 Biała-Kopiec 21:26 Kopydłów 21:29 Dąbrowa 21:32 Wieluń 21:37

08:25

Wójcin do Wieluń

09:16

D m z
Kursuje przez - Łubnice 08:30 Ludwinów 08:32 Kolonia Dzietrzkowice 08:36 Dzietrzkowice 08:38 Węgielnica 08:41 Toplin 08:43 Skomlin 08:45 Zbęk 08:52 Mokrsko 08:54 Krzyworzeka 09:02 Gaszyn 09:06 Wieluń 09:11

13:30

Wrocław do Wieluń

16:09

E V
Kursuje przez - Wrocław 13:47 Syców 14:36 Gola 14:51 Bralin 14:56 Kępno 15:03 Słupia pod Kępnem 15:12 Łęka Opatowska 15:17 Opatów 15:21 Bolesławiec 15:28 Wójcin 15:35 Łubnice 15:38 Dzietrzkowice 15:41 Skomlin 15:48 Mokrsko 15:52 Krzyworzeka 16:00 Wieluń 16:05

18:50

Wrocław do Wieluń

21:32

1-7 b w m
Kursuje przez - Wrocław 19:06 Syców 19:56 Bralin 20:13 Kępno 20:21 Słupia pod Kępnem 20:30 Piaski 20:33 Łęka Opatowska 20:35 Opatów 20:39 Bolesławiec 20:46 Wójcin 20:52 Łubnice 20:55 Dzietrzkowice 20:58 Toplin 21:02 Skomlin 21:06 Walenczyzna 21:10 Wichernik 21:11 Słupsko 21:13 Mątewki 21:16 Chotów 21:18 Turów 21:24 Wieluń 21:27

19:50

Wrocław do Wieluń

22:20

+
Kursuje przez - Wrocław 20:06 Syców 20:54 Gola 21:07 Bralin 21:12 Kępno 21:19 Wieruszów 21:35 Ochędzyn 21:44 Tyble 21:49 Sokolniki 21:52 Prusak 21:56 Biała Druga 22:06 Wieluń 22:17

06:30

Wrońsko do Osjaków

06:45

S.
Kursuje przez - Konopnica 06:32 Anielin 06:35 Strobin 06:36 Osjaków 06:41

06:35

Wrońsko do Osjaków

06:56

S
Kursuje przez - Konopnica 06:39 Anielin 06:44 Strobin 06:46 Osjaków 06:52

05:45

Wrońsko do Wieluń

06:30

S.
Kursuje przez - Konopnica 05:47 Anielin 05:50 Strobin 05:51 Osjaków 05:56 Dębina 06:04 Nowa Wieś 06:05 Stanisławów 06:08 Raducki Folwark 06:10 Klusiny 06:14 Jodłowiec 06:16 Sieniec 06:17 Starzenice 06:20 Olewin 06:22 Widoradz 06:24 Wieluń 06:28

07:50

Wrońsko do Wieluń

08:44

S.
Kursuje przez - Konopnica 07:53 Anielin 07:58 Strobin 08:00 Krzętle 08:06 Chorzyna 08:08 Kuźnica Strobińska 08:10 Zofia 08:12 Osjaków 08:15 Dębina 08:18 Nowa Wieś 08:20 Stanisławów 08:22 Raducki Folwark 08:24 Klusiny 08:28 Jodłowiec 08:30 Sieniec 08:32 Starzenice 08:34 Olewin 08:36 Widoradz 08:39 Wieluń 08:42

11:30

Wrońsko do Wieluń

12:20

S.
Kursuje przez - Konopnica 11:34 Anielin 11:39 Strobin 11:41 Osjaków 11:47 Dębina 11:54 Nowa Wieś 11:56 Stanisławów 11:58 Raducki Folwark 12:00 Klusiny 12:04 Jodłowiec 12:06 Sieniec 12:08 Starzenice 12:10 Olewin 12:12 Widoradz 12:15 Wieluń 12:18

13:40

Wrońsko do Wieluń

14:25

S.
Kursuje przez - Konopnica 13:43 Anielin 13:48 Strobin 13:50 Osjaków 13:56 Dębina 14:02 Nowa Wieś 14:03 Stanisławów 14:05 Raducki Folwark 14:07 Klusiny 14:11 Jodłowiec 14:13 Sieniec 14:15 Starzenice 14:17 Olewin 14:19 Widoradz 14:21 Wieluń 14:24

08:15

Wróblew do Wieluń

08:49

D m w
Kursuje przez - Skomlin 08:19 Walenczyzna 08:23 Wichernik 08:25 Słupsko 08:27 Mątewki 08:30 Chotów 08:32 Turów 08:36 Wieluń 08:41

12:50

Wydrzyn do Staw

13:00

S. 5
Kursuje przez - Opojowice 12:57 Staw 13:00

13:30

Wydrzyn do Staw

13:40

S 3 4
Kursuje przez - Opojowice 13:37 Staw 13:40

14:15

Wydrzyn do Staw

14:25

S. 1 2
Kursuje przez - Opojowice 14:22 Staw 14:25

12:45

Wydrzyn do Wieluń

12:55

S. 5
Kursuje przez - Opojowice 12:48 Staw 12:50 Bieniądzice 12:51 Wieluń 12:53

13:30

Wydrzyn do Wieluń

13:40

S. 3 4
Kursuje przez - Opojowice 13:33 Staw 13:35 Bieniądzice 13:36 Wieluń 13:38

14:20

Wydrzyn do Wieluń

14:30

S. 1 2
Kursuje przez - Opojowice 14:23 Staw 14:25 Bieniądzice 14:26 Wieluń 14:28

13:05

Załęcze Małe do Grabowa

13:25

S.
Kursuje przez - Załęcze Małe 13:09 Cisowa 13:10 Załęcze Wielkie 13:11 Kluski 13:15 Kałuże 13:17 Grabowa 13:23

14:50

Załęcze Małe do Grabowa

15:12

S.
Kursuje przez - Załęcze Małe 14:54 Cisowa 14:55 Załęcze Wielkie 14:56 Kluski 15:00 Kałuże 15:02 Kępowizna 15:04 Grabowa 15:10

06:05

Załęcze Małe do Wieluń

06:41

S. Ł
Kursuje przez - Załęcze Małe 06:08 Cisowa 06:09 Załęcze Wielkie 06:10 Kluski 06:13 Kałuże 06:15 Kępowizna 06:17 Dzietrzniki 06:18 Grębień 06:25 Pątnów 06:27 Popowice 06:28 Kamionka 06:30 Nowy Świat 06:32 Wieluń 06:36

06:55

Załęcze Małe do Wieluń

07:29

S.
Kursuje przez - Załęcze Małe 06:59 Cisowa 07:00 Załęcze Wielkie 07:01 Kluski 07:04 Kałuże 07:06 Kępowizna 07:08 Dzietrzniki 07:10 Grębień 07:13 Pątnów 07:15 Popowice 07:17 Kamionka 07:20 Nowy Świat 07:23 Wieluń 07:24

06:55

Załęcze Małe do Wieluń

07:46

S
Kursuje przez - Załęcze Małe 07:00 Cisowa 07:01 Załęcze Wielkie 07:02 Kluski 07:05 Kałuże 07:11 Kępowizna 07:13 Dzietrzniki 07:14 Grębień 07:19 Józefów 07:23 Popowice 07:26 Kadłub 07:28 Gaszyn 07:33 Wieluń 07:38

08:50

Załęcze Małe do Wieluń

09:30

F m
Kursuje przez - Załęcze Małe 08:55 Cisowa 08:56 Załęcze Wielkie 08:57 Kluski 09:00 Kałuże 09:03 Kępowizna 09:05 Dzietrzniki 09:06 Grębień 09:13 Pątnów 09:15 Popowice 09:17 Kamionka 09:19 Nowy Świat 09:22 Wieluń 09:26

08:55

Załęcze Małe do Wieluń

09:35

D m z
Kursuje przez - Załęcze Małe 08:59 Cisowa 09:01 Załęcze Wielkie 09:02 Kluski 09:05 Kałuże 09:07 Kępowizna 09:09 Dzietrzniki 09:11 Grębień 09:17 Pątnów 09:19 Popowice 09:21 Kamionka 09:24 Nowy Świat 09:27 Wieluń 09:31

12:40

Załęcze Małe do Załęcze Małe

12:56

S.
Kursuje przez - Troniny 12:47 Stara Wieś 12:51 Załęcze Małe 12:56

14:30

Załęcze Małe do Załęcze Małe

14:46

S.
Kursuje przez - Troniny 14:37 Stara Wieś 14:41 Załęcze Małe 14:46

07:35

Załęcze Małe do Załęcze Wielkie

07:43

S.
Kursuje przez - Załęcze Małe 07:39 Cisowa 07:40 Załęcze Wielkie 07:41

13:35

Załęcze Małe do Załęcze Wielkie

13:43

S.
Kursuje przez - Załęcze Małe 13:39 Cisowa 13:40 Załęcze Wielkie 13:41

07:43

Załęcze Wielkie do Załęcze Małe

07:50

S.
Kursuje przez - Załęcze Wielkie 07:45 Cisowa 07:46 Załęcze Małe 07:47

05:05

Zborowskie do Glinica

05:23

D m w
Kursuje przez - Molna 05:10 Ciasna 05:12 Dzielna 05:16 Glinica 05:23

08:50

Zduńska Wola do Widawa

09:34

S
Kursuje przez - Zduńska Wola 08:53 Poręby 08:55 Marcelów 08:57 Zapolice 09:01 Pstrokonie 09:05 Woźniki 09:07 Rembieszów 09:09 Branica 09:13 Kalinowa 09:20 Ligota 09:23 Górki Grabińskie 09:26 Podgórze 09:30 Widawa 09:34

14:00

Zduńska Wola do Widawa

14:36

S
Kursuje przez - Zduńska Wola 14:03 Poręby 14:06 Marcelów 14:08 Zapolice 14:12 Pstrokonie 14:16 Woźniki 14:18 Rembieszów 14:20 Kalinowa 14:22 Ligota 14:25 Górki Grabińskie 14:28 Podgórze 14:32 Widawa 14:36

16:10

Zduńska Wola do Widawa

16:54

D m w
Kursuje przez - Zduńska Wola 16:13 Poręby 16:15 Marcelów 16:17 Zapolice 16:21 Pstrokonie 16:25 Woźniki 16:27 Rembieszów 16:29 Branica 16:33 Kalinowa 16:40 Ligota 16:43 Górki Grabińskie 16:46 Podgórze 16:50 Widawa 16:54

15:15

Złoczew do Ostrówek

15:30

S.
Kursuje przez - Czarna 15:19 Oleśnica 15:21 Janów 15:22 Wola Rudlicka 15:23 Ostrówek 15:25

04:50

Złoczew do Wieluń

05:45

d n K
Kursuje przez - Czarna 04:56 Oleśnica 04:59 Janów 05:01 Wola Rudlicka 05:03 Ostrówek 05:06 Rudlice 05:14 Skrzynno 05:16 Niemierzyn 05:20 Działy 05:26 Czarnożyły 05:28 Wydrzyn 05:30 Opojowice 05:32 Raczyn 05:34 Wieluń 05:35

07:05

Złoczew do Wieluń

07:50

S
Kursuje przez - Czarna 07:10 Oleśnica 07:12 Janów 07:13 Wola Rudlicka 07:14 Ostrówek 07:16 Okalew 07:20 Gwizdałki 07:25 Nietuszyna 07:27 Działy 07:31 Czarnożyły 07:33 Wydrzyn 07:37 Opojowice 07:39 Raczyn 07:41 Wieluń 07:42

07:55

Złoczew do Wieluń

08:43

S.
Kursuje przez - Czarna 08:00 Oleśnica 08:02 Janów 08:03 Wola Rudlicka 08:04 Ostrówek 08:06 Rudlice 08:11 Skrzynno 08:13 Niemierzyn 08:18 Działy 08:24 Czarnożyły 08:26 Wydrzyn 08:30 Opojowice 08:32 Raczyn 08:33 Wieluń 08:34

12:40

Złoczew do Wieluń

13:35

d n K
Kursuje przez - Czarna 12:46 Oleśnica 12:49 Janów 12:51 Wola Rudlicka 12:53 Ostrówek 12:56 Rudlice 13:04 Skrzynno 13:06 Niemierzyn 13:10 Działy 13:16 Czarnożyły 13:18 Wydrzyn 13:20 Opojowice 13:22 Raczyn 13:24 Wieluń 13:25

17:30

Złoczew do Wieluń

18:18

D m z
Kursuje przez - Czarna 17:35 Oleśnica 17:37 Janów 17:38 Wola Rudlicka 17:39 Ostrówek 17:41 Rudlice 17:46 Skrzynno 17:48 Niemierzyn 17:53 Działy 17:59 Czarnożyły 18:01 Wydrzyn 18:05 Opojowice 18:07 Raczyn 18:08 Wieluń 18:09

20:50

Złoczew do Wieluń

21:45

d n K
Kursuje przez - Czarna 20:56 Oleśnica 20:59 Janów 21:01 Wola Rudlicka 21:03 Ostrówek 21:06 Rudlice 21:14 Skrzynno 21:16 Niemierzyn 21:20 Działy 21:26 Czarnożyły 21:28 Wydrzyn 21:30 Opojowice 21:32 Raczyn 21:34 Wieluń 21:35

Oznaczenie kursów


+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1 - kursuje w poniedziałki
1-5 - Kursuje od poniedz. do piątku
1-7 - Kursuje od poniedziałku do niedzieli
2 - kursuje we wtorki
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
6-7 - kursuje w soboty i niedziele
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25. XII
b - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w I i II Dzień Św. Wielkanocnych, 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
F - kursuje od poniedziałku do piątku/oprócz świąt/ w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
G - Nie kursuje w dniu 2 maja
K - KORONA - inf.o kursowaniu na dw. autob. i na stronie internetowej pks-wielun.pl
Ł - Przewozy organizowane przez Województwo Łódzkie
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
S. - kursuje w dni nauki szkolnej
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała