PKS Wieluń sp. z. o.o.

Komunikacja Publiczna

WYKAZ KURSÓW WYKONYWANYCH
Rozkład z dnia 05.maja.2022

Godzina
odjazdu

Relacja

Godzina
przyjazdu

Oznaczenie

04:40

Pajęczno do Wieluń


Kurs wykonywany

05:47

E
Kursuje przez - Dylów Rządowy 04:44 Trębaczew 04:48 Posmykowizna 04:53 Działoszyn 04:54 Szczyty 05:03 Niżankowice 05:08 Krzeczów 05:14 Kraszkowice 05:17 Wierzchlas 05:23 Ruda 05:30 Wieluń 05:35

04:50

Rudniki do Wieluń


Kurs wykonywany

05:47

U
Kursuje przez - Janinów 04:54 Dalachów 04:56 Kałuże 04:57 Kępowizna 05:05 Dzietrzniki 05:07 Grębień 05:12 Pątnów 05:14 Bieniec 05:17 Popowice 05:29 Kamionka 05:31 Nowy Świat 05:33 Wieluń 05:36

04:50

Wieluń do Wrońsko


Kurs wykonywany

05:37

D m w
Kursuje przez - Widoradz 04:54 Olewin 04:58 Starzenice 05:00 Sieniec 05:02 Jodłowiec 05:04 Klusiny 05:06 Raducki Folwark 05:10 Stanisławów 05:12 Nowa Wieś 05:14 Dębina 05:16 Osjaków 05:18 Strobin 05:25 Anielin 05:31 Konopnica 05:33 Wrońsko 05:35

04:50

Złoczew do Wieluń


Kurs wykonywany

05:45

U
Kursuje przez - Czarna 04:56 Oleśnica 04:59 Janów 05:01 Wola Rudlicka 05:03 Ostrówek 05:06 Rudlice 05:14 Skrzynno 05:16 Niemierzyn 05:20 Działy 05:26 Czarnożyły 05:28 Wydrzyn 05:30 Opojowice 05:32 Raczyn 05:34 Wieluń 05:35

04:55

Praszka do Wieluń


Kurs wykonywany

05:44

U
Kursuje przez - Kowale 04:59 Sakrajda 05:05 Sołtysy 05:07 Wierzbie 05:11 Ożarów 05:14 Józefów 05:23 Popowice 05:25 Kadłub 05:26 Gaszyn 05:31 Wieluń 05:36

04:55

Strobin do Wieluń


Kurs wykonywany

05:50

U
Kursuje przez - Anielin 04:59 Konopnica 05:00 Rychłocice 05:03 Szynkielów 05:15 Wielgie 05:20 Dębiec-Kolonia 05:23 Dębiec 05:26 Piskornik 05:29 Borowiec 05:32 Masłowice 05:36 Małyszyn 05:39 Urbanice 05:40 Wieluń 05:43

04:55

Toplin do Wieluń


Kurs wykonywany

05:56

U
Kursuje przez - Bojanów 05:02 Wróblew 05:05 Złota Góra 05:12 Mokrsko 05:14 Komorniki 05:19 Zmyślona 05:25 Krzyworzeka 05:38 Gaszyn 05:43 Wieluń 05:48

05:00

Kamion do Wieluń


Kurs wykonywany

05:45

U
Kursuje przez - Toporów 05:04 Przywóz 05:07 Mierzyce 05:10 Jajczaki 05:16 Strugi 05:20 Pątnów 05:22 Kamionka 05:25 Nowy Świat 05:30 Wieluń 05:35

05:00

Wieluń do Działoszyn


Kurs wykonywany

05:45

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 05:04 Ruda 05:06 Wierzchlas 05:12 Kraszkowice 05:19 Krzeczów 05:26 Niżankowice 05:31 Szczyty 05:37 Działoszyn 05:43

05:00

Wieluń do Łódź


Kurs wykonywany

07:16

D m z G
Kursuje przez - Urbanice 05:05 Małyszyn 05:07 Masłowice 05:09 Borowiec 05:13 Piskornik 05:15 Dębiec 05:19 Dębiec-Kolonia 05:21 Wielgie 05:24 Szynkielów 05:26 Rychłocice 05:31 Osieczno 05:40 Brzyków 05:45 Kocina 05:46 Witoldów 05:49 Widawa 05:52 Rogóźno 05:57 Grabno 06:01 Wola Wężykowa 06:04 Nowe Kozuby 06:07 Sędziejowice 06:09 Lichawa 06:11 Dobra 06:13 Pruszków 06:16 Rososza 06:19 Sięganów 06:21 Łopatki 06:23 Łask 06:26 Przygoń 06:38 Dobroń 06:41 Chechło Drugie 06:47 Chechło Pierwsze 06:48 Pabianice 06:50 Ksawerów 06:59 Łódź 07:07

05:02

Radoszewice do Wieluń


Kurs wykonywany

05:45

U
Kursuje przez - Felinów 05:07 Osjaków 05:10 Dębina 05:14 Stanisławów 05:17 Raducki Folwark 05:20 Klusiny 05:24 Jodłowiec 05:26 Sieniec 05:28 Starzenice 05:30 Olewin 05:32 Widoradz 05:34 Wieluń 05:38

05:05

Łagiewniki do Wieluń


Kurs wykonywany

05:45

U
Kursuje przez - Raczyn 05:09 Opojowice 05:13 Staw 05:17 Gromadzice 05:23 Stawek 05:26 Wieluń 05:40

05:10

Krzeczów do Wieluń


Kurs wykonywany

05:45

v 7
Kursuje przez - Kraszkowice 05:17 Wierzchlas 05:20 Ruda 05:29 Wieluń 05:36

05:10

Młynisko do Wieluń


Kurs wykonywany

05:41

U
Kursuje przez - Dębina 05:14 Piaski 05:17 Srebrnica 05:18 Kurów 05:23 Turów 05:29 Wieluń 05:34

05:10

Skomlin do Wieluń


Kurs wykonywany

05:42

U
Kursuje przez - Walenczyzna 05:14 Wichernik 05:16 Słupsko 05:18 Mątewki 05:22 Chotów 05:24 Turów 05:30 Wieluń 05:35

05:10

Wiktorów do Wieluń


Kurs wykonywany

05:39

U
Kursuje przez - Naramice 05:14 Biała Pierwsza 05:18 Biała Druga 05:20 Biała Rządowa 05:21 Biała-Kopiec 05:22 Kopydłów 05:24 Dąbrowa 05:27 Wieluń 05:32

05:30

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

06:26

S
Kursuje przez - Wieluń 05:35 Dąbrowa 05:37 Kopydłów 05:43 Biała-Kopiec 05:45 Biała Rządowa 05:47 Biała Druga 05:49 Biała Pierwsza 05:51 Radomina 05:53 Walichnowy 05:54 Prusak 06:02 Sokolniki 06:03 Tyble 06:10 Ochędzyn 06:13 Chobanin 06:18 Pieczyska 06:20 Wieruszów 06:23

05:30

Wieluń do Załęcze Małe


Kurs wykonywany

06:07

D m w
Kursuje przez - Wieluń 05:34 Nowy Świat 05:40 Kamionka 05:42 Popowice 05:44 Pątnów 05:46 Grębień 05:48 Dzietrzniki 05:50 Kępowizna 05:54 Kałuże 05:56 Kluski 05:58 Załęcze Wielkie 06:00 Cisowa 06:02 Załęcze Małe 06:03

05:35

Załęcze Małe do Wieluń


Kurs wykonywany

06:24

Kursuje przez - Załęcze Małe 05:40 Cisowa 05:41 Załęcze Wielkie 05:42 Kluski 05:45 Kałuże 05:51 Kępowizna 05:53 Dzietrzniki 05:54 Grębień 06:01 Józefów 06:05 Popowice 06:08 Kadłub 06:10 Gaszyn 06:14 Wieluń 06:19

05:39

Wrońsko do Wieluń


Kurs wykonywany

06:46

D m w
Kursuje przez - Konopnica 05:43 Rychłocice 05:45 Mała Wieś 05:51 Szynkielów 06:02 Wielgie 06:06 Dymek 06:08 Bębnów 06:14 Borki Walkowskie 06:18 Czernice 06:21 Huta Czernicka 06:25 Dębiec 06:28 Piskornik 06:31 Masłowice 06:35 Małyszyn 06:40 Urbanice 06:43 Wieluń 06:45

05:40

Wieluń do Kamion


Kurs wykonywany

06:10

D m w
Kursuje przez - Wieluń 05:44 Ruda 05:46 Przycłapy 05:52 Jajczaki 05:54 Mierzyce 05:57 Przywóz 06:02 Toporów 06:06 Kamion 06:10

05:52

Dzietrzkowice do Wieluń


Kurs wykonywany

06:35

D m z
Kursuje przez - Dzietrzkowice 05:56 Węgielnica 05:57 Toplin 05:59 Skomlin 06:02 Zbęk 06:10 Mokrsko 06:12 Krzyworzeka 06:20 Gaszyn 06:25 Wieluń 06:30

05:55

Działoszyn do Sieradz


Kurs wykonywany

07:49

D m Ł
Kursuje przez - Szczyty 06:00 Niżankowice 06:05 Krzeczów 06:11 Kraszkowice 06:14 Wierzchlas 06:21 Ruda 06:28 Wieluń 06:34 Urbanice 06:43 Małyszyn 06:45 Masłowice 06:47 Borowiec 06:51 Piskornik 06:53 Dębiec 06:57 Dębiec-Kolonia 06:59 Wielgie 07:02 Szynkielów 07:04 Wolnica Niechmirowska 07:08 Niechmirów 07:11 Kolonia Niechmirów 07:13 Waszkowskie 07:15 Biadaczew 07:17 Szczawno 07:18 Majaczewice 07:19 Burzenin 07:22 Witów 07:25 Redzeń Pierwszy 07:27 Stoczki 07:31 Okręglica 07:33 Sieradz 07:36

06:00

Naramice do Wieluń


Kurs wykonywany

06:39

D m w
Kursuje przez - Biała Pierwsza 06:04 Biała-Kopiec 06:05 Łyskornia 06:07 Janowiec 06:13 Poręby 06:15 Brzoza 06:19 Biała Rządowa 06:24 Kopydłów 06:28 Dąbrowa 06:31 Wieluń 06:35

06:00

Wieluń do Łódź


Kurs wykonywany

08:16

6 b ws-
Kursuje przez - Urbanice 06:05 Małyszyn 06:07 Masłowice 06:09 Borowiec 06:13 Piskornik 06:15 Dębiec 06:19 Dębiec-Kolonia 06:21 Wielgie 06:24 Szynkielów 06:26 Rychłocice 06:31 Osieczno 06:40 Brzyków 06:45 Kocina 06:46 Witoldów 06:49 Widawa 06:52 Rogóźno 06:57 Grabno 07:01 Wola Wężykowa 07:04 Nowe Kozuby 07:07 Sędziejowice 07:09 Lichawa 07:11 Dobra 07:13 Pruszków 07:16 Rososza 07:19 Sięganów 07:21 Łopatki 07:23 Łask 07:26 Przygoń 07:38 Dobroń 07:41 Chechło Drugie 07:47 Chechło Pierwsze 07:48 Pabianice 07:50 Ksawerów 07:59 Łódź 08:07

06:00

Wieluń do Warszawa


Kurs wykonywany

10:15

b P
Kursuje przez - Chorzyna 06:23 Mierzynów 06:27 Rusiec 06:33 Szczerców 06:43 Kluki 06:52 Bełchatów 07:04 Piotrków Trybunalski 07:37 Tomaszów Mazowiecki 08:08 Rawa Mazowiecka 08:53 Babsk 09:06 Warszawa 10:04

06:05

Gola do Wieluń


Kurs wykonywany

07:25

S
Kursuje przez - Chróścin 06:10 Bolesławiec 06:12 Andrzejów 06:25 Wójcin 06:28 Łubnice 06:32 Ludwinów 06:34 Kolonia Dzietrzkowice 06:39 Dzietrzkowice 06:42 Węgielnica 06:47 Toplin 06:49 Skomlin 06:52 Zbęk 07:00 Mokrsko 07:02 Krzyworzeka 07:10 Gaszyn 07:15 Wieluń 07:20

06:10

Kamion do Wieluń


Kurs wykonywany

06:45

D m w
Kursuje przez - Toporów 06:14 Przywóz 06:16 Mierzyce 06:19 Jajczaki 06:24 Przycłapy 06:28 Wierzchlas 06:30 Ruda 06:36 Wieluń 06:41

06:10

Wieluń do Osjaków


Kurs wykonywany

06:40

U
Kursuje przez - Wieluń 06:17 Widoradz 06:19 Olewin 06:23 Starzenice 06:25 Sieniec 06:28 Jodłowiec 06:29 Klusiny 06:31 Raducki Folwark 06:36 Stanisławów 06:37 Dębina 06:38 Osjaków 06:39

06:10

Załęcze Małe do Wieluń


Kurs wykonywany

06:49

D m w
Kursuje przez - Załęcze Małe 06:14 Cisowa 06:15 Załęcze Wielkie 06:16 Kluski 06:19 Kałuże 06:21 Kępowizna 06:23 Dzietrzniki 06:24 Grębień 06:31 Pątnów 06:33 Popowice 06:36 Kamionka 06:38 Nowy Świat 06:40 Wieluń 06:44

06:15

Wieluń do Wieluń


Kurs wykonywany

07:26

S
Kursuje przez - Dąbrowa 06:20 Kopydłów 06:24 Biała-Kopiec 06:26 Biała Rządowa 06:27 Biała Druga 06:28 Biała Pierwsza 06:30 Radomina 06:31 Walichnowy 06:32 Kąty Walichnowskie 06:38 Józefów 06:42 Czastary 06:45 Parcice 06:49 Jaworek 06:51 Krajanka 06:53 Chorobel 07:01 Krzyż 07:02 Koryta 07:03 Młynisko 07:05 Dębina 07:07 Piaski 07:10 Srebrnica 07:11 Kurów 07:14 Turów 07:16 Wieluń 07:21

06:20

Chorzyna do Wieluń


Kurs wykonywany

07:15

S
Kursuje przez - Zofia 06:25 Kuźnica Ługowska 06:28 Kuszyna 06:32 Kiełczygłówek 06:34 Osjaków 06:46 Dębina 06:50 Stanisławów 06:53 Raducki Folwark 06:55 Klusiny 06:59 Jodłowiec 07:01 Sieniec 07:02 Starzenice 07:05 Olewin 07:07 Widoradz 07:09 Wieluń 07:13

06:20

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

07:20

S
Kursuje przez - Janów 06:28 Milejów 06:32 Okalew 06:44 Gwizdałki 06:50 Nietuszyna 06:52 Niemierzyn 07:01 Bolków 07:10 Skrzynno 07:14 Ostrówek 07:20

06:20

Siemkowice do Wieluń


Kurs wykonywany

07:35

S
Kursuje przez - Chorzew 06:25 Kolonia Chorzew 06:30 Kiełczygłów-Okupniki 06:33 Kiełczygłów 06:35 Gumnisko 06:38 Podrwinów 06:41 Bugaj Lipnicki 06:42 Kolonia Lipnik 06:45 Delfina 06:47 Lipnik 06:52 Radoszewice 06:56 Gabrielów 07:02 Felinów 07:04 Osjaków 07:07 Dębina 07:11 Stanisławów 07:14 Raducki Folwark 07:16 Klusiny 07:20 Jodłowiec 07:21 Sieniec 07:23 Starzenice 07:26 Olewin 07:28 Widoradz 07:31 Wieluń 07:34

06:20

Wieluń do Kamion


Kurs wykonywany

06:58

U
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Nowy Świat 06:34 Kamionka 06:36 Pątnów 06:40 Strugi 06:42 Jajczaki 06:44 Mierzyce 06:47 Przywóz 06:52 Toporów 06:56 Kamion 06:58

06:20

Wieluń do Krzeczów


Kurs wykonywany

06:51

v 7
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Ruda 06:32 Wierzchlas 06:38 Kraszkowice 06:45 Krzeczów 06:50

06:20

Wieluń do Łagiewniki


Kurs wykonywany

06:49

U
Kursuje przez - Wieluń 06:27 Stawek 06:32 Gromadzice 06:34 Staw 06:39 Opojowice 06:40 Raczyn 06:44 Łagiewniki 06:49

06:20

Wieluń do Młynisko


Kurs wykonywany

06:50

U
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Turów 06:32 Kurów 06:35 Srebrnica 06:43 Piaski 06:44 Dębina 06:47 Młynisko 06:49

06:20

Wieluń do Pajęczno


Kurs wykonywany

07:27

E
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Ruda 06:32 Wierzchlas 06:37 Kraszkowice 06:44 Krzeczów 06:51 Niżankowice 06:56 Szczyty 07:02 Działoszyn 07:09 Posmykowizna 07:14 Trębaczew 07:16 Dylów Rządowy 07:23 Pajęczno 07:25

06:20

Wieluń do Praszka


Kurs wykonywany

07:05

U
Kursuje przez - Wieluń 06:26 Gaszyn 06:30 Kadłub 06:35 Popowice 06:39 Józefów 06:41 Wierzbie 06:43 Ożarów 06:47 Sołtysy 06:55 Sakrajda 06:59 Kowale 07:01 Praszka 07:04

06:20

Wieluń do Rudniki


Kurs wykonywany

07:19

U
Kursuje przez - Wieluń 06:26 Nowy Świat 06:33 Kamionka 06:35 Popowice 06:37 Pątnów 06:38 Bieniec 06:41 Grębień 06:57 Dzietrzniki 06:59 Kępowizna 07:03 Kałuże 07:05 Dalachów 07:13 Janinów 07:15 Młyny 07:17 Rudniki 07:19

06:20

Wieluń do Skomlin


Kurs wykonywany

06:50

U
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Turów 06:32 Chotów 06:35 Mątewki 06:40 Słupsko 06:41 Wichernik 06:44 Walenczyzna 06:46 Skomlin 06:49

06:20

Wieluń do Strobin


Kurs wykonywany

07:15

U
Kursuje przez - Wieluń 06:27 Urbanice 06:30 Małyszyn 06:31 Masłowice 06:33 Borowiec 06:38 Piskornik 06:40 Dębiec 06:44 Dębiec-Kolonia 06:47 Wielgie 06:50 Szynkielów 06:52 Rychłocice 06:58 Konopnica 07:10 Anielin 07:12 Strobin 07:13

06:20

Wieluń do Toplin


Kurs wykonywany

07:06

U
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Gaszyn 06:30 Krzyworzeka 06:35 Mokrsko 06:38 Zmyślona 06:46 Komorniki 06:48 Złota Góra 06:52 Wróblew 06:55 Bojanów 06:59 Toplin 07:06

06:20

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:36

S
Kursuje przez - Wieluń 06:26 Turów 06:28 Kurów 06:34 Srebrnica 06:37 Piaski 06:39 Dębina 06:42 Młynisko 06:44 Koryta 06:47 Krzyż 06:48 Chorobel 06:50 Parcice 06:52 Radostów Pierwszy 06:59 Żdżary 07:01 Wiewiórka 07:07 Chotynin 07:10 Bolesławiec 07:13 Kamionka 07:19 Mieleszyn 07:21 Mieleszynek 07:27 Klatka 07:29 Wieruszów 07:34

06:20

Wieluń do Wiktorów


Kurs wykonywany

06:50

U
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Dąbrowa 06:30 Kopydłów 06:35 Biała-Kopiec 06:37 Biała Rządowa 06:38 Biała Druga 06:39 Biała Pierwsza 06:42 Naramice 06:45 Zabłocie 06:49 Wiktorów 06:50

06:20

Wieluń do Złoczew


Kurs wykonywany

07:05

U
Kursuje przez - Wieluń 06:28 Raczyn 06:32 Opojowice 06:33 Wydrzyn 06:35 Czarnożyły 06:36 Działy 06:39 Niemierzyn 06:42 Skrzynno 06:45 Rudlice 06:49 Ostrówek 06:51 Wola Rudlicka 06:58 Janów 06:59 Oleśnica 07:00 Czarna 07:02 Złoczew 07:04

06:24

Konopnica do Wieluń


Kurs wykonywany

07:04

S
Kursuje przez - Rychłocice 06:30 Mała Wieś 06:33 Szynkielów 06:45 Wielgie 06:50 Dębiec-Kolonia 06:53 Dębiec 06:55 Piskornik 06:56 Borowiec 06:58 Masłowice 06:59 Małyszyn 07:01 Urbanice 07:02 Wieluń 07:03

06:30

Klonowa do Wieluń


Kurs wykonywany

07:20

S
Kursuje przez - Lututów 06:38 Dobrosław 06:46 Kolonia Dobrosław 06:48 Swoboda 06:52 Świątkowice 06:53 Rososz 06:56 Góry Świątkowskie 06:58 Kąty 07:00 Platoń 07:01 Łagiewniki 07:03 Raczyn 07:07 Opojowice 07:10 Wieluń 07:12

06:35

Dzietrzkowice do Bolesławiec


Kurs wykonywany

06:56

S
Kursuje przez - Kolonia Dzietrzkowice 06:39 Ludwinów 06:41 Łubnice 06:45 Wójcin 06:48 Andrzejów 06:51 Bolesławiec 06:53

06:35

Dzietrzkowice do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:35

S
Kursuje przez - Kolonia Dzietrzkowice 06:39 Ludwinów 06:42 Łubnice 06:46 Wójcin 06:49 Andrzejów 06:54 Bolesławiec 06:56 Chróścin 07:04 Chotynin 07:10 Piaski 07:11 Kamionka 07:15 Mieleszyn 07:19 Mieleszynek 07:26 Klatka 07:28 Wieruszów 07:33

06:35

Pajęczno do Wieluń


Kurs wykonywany

07:54

S
Kursuje przez - Dylów Rządowy 06:39 Trębaczew 06:43 Posmykowizna 06:48 Działoszyn 06:49 Szczyty 06:56 Niżankowice 07:03 Krzeczów 07:14 Kraszkowice 07:18 Wierzchlas 07:23 Ruda 07:29 Wieluń 07:35

06:35

Wieruszów do Wieluń


Kurs wykonywany

07:33

S
Kursuje przez - Wieruszów 06:38 Pieczyska 06:41 Chobanin 06:43 Ochędzyn 06:45 Tyble 06:51 Sokolniki 06:54 Prusak 06:59 Walichnowy 07:01 Radomina 07:08 Biała Pierwsza 07:10 Biała Druga 07:13 Biała Rządowa 07:15 Biała-Kopiec 07:17 Kopydłów 07:20 Dąbrowa 07:23 Wieluń 07:28

06:35

Wrońsko do Wieluń


Kurs wykonywany

07:26

S
Kursuje przez - Konopnica 06:39 Anielin 06:44 Strobin 06:46 Osjaków 06:52 Dębina 07:00 Nowa Wieś 07:01 Stanisławów 07:04 Raducki Folwark 07:06 Klusiny 07:10 Jodłowiec 07:12 Sieniec 07:13 Starzenice 07:16 Olewin 07:18 Widoradz 07:20 Wieluń 07:24

06:36

Spóle do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:25

S
Kursuje przez - Węglewice 06:40 Osiek 07:04 Kolonia Osiek 07:13 Cieszęcin 07:14 Kowalówka 07:16 Sopel 07:17 Polesie 07:18 Wieruszów 07:21

06:38

Rychłocice do Łask


Kurs wykonywany

07:27

D m z
Kursuje przez - Osieczno 06:42 Brzyków 06:45 Kocina 06:46 Witoldów 06:49 Widawa 06:53 Rogóźno 06:58 Grabno 07:01 Wola Wężykowa 07:04 Nowe Kozuby 07:06 Sędziejowice 07:08 Lichawa 07:10 Dobra 07:12 Pruszków 07:15 Rososza 07:18 Sięganów 07:20 Łopatki 07:22 Łask 07:25

06:39

Galewice do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:25

S
Kursuje przez - Galewice 06:42 Kużaj 06:44 Osiek 06:46 Brzózki 06:48 Biadaszki 06:50 Gąszcze 06:52 Ostrówek 06:56 Dąbrówka 07:00 Dąbie 07:02 Kaski 07:04 Niwiska 07:12 Osowa 07:14 Wieruszów 07:21

06:40

Huta do Wieluń


Kurs wykonywany

07:15

S
Kursuje przez - Koźlin 06:44 Milejów 06:45 Janów 06:46 Wola Rudlicka 06:49 Ostrówek 06:51 Rudlice 06:55 Skrzynno 06:56 Niemierzyn 06:59 Działy 07:03 Czarnożyły 07:05 Wydrzyn 07:07 Opojowice 07:09 Raczyn 07:10 Wieluń 07:11

06:40

Osjaków do Wieluń


Kurs wykonywany

08:44

D m Ł
Kursuje przez - Felinów 06:44 Gabrielów 06:46 Radoszewice 06:49 Lipnik 06:53 Kolonia Lipnik 06:57 Bugaj Lipnicki 07:00 Podrwinów 07:02 Gumnisko 07:05 Kiełczygłów 07:08 Kiełczygłów-Okupniki 07:11 Kolonia Chorzew 07:13 Chorzew 07:15 Łukomierz 07:21 Siemkowice 07:23 Marchewki 07:27 Tuszyn 07:30 Dylów Szlachecki 07:33 Pajęczno 07:35 Dylów Rządowy 07:43 Trębaczew 07:47 Posmykowizna 07:52 Działoszyn 07:54 Szczyty 08:01 Niżankowice 08:08 Krzeczów 08:16 Kraszkowice 08:19 Wierzchlas 08:26 Ruda 08:33 Wieluń 08:39

06:40

Wieluń do Lututów


Kurs wykonywany

07:35

S
Kursuje przez - Wieluń 06:44 Raczyn 06:48 Opojowice 06:49 Wydrzyn 06:51 Czarnożyły 06:53 Działy 06:57 Niemierzyn 06:59 Skrzynno 07:03 Rudlice 07:08 Ostrówek 07:10 Wola Rudlicka 07:14 Janów 07:17 Milejów 07:18 Koźlin 07:20 Huta 07:22 Knapy 07:25 Łęki Małe 07:26 Dymki 07:27 Lututów 07:30

06:43

Klonowa do Wieluń


Kurs wykonywany

07:32

S
Kursuje przez - Lututów 06:50 Dobrosław 06:58 Kolonia Dobrosław 07:00 Swoboda 07:04 Świątkowice 07:05 Rososz 07:08 Góry Świątkowskie 07:10 Kąty 07:12 Platoń 07:13 Łagiewniki 07:15 Raczyn 07:19 Opojowice 07:22 Wieluń 07:24

06:45

Bieniec do Wieluń


Kurs wykonywany

07:20

S
Kursuje przez - Bieniec 06:47 Łaszew 06:51 Mierzyce 06:56 Jajczaki 07:00 Strugi 07:04 Pątnów 07:06 Kamionka 07:08 Nowy Świat 07:12 Wieluń 07:16

06:45

Drobnice do Wieluń


Kurs wykonywany

07:30

S
Kursuje przez - Drobnice 06:50 Raduczyce 06:53 Dębina 06:58 Osjaków 07:00 Stanisławów 07:07 Raducki Folwark 07:09 Klusiny 07:14 Jodłowiec 07:15 Sieniec 07:17 Starzenice 07:20 Olewin 07:22 Widoradz 07:25 Wieluń 07:28

06:45

Siemkowice do Wieluń


Kurs wykonywany

07:30

S
Kursuje przez - Ożegów 06:52 Ignaców 06:55 Miętno 06:57 Mokre 06:59 Broników 07:00 Krzeczów 07:06 Kraszkowice 07:09 Wierzchlas 07:15 Ruda 07:22 Wieluń 07:27

06:45

Walichnowy do Lututów


Kurs wykonywany

07:55

S
Kursuje przez - Prusak 06:51 Sokolniki 06:53 Zdzierczyzna 06:56 Gumnisko 07:00 Tyble 07:02 Borki Sokolskie 07:17 Borki Pichelskie 07:19 Wyglądacze 07:28 Ryś 07:30 Pichlice 07:36 Góry 07:39 Siedliska 07:44 Lututów 07:52

06:45

Wiewiórka do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:13

S
Kursuje przez - Żdżary 06:48 Radostów Pierwszy 06:52 Parcice 06:55 Jaworek 06:57 Krajanka 07:00 Przywory 07:04 Klatka 07:08 Wieruszów 07:12

06:50

Czastary do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:32

D m w
Kursuje przez - Parcice 06:54 Radostów Pierwszy 06:57 Żdżary 06:59 Wiewiórka 07:04 Chotynin 07:08 Bolesławiec 07:11 Piaski 07:15 Kamionka 07:17 Mieleszyn 07:18 Mieleszynek 07:23 Klatka 07:25 Wieruszów 07:30

06:50

Dzietrzniki do Jajczaki


Kurs wykonywany

07:45

S
Kursuje przez - Grębień 06:57 Pątnów 07:03 Bieniec 07:12 Łaszew 07:23 Jajczaki 07:45

06:50

Lututów do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:37

S
Kursuje przez - Lututów 06:54 Siedliska 06:59 Pichlice 07:01 Ryś 07:02 Walichnowy 07:04 Borki Pichelskie 07:04 Borki Sokolskie 07:06 Zdzierczyzna 07:09 Sokolniki 07:14 Tyble 07:20 Ochędzyn 07:23 Chobanin 07:28 Pieczyska 07:31 Wieruszów 07:34

06:50

Młynisko do Wieluń


Kurs wykonywany

07:29

S
Kursuje przez - Poręby 06:54 Brzoza 06:57 Janowiec 07:03 Łyskornia 07:05 Biała-Kopiec 07:11 Biała Druga 07:12 Biała Rządowa 07:14 Kopydłów 07:18 Dąbrowa 07:21 Wieluń 07:25

06:50

Skomlin do Wieluń


Kurs wykonywany

07:20

S
Kursuje przez - Skomlin 06:52 Walenczyzna 06:54 Wichernik 06:55 Słupsko 06:56 Kazimierz 06:58 Maręże 06:59 Mątewki 07:04 Chotów 07:06 Turów 07:12 Wieluń 07:16

06:50

Wieluń do Wieluń


Kurs wykonywany

08:05

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 06:54 Ruda 06:56 Wierzchlas 07:02 Kraszkowice 07:09 Krzeczów 07:16 Niżankowice 07:21 Kamion 07:30 Toporów 07:32 Przywóz 07:36 Mierzyce 07:39 Jajczaki 07:44 Strugi 07:48 Pątnów 07:50 Kamionka 07:53 Nowy Świat 07:57

06:55

Rososz do Wieluń


Kurs wykonywany

07:25

S
Kursuje przez - Zabłocie 06:58 Naramice 07:00 Wiktorów 07:05 Wygoda 07:06 Biała-Parcela Druga 07:07 Biała Druga 07:08 Biała Rządowa 07:10 Biała-Kopiec 07:11 Kopydłów 07:14 Dąbrowa 07:17 Wieluń 07:22

06:55

Wieruszów do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:24

S
Kursuje przez - Mirków 06:57 Lubczyna 07:00 Kolonia Osiek 07:05 Wyszanów 07:08 Jutrków 07:14 Teklinów 07:18 Wieruszów 07:22

06:55

Załęcze Małe do Wieluń


Kurs wykonywany

07:29

S
Kursuje przez - Załęcze Małe 06:59 Cisowa 07:00 Załęcze Wielkie 07:01 Kluski 07:04 Kałuże 07:06 Kępowizna 07:08 Dzietrzniki 07:10 Grębień 07:13 Pątnów 07:15 Popowice 07:17 Kamionka 07:20 Nowy Świat 07:23 Wieluń 07:24

06:55

Załęcze Małe do Wieluń


Kurs wykonywany

07:46

S
Kursuje przez - Załęcze Małe 07:00 Cisowa 07:01 Załęcze Wielkie 07:02 Kluski 07:05 Kałuże 07:11 Kępowizna 07:13 Dzietrzniki 07:14 Grębień 07:19 Józefów 07:23 Popowice 07:26 Kadłub 07:28 Gaszyn 07:33 Wieluń 07:38

07:00

Ciasna do Sieraków Śląski


Kurs wykonywany

08:43

S
Kursuje przez - Ciasna 07:10 Molna 07:14 Panoszów 07:31 Wędzina 07:42 Patoka 07:50 Sieraków Śląski 07:52

07:00

Grabowa do Załęcze Małe


Kurs wykonywany

07:35

S
Kursuje przez - Kluski 07:03 Kałuże 07:08 Załęcze Wielkie 07:12 Cisowa 07:15 Załęcze Małe 07:16 Gligi 07:22 Troniny 07:26 Stara Wieś 07:30

07:00

Kraszkowice do Kochlew


Kurs wykonywany

07:16

S
Kursuje przez - Kraszkowice 07:04 Krzeczów 07:06 Broników 07:07 Kochlew 07:16

07:00

Mierzyce do Mierzyce


Kurs wykonywany

07:51

S
Kursuje przez - Przywóz 07:03 Toporów 07:08 Kamion 07:11 Mierzyce 07:17 Łaszew 07:21 Bieniec 07:26 Strugi 07:35 Jajczaki 07:37

07:00

Molna do Molna


Kurs wykonywany

08:25

S
Kursuje przez - Molna 07:03 Ciasna 07:07 Jeżowa 07:25 Dzielna 07:35 Glinica 07:55 Zborowskie 08:22

07:00

Niżankowice do Wieluń


Kurs wykonywany

07:43

D m z
Kursuje przez - Toporów 07:04 Przywóz 07:08 Mierzyce 07:11 Jajczaki 07:16 Przycłapy 07:21 Wierzchlas 07:23 Ruda 07:30 Wieluń 07:36

07:00

Ożarów do Wieluń


Kurs wykonywany

07:33

S
Kursuje przez - Ożarów 07:03 Zmyślona 07:05 Komorniki 07:07 Złota Góra 07:11 Mokrsko 07:13 Krzyworzeka 07:21 Gaszyn 07:25 Wieluń 07:30

07:00

Wieluń do Kadłub


Kurs wykonywany

07:48

S
Kursuje przez - Wieluń 07:06 Popowice 07:35 Józefów 07:41 Grębień 07:44 Kadłub 07:48

07:00

Wierzbie do Wierzbie


Kurs wykonywany

07:47

S
Kursuje przez - Praszka 07:19 Przedmość 07:25 Kowale 07:37 Sołtysy 07:45 Wierzbie 07:47

07:02

Chróścin do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:33

S
Kursuje przez - Bolesławiec 07:06 Chotynin 07:08 Piaski 07:09 Kamionka 07:13 Mieleszyn 07:17 Mieleszynek 07:24 Klatka 07:26 Wieruszów 07:31

07:05

Praszka do Wieluń


Kurs wykonywany

07:44

S
Kursuje przez - Kowale 07:08 Sakrajda 07:14 Sołtysy 07:16 Wierzbie 07:20 Józefów 07:25 Popowice 07:27 Kadłub 07:29 Gaszyn 07:34 Wieluń 07:40

07:05

Skomlin do Skomlin


Kurs wykonywany

08:30

S
Kursuje przez - Skomlin 07:20 Wróblew 07:30 Toplin 08:05 Wichernik 08:25

07:05

Złoczew do Wieluń


Kurs wykonywany

07:50

S
Kursuje przez - Czarna 07:10 Oleśnica 07:12 Janów 07:13 Wola Rudlicka 07:14 Ostrówek 07:16 Okalew 07:20 Gwizdałki 07:25 Nietuszyna 07:27 Działy 07:31 Czarnożyły 07:33 Wydrzyn 07:37 Opojowice 07:39 Raczyn 07:41 Wieluń 07:42

07:08

Rudniki do Wieluń


Kurs wykonywany

07:39

D m z
Kursuje przez - Janinów 07:13 Dalachów 07:15 Kałuże 07:17 Dzietrzniki 07:20 Grębień 07:24 Pątnów 07:26 Popowice 07:27 Kamionka 07:29 Nowy Świat 07:31 Wieluń 07:35

07:10

Bolesławiec do Wieruszów


Kurs wykonywany

07:34

S
Kursuje przez - Piaski 07:15 Kamionka 07:17 Mieleszyn 07:18 Mieleszynek 07:24 Klatka 07:26 Wieruszów 07:31

07:10

Broników do Wierzchlas


Kurs wykonywany

07:39

S
Kursuje przez - Kochlew 07:20 Krzeczów 07:24 Kraszkowice 07:27 Wierzchlas 07:35

07:10

Stawek do Wieluń


Kurs wykonywany

07:30

S
Kursuje przez - Gromadzice 07:15 Czarnożyły 07:17 Wydrzyn 07:21 Opojowice 07:23 Raczyn 07:24 Wieluń 07:25

07:10

Wieluń do Łódź


Kurs wykonywany

09:26

D m z
Kursuje przez - Urbanice 07:15 Małyszyn 07:17 Masłowice 07:19 Borowiec 07:23 Piskornik 07:25 Dębiec 07:29 Dębiec-Kolonia 07:31 Wielgie 07:34 Szynkielów 07:36 Rychłocice 07:41 Osieczno 07:50 Brzyków 07:55 Kocina 07:56 Witoldów 07:59 Widawa 08:02 Rogóźno 08:07 Grabno 08:11 Wola Wężykowa 08:14 Nowe Kozuby 08:17 Sędziejowice 08:19 Lichawa 08:21 Dobra 08:23 Pruszków 08:26 Rososza 08:29 Sięganów 08:31 Łopatki 08:33 Łask 08:36 Przygoń 08:48 Dobroń 08:51 Chechło Drugie 08:57 Chechło Pierwsze 08:58 Pabianice 09:00 Ksawerów 09:09 Łódź 09:17

07:10

Wieluń do Ożarów


Kurs wykonywany

07:47

S
Kursuje przez - Gaszyn 07:19 Kadłub 07:24 Popowice 07:27 Mokrsko 07:40 Ożarów 07:45

07:15

Jajczaki do Józefów


Kurs wykonywany

07:44

S
Kursuje przez - Łaszew 07:21 Bieniec 07:24 Pątnów 07:33 Grębień 07:35 Józefów 07:40 Popowice 07:42

07:15

Józefów do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

07:27

S
Kursuje przez - Józefów 07:17 Grębień 07:18 Pątnów 07:23 Dzietrzniki 07:27

07:15

Kochlew do Wierzchlas


Kurs wykonywany

07:35

S
Kursuje przez - Krzeczów 07:25 Kraszkowice 07:28 Wierzchlas 07:33

07:15

Skomlin do Skomlin


Kurs wykonywany

08:05

S
Kursuje przez - Brzeziny 07:25 Skomlin 07:30 Klasak Mały 07:50 Klasak Duży 08:00

07:20

Pątnów do Pątnów


Kurs wykonywany

07:42

S
Kursuje przez - Pątnów 07:21 Popowice 07:24

07:20

Wieluń do Kamionka


Kurs wykonywany

07:30

S
Kursuje przez - Wieluń 07:23 Nowy Świat 07:28 Kamionka 07:30

07:20

Wieluń do Stawek


Kurs wykonywany

07:49

S
Kursuje przez - Wieluń 07:23 Bieniądzice 07:25 Staw 07:27 Opojowice 07:28 Wydrzyn 07:32 Czarnożyły 07:37 Gromadzice 07:44 Stawek 07:49

07:25

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

08:00

S
Kursuje przez - Skrzynno 07:32 Piskornik 07:37 Dębiec 07:39 Wielgie 07:43 Dymek 07:45 Ostrówek 08:00

07:25

Raczyn do Łagiewniki


Kurs wykonywany

07:50

S
Kursuje przez - Raczyn 07:28 Łagiewniki 07:31 Platoń 07:33 Kąty 07:34 Czarnożyły 07:42

07:27

Łask do Wieluń


Kurs wykonywany

08:49

D m z G
Kursuje przez - Łopatki 07:31 Sięganów 07:33 Rososza 07:35 Pruszków 07:37 Dobra 07:40 Lichawa 07:42 Sędziejowice 07:44 Nowe Kozuby 07:46 Wola Wężykowa 07:49 Grabno 07:52 Rogóźno 07:56 Widawa 07:59 Witoldów 08:05 Kocina 08:07 Brzyków 08:08 Osieczno 08:11 Rychłocice 08:15 Szynkielów 08:24 Wielgie 08:28 Dębiec-Kolonia 08:31 Dębiec 08:33 Piskornik 08:35 Borowiec 08:38 Masłowice 08:41 Małyszyn 08:43 Urbanice 08:44 Wieluń 08:47

07:30

Dzietrzniki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

07:56

S
Kursuje przez - Dzietrzniki 07:36 Kałuże 07:38 Kępowizna 07:48

07:30

Kamionka do Pątnów


Kurs wykonywany

07:47

S
Kursuje przez - Kamionka 07:31 Pątnów 07:42

07:30

Wieluń do Mokrsko


Kurs wykonywany

08:05

S
Kursuje przez - Wieluń 07:40 Turów 07:42 Chotów 07:47 Mątewki 07:51 Słupsko 07:53 Kazimierz 07:54 Maręże 07:55 Mokrsko 08:01

07:35

Chotów do Krzyworzeka


Kurs wykonywany

07:45

S
Kursuje przez - Chotów 07:39 Krzyworzeka 07:45

07:35

Wieluń do Gromadzice


Kurs wykonywany

08:00

S
Kursuje przez - Wieluń 07:38 Bieniądzice 07:40 Staw 07:42 Opojowice 07:44 Wydrzyn 07:50 Czarnożyły 07:55 Gromadzice 08:00

07:35

Wierzchlas do Kraszkowice


Kurs wykonywany

07:40

S
Kursuje przez - Wierzchlas 07:38 Kraszkowice 07:39

07:35

Załęcze Małe do Załęcze Wielkie


Kurs wykonywany

07:43

S
Kursuje przez - Załęcze Małe 07:39 Cisowa 07:40 Załęcze Wielkie 07:41

07:40

Staw do Wydrzyn


Kurs wykonywany

07:50

S
Kursuje przez - Opojowice 07:44 Wydrzyn 07:50

07:40

Wieruszów do Wieluń


Kurs wykonywany

08:36

S
Kursuje przez - Wieruszów 07:43 Pieczyska 07:46 Chobanin 07:48 Ochędzyn 07:50 Tyble 07:56 Sokolniki 07:59 Prusak 08:04 Walichnowy 08:06 Radomina 08:13 Biała Pierwsza 08:15 Biała Druga 08:18 Biała Rządowa 08:20 Biała-Kopiec 08:21 Kopydłów 08:24 Dąbrowa 08:27 Wieluń 08:32

07:42

Pątnów do Pątnów


Kurs wykonywany

08:00

S
Kursuje przez - Bieniec 07:46 Pątnów 07:57

07:43

Załęcze Wielkie do Załęcze Małe


Kurs wykonywany

07:50

S
Kursuje przez - Załęcze Wielkie 07:45 Cisowa 07:46 Załęcze Małe 07:47

07:45

Krzyworzeka do Mokrsko


Kurs wykonywany

08:00

S
Kursuje przez - Mokrsko 07:48 Zmyślona 07:50 Komorniki 07:52 Złota Góra 07:56

07:45

Lututów do Złoczew


Kurs wykonywany

08:05

S
Kursuje przez - Niemojew 07:49 Kluski 07:52 Wandalin 07:54 Uników Poduchowny 07:57 Bujnów 08:00 Złoczew 08:05

07:45

Wieruszów do Wieruszów


Kurs wykonywany

08:45

S
Kursuje przez - Wieruszów 07:49 Osowa 07:56 Niwiska 07:58 Galewice 07:59 Kużaj 08:04 Osiek 08:06 Brzózki 08:08 Biadaszki 08:10 Gąszcze 08:12 Ostrówek 08:16 Dąbrówka 08:20 Dąbie 08:22 Kaski 08:24

07:50

Wieruszów do Wieluń


Kurs wykonywany

09:25

D m Ł
Kursuje przez - Niwiska 08:00 Galewice 08:01 Ostrówek 08:11 Leliwa 08:18 Grzyb 08:24 Górka Klonowska-Kolonia 08:32 Górka Klonowska 08:34 Klonowa 08:37 Kopaniny 08:41 Lututów 08:44 Dobrosław 08:51 Kolonia Dobrosław 08:53 Swoboda 08:57 Świątkowice 08:58 Rososz 09:01 Góry Świątkowskie 09:03 Kąty 09:05 Platoń 09:06 Łagiewniki 09:08 Raczyn 09:11 Opojowice 09:14 Wieluń 09:18

07:50

Wrońsko do Wieluń


Kurs wykonywany

08:44

S
Kursuje przez - Konopnica 07:53 Anielin 07:58 Strobin 08:00 Krzętle 08:06 Chorzyna 08:08 Kuźnica Strobińska 08:10 Zofia 08:12 Osjaków 08:15 Dębina 08:18 Nowa Wieś 08:20 Stanisławów 08:22 Raducki Folwark 08:24 Klusiny 08:28 Jodłowiec 08:30 Sieniec 08:32 Starzenice 08:34 Olewin 08:36 Widoradz 08:39 Wieluń 08:42

07:55

Stawek do Wieluń


Kurs wykonywany

08:20

S
Kursuje przez - Gromadzice 08:01 Czarnożyły 08:03 Wydrzyn 08:09 Opojowice 08:11 Raczyn 08:13 Wieluń 08:14

07:55

Złoczew do Wieluń


Kurs wykonywany

08:43

S
Kursuje przez - Czarna 08:00 Oleśnica 08:02 Janów 08:03 Wola Rudlicka 08:04 Ostrówek 08:06 Rudlice 08:11 Skrzynno 08:13 Niemierzyn 08:18 Działy 08:24 Czarnożyły 08:26 Wydrzyn 08:30 Opojowice 08:32 Raczyn 08:33 Wieluń 08:34

08:05

Bieniec do Wieluń


Kurs wykonywany

08:30

S
Kursuje przez - Bieniec 08:08 Pątnów 08:13 Popowice 08:18 Kamionka 08:19 Nowy Świat 08:22 Wieluń 08:26

08:05

Bolesławiec do Wieluń


Kurs wykonywany

09:06

S
Kursuje przez - Wiewiórka 08:12 Żdżary 08:13 Radostów Pierwszy 08:20 Parcice 08:25 Czastary 08:26 Chorobel 08:35 Krzyż 08:36 Koryta 08:37 Młynisko 08:39 Dębina 08:43 Piaski 08:46 Srebrnica 08:48 Kurów 08:51 Turów 08:53 Wieluń 08:58

08:10

Bieniec do Wieluń


Kurs wykonywany

08:45

D m z
Kursuje przez - Łaszew 08:12 Mierzyce 08:19 Jajczaki 08:24 Przycłapy 08:27 Wierzchlas 08:29 Ruda 08:35 Wieluń 08:41

08:10

Gromadzice do Wieluń


Kurs wykonywany

08:23

S
Kursuje przez - Czarnożyły 08:14 Wydrzyn 08:16 Opojowice 08:17 Raczyn 08:18 Wieluń 08:19

08:10

Lututów do Wieruszów


Kurs wykonywany

08:45

D m w
Kursuje przez - Ostrówek 08:23 Galewice 08:28 Niwiska 08:34 Osowa 08:37 Wieruszów 08:45

08:10

Ożarów do Wieluń


Kurs wykonywany

08:40

D m w
Kursuje przez - Ożarów 08:13 Zmyślona 08:16 Komorniki 08:18 Złota Góra 08:22 Mokrsko 08:23 Krzyworzeka 08:29 Gaszyn 08:32 Wieluń 08:36

08:10

Wieluń do Sieradz


Kurs wykonywany

09:26

D m z
Kursuje przez - Wieluń 08:16 Raczyn 08:19 Opojowice 08:21 Wydrzyn 08:23 Czarnożyły 08:25 Działy 08:29 Nietuszyna 08:31 Gwizdałki 08:35 Ostrówek 08:37 Wola Rudlicka 08:44 Janów 08:45 Oleśnica 08:46 Czarna 08:48 Złoczew 08:50 Potok 08:59 Nowa Wieś 09:01 Rembów 09:04 Zapole 09:06 Próba 09:08 Tumidaj 09:10 Dębołęka 09:12 Drzązna 09:15 Kłocko 09:17 Sieradz 09:23

08:15

Mokrsko do Wieluń


Kurs wykonywany

08:40

S
Kursuje przez - Mokrsko 08:19 Słupsko 08:22 Mątewki 08:24 Chotów 08:25 Turów 08:30 Wieluń 08:34

08:15

Pajęczno do Łódź


Kurs wykonywany

10:55

D m
Kursuje przez - Dylów Szlachecki 08:21 Tuszyn 08:24 Marchewki 08:27 Siemkowice 08:31 Radoszewice 08:39 Gabrielów 08:42 Felinów 08:44 Osjaków 08:46 Strobin 08:52 Anielin 08:58 Konopnica 09:00 Głuchów 09:04 Nowa Wola 09:09 Ochle-Kolonia 09:16 Zborów 09:20 Wola Kleszczowa 09:22 Widawa 09:25 Rogóźno 09:30 Grabno 09:34 Wola Wężykowa 09:37 Stare Kozuby 09:40 Sędziejowice 09:42 Lichawa 09:44 Dobra 09:46 Pruszków 09:49 Rososza 09:52 Łopatki 09:55 Podłaszcze 09:57 Łask 09:58 Przygoń 10:11 Dobroń 10:14 Chechło Drugie 10:19 Chechło Pierwsze 10:20 Pabianice 10:23 Ksawerów 10:35 Łódź 10:46

08:15

Rychłocice do Wieluń


Kurs wykonywany

08:52

S
Kursuje przez - Rychłocice 08:22 Szynkielów 08:25 Wielgie 08:29 Dębiec-Kolonia 08:32 Dębiec 08:34 Piskornik 08:36 Borowiec 08:40 Masłowice 08:42 Małyszyn 08:46 Urbanice 08:47 Wieluń 08:52

08:15

Wróblew do Wieluń


Kurs wykonywany

08:49

D m w
Kursuje przez - Skomlin 08:19 Walenczyzna 08:23 Wichernik 08:25 Słupsko 08:27 Mątewki 08:30 Chotów 08:32 Turów 08:36 Wieluń 08:41

08:20

Wieluń do Łódź


Kurs wykonywany

10:54

D w
Kursuje przez - Widoradz 08:24 Olewin 08:27 Starzenice 08:29 Sieniec 08:31 Jodłowiec 08:33 Klusiny 08:35 Raducki Folwark 08:39 Stanisławów 08:41 Dębina 08:43 Osjaków 08:46 Strobin 08:52 Anielin 08:58 Konopnica 08:59 Głuchów 09:03 Wola Wiązowa 09:10 Prądzew 09:13 Kurówek Prądzewski 09:15 Ochle-Kolonia 09:17 Zborów 09:23 Wola Kleszczowa 09:26 Widawa 09:30 Rogóźno 09:34 Grabno 09:38 Wola Wężykowa 09:41 Nowe Kozuby 09:44 Sędziejowice 09:46 Lichawa 09:48 Dobra 09:50 Pruszków 09:53 Rososza 09:56 Sięganów 09:58 Łopatki 10:00 Łask 10:03 Przygoń 10:15 Dobroń 10:18 Chechło Drugie 10:24 Chechło Pierwsze 10:25 Pabianice 10:27 Ksawerów 10:37 Łódź 10:45

08:20

Wieruszów do Spóle


Kurs wykonywany

08:52

D m w
Kursuje przez - Sopel 08:27 Kowalówka 08:28 Cieszęcin 08:31 Kolonia Osiek 08:32 Galewice 08:39 Węglewice 08:49 Spóle 08:52

08:30

Wieluń do Wieluń


Kurs wykonywany

09:45

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 08:34 Ruda 08:36 Wierzchlas 08:42 Kraszkowice 08:49 Krzeczów 08:56 Niżankowice 09:01 Kamion 09:10 Toporów 09:12 Przywóz 09:16 Mierzyce 09:19 Jajczaki 09:24 Strugi 09:28 Pątnów 09:30 Kamionka 09:33 Nowy Świat 09:37

08:40

Sieradz do Działoszyn


Kurs wykonywany

10:35

D m Ł
Kursuje przez - Sieradz 08:46 Okręglica 08:56 Stoczki 08:58 Redzeń Pierwszy 09:02 Witów 09:04 Burzenin 09:06 Majaczewice 09:09 Szczawno 09:11 Biadaczew 09:12 Waszkowskie 09:14 Kolonia Niechmirów 09:16 Niechmirów 09:18 Wolnica Niechmirowska 09:21 Szynkielów 09:23 Wielgie 09:27 Dębiec-Kolonia 09:30 Dębiec 09:32 Piskornik 09:34 Borowiec 09:38 Masłowice 09:40 Małyszyn 09:44 Urbanice 09:46 Wieluń 09:48 Ruda 09:56 Wierzchlas 10:02 Kraszkowice 10:09 Krzeczów 10:16 Niżankowice 10:21 Szczyty 10:27 Działoszyn 10:33

08:50

Stara Wieś do Wieluń


Kurs wykonywany

09:32

D m w
Kursuje przez - Załęcze Małe 08:55 Cisowa 08:58 Załęcze Wielkie 08:59 Kluski 09:02 Kałuże 09:04 Kępowizna 09:06 Dzietrzniki 09:07 Grębień 09:14 Pątnów 09:16 Popowice 09:19 Kamionka 09:21 Nowy Świat 09:23 Wieluń 09:27

08:50

Wieruszów do Wieluń


Kurs wykonywany

10:25

D m Ł
Kursuje przez - Niwiska 09:00 Galewice 09:01 Ostrówek 09:11 Leliwa 09:18 Grzyb 09:24 Górka Klonowska-Kolonia 09:32 Górka Klonowska 09:34 Klonowa 09:37 Kopaniny 09:41 Lututów 09:44 Dobrosław 09:51 Kolonia Dobrosław 09:53 Swoboda 09:57 Świątkowice 09:58 Rososz 10:01 Góry Świątkowskie 10:03 Kąty 10:05 Platoń 10:06 Łagiewniki 10:08 Raczyn 10:11 Opojowice 10:14 Wieluń 10:18

09:00

Spóle do Wieruszów


Kurs wykonywany

09:32

D m w
Kursuje przez - Galewice 09:13 Kolonia Osiek 09:20 Cieszęcin 09:21 Kowalówka 09:24 Sopel 09:25 Polesie 09:26 Wieruszów 09:32

09:00

Wieluń do Ostrówek


Kurs wykonywany

09:32

D m w
Kursuje przez - Wieluń 09:04 Raczyn 09:09 Opojowice 09:11 Wydrzyn 09:13 Czarnożyły 09:15 Działy 09:19 Nietuszyna 09:21 Okalew 09:24 Ostrówek 09:28

09:05

Dzietrzkowice do Wieruszów


Kurs wykonywany

09:50

D m w
Kursuje przez - Kolonia Dzietrzkowice 09:10 Ludwinów 09:13 Łubnice 09:17 Wójcin 09:19 Andrzejów 09:24 Bolesławiec 09:26 Chotynin 09:31 Piaski 09:32 Kamionka 09:34 Mieleszyn 09:36 Mieleszynek 09:41 Klatka 09:43 Wieruszów 09:48

09:30

Łódź do Wieluń


Kurs wykonywany

11:46

D m z G
Kursuje przez - Łódź 09:39 Ksawerów 09:48 Pabianice 09:52 Chechło Pierwsze 09:59 Chechło Drugie 10:00 Dobroń 10:05 Przygoń 10:08 Łask 10:10 Łopatki 10:23 Sięganów 10:25 Rososza 10:27 Pruszków 10:30 Dobra 10:33 Lichawa 10:35 Sędziejowice 10:37 Nowe Kozuby 10:39 Wola Wężykowa 10:42 Grabno 10:45 Rogóźno 10:49 Widawa 10:52 Witoldów 10:58 Kocina 11:00 Brzyków 11:01 Osieczno 11:04 Rychłocice 11:08 Szynkielów 11:18 Wielgie 11:22 Dębiec-Kolonia 11:25 Dębiec 11:27 Piskornik 11:29 Borowiec 11:33 Masłowice 11:35 Małyszyn 11:39 Urbanice 11:41 Wieluń 11:44

09:35

Wieluń do Chorzyna


Kurs wykonywany

10:15

D m w
Kursuje przez - Widoradz 09:40 Olewin 09:43 Starzenice 09:45 Sieniec 09:47 Jodłowiec 09:49 Klusiny 09:51 Raducki Folwark 09:55 Stanisławów 09:58 Dębina 10:01 Osjaków 10:03 Zofia 10:07 Kuźnica Strobińska 10:09 Chorzyna 10:12

09:45

Ostrówek do Wieluń


Kurs wykonywany

10:14

D m w
Kursuje przez - Ostrówek 09:47 Okalew 09:48 Nietuszyna 09:51 Działy 09:55 Czarnożyły 09:57 Wydrzyn 10:01 Opojowice 10:03 Raczyn 10:05 Wieluń 10:06

10:20

Chorzyna do Wieluń


Kurs wykonywany

11:01

D m w
Kursuje przez - Kuźnica Strobińska 10:26 Zofia 10:28 Osjaków 10:32 Dębina 10:36 Stanisławów 10:39 Raducki Folwark 10:41 Klusiny 10:45 Jodłowiec 10:47 Sieniec 10:48 Starzenice 10:51 Olewin 10:53 Widoradz 10:56 Wieluń 10:59

10:40

Wieluń do Osjaków


Kurs wykonywany

11:00

D m w
Kursuje przez - Widoradz 10:44 Olewin 10:47 Starzenice 10:48 Sieniec 10:50 Jodłowiec 10:51 Klusiny 10:53 Raducki Folwark 10:56 Stanisławów 10:57 Dębina 10:58 Osjaków 10:59

10:40

Wieluń do Wieluń


Kurs wykonywany

11:55

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 10:44 Ruda 10:46 Wierzchlas 10:52 Kraszkowice 10:59 Krzeczów 11:06 Niżankowice 11:11 Kamion 11:20 Toporów 11:22 Przywóz 11:26 Mierzyce 11:29 Jajczaki 11:34 Strugi 11:38 Pątnów 11:40 Kamionka 11:43 Nowy Świat 11:47

10:50

Sieradz do Działoszyn


Kurs wykonywany

12:45

D m Ł
Kursuje przez - Sieradz 10:56 Okręglica 11:06 Stoczki 11:08 Redzeń Pierwszy 11:12 Witów 11:14 Burzenin 11:16 Majaczewice 11:19 Szczawno 11:21 Biadaczew 11:22 Waszkowskie 11:24 Kolonia Niechmirów 11:26 Niechmirów 11:28 Wolnica Niechmirowska 11:31 Szynkielów 11:33 Wielgie 11:37 Dębiec-Kolonia 11:40 Dębiec 11:42 Piskornik 11:44 Borowiec 11:48 Masłowice 11:50 Małyszyn 11:54 Urbanice 11:56 Wieluń 11:58 Ruda 12:06 Wierzchlas 12:12 Kraszkowice 12:19 Krzeczów 12:26 Niżankowice 12:31 Szczyty 12:37 Działoszyn 12:43

10:50

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

12:23

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 10:54 Raczyn 10:59 Łagiewniki 11:06 Platoń 11:08 Kąty 11:09 Góry Świątkowskie 11:11 Rososz 11:12 Świątkowice 11:13 Swoboda 11:15 Kolonia Dobrosław 11:17 Dobrosław 11:21 Lututów 11:23 Kopaniny 11:32 Klonowa 11:36 Górka Klonowska 11:39 Górka Klonowska-Kolonia 11:41 Leliwa 11:43 Grzyb 11:49 Ostrówek 12:02 Galewice 12:07 Niwiska 12:13 Osowa 12:15 Wieruszów 12:23

10:55

Działoszyn do Sieradz


Kurs wykonywany

12:49

D m Ł
Kursuje przez - Szczyty 11:00 Niżankowice 11:05 Krzeczów 11:11 Kraszkowice 11:14 Wierzchlas 11:21 Ruda 11:28 Wieluń 11:34 Urbanice 11:43 Małyszyn 11:45 Masłowice 11:47 Borowiec 11:51 Piskornik 11:53 Dębiec 11:57 Dębiec-Kolonia 11:59 Wielgie 12:02 Szynkielów 12:04 Wolnica Niechmirowska 12:08 Niechmirów 12:11 Kolonia Niechmirów 12:13 Waszkowskie 12:15 Biadaczew 12:17 Szczawno 12:18 Majaczewice 12:19 Burzenin 12:22 Witów 12:25 Redzeń Pierwszy 12:27 Stoczki 12:31 Okręglica 12:33 Sieradz 12:36

11:00

Osjaków do Wieluń


Kurs wykonywany

13:04

D m Ł
Kursuje przez - Felinów 11:04 Gabrielów 11:06 Radoszewice 11:09 Lipnik 11:13 Kolonia Lipnik 11:17 Bugaj Lipnicki 11:20 Podrwinów 11:22 Gumnisko 11:25 Kiełczygłów 11:28 Kiełczygłów-Okupniki 11:31 Kolonia Chorzew 11:33 Chorzew 11:35 Łukomierz 11:41 Siemkowice 11:43 Marchewki 11:47 Tuszyn 11:50 Dylów Szlachecki 11:53 Pajęczno 11:55 Dylów Rządowy 12:03 Trębaczew 12:07 Posmykowizna 12:12 Działoszyn 12:14 Szczyty 12:21 Niżankowice 12:28 Krzeczów 12:36 Kraszkowice 12:39 Wierzchlas 12:46 Ruda 12:53 Wieluń 12:59

11:00

Wieluń do Wróblew


Kurs wykonywany

11:36

D m w
Kursuje przez - Wieluń 11:04 Turów 11:10 Chotów 11:14 Mątewki 11:20 Słupsko 11:22 Wichernik 11:25 Walenczyzna 11:27 Skomlin 11:29 Bojanów 11:34 Wróblew 11:36

11:10

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

11:45

S 3
Kursuje przez - Skrzynno 11:17 Piskornik 11:22 Dębiec 11:24 Wielgie 11:28 Dymek 11:30 Ostrówek 11:45

11:20

Wieluń do Pajęczno


Kurs wykonywany

12:22

S
Kursuje przez - Wieluń 11:25 Ruda 11:27 Wierzchlas 11:32 Kraszkowice 11:39 Krzeczów 11:46 Niżankowice 11:51 Szczyty 11:57 Działoszyn 12:04 Posmykowizna 12:09 Trębaczew 12:11 Dylów Rządowy 12:18 Pajęczno 12:20

11:20

Wieruszów do Spóle


Kurs wykonywany

11:52

D m w
Kursuje przez - Sopel 11:27 Kowalówka 11:28 Cieszęcin 11:31 Kolonia Osiek 11:32 Galewice 11:39 Węglewice 11:49 Spóle 11:52

11:30

Łódź do Wieluń


Kurs wykonywany

13:46

1-6 b ws-
Kursuje przez - Łódź 11:39 Ksawerów 11:48 Pabianice 11:52 Chechło Pierwsze 11:59 Chechło Drugie 12:00 Dobroń 12:05 Przygoń 12:08 Łask 12:10 Łopatki 12:23 Sięganów 12:25 Rososza 12:27 Pruszków 12:30 Dobra 12:33 Lichawa 12:35 Sędziejowice 12:37 Nowe Kozuby 12:39 Wola Wężykowa 12:42 Grabno 12:45 Rogóźno 12:49 Widawa 12:52 Witoldów 12:58 Kocina 13:00 Brzyków 13:01 Osieczno 13:04 Rychłocice 13:08 Szynkielów 13:18 Wielgie 13:22 Dębiec-Kolonia 13:25 Dębiec 13:27 Piskornik 13:29 Borowiec 13:33 Masłowice 13:35 Małyszyn 13:39 Urbanice 13:41 Wieluń 13:44

11:50

Wieluń do Ostrówek


Kurs wykonywany

12:27

S
Kursuje przez - Wieluń 11:54 Raczyn 11:59 Opojowice 12:00 Wydrzyn 12:03 Czarnożyły 12:05 Działy 12:09 Niemierzyn 12:11 Skrzynno 12:17 Rudlice 12:23 Ostrówek 12:24

11:50

Wieluń do Ożarów


Kurs wykonywany

12:20

D m w
Kursuje przez - Wieluń 11:54 Gaszyn 11:56 Krzyworzeka 12:00 Mokrsko 12:03 Złota Góra 12:08 Komorniki 12:10 Zmyślona 12:14 Ożarów 12:17

12:00

Spóle do Wieruszów


Kurs wykonywany

12:32

D m w
Kursuje przez - Galewice 12:13 Kolonia Osiek 12:20 Cieszęcin 12:21 Kowalówka 12:24 Sopel 12:25 Polesie 12:26 Wieruszów 12:32

12:00

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

13:20

S
Kursuje przez - Wieluń 12:06 Turów 12:08 Kurów 12:14 Srebrnica 12:17 Piaski 12:19 Dębina 12:22 Młynisko 12:24 Koryta 12:26 Krzyż 12:27 Chorobel 12:29 Parcice 12:31 Czastary 12:35 Radostów Pierwszy 12:44 Żdżary 12:46 Wiewiórka 12:52 Chotynin 12:55 Bolesławiec 12:58 Kamionka 13:04 Mieleszyn 13:06 Mieleszynek 13:12 Klatka 13:14 Wieruszów 13:18

12:00

Wieluń do Wrońsko


Kurs wykonywany

13:09

D m w
Kursuje przez - Urbanice 12:03 Małyszyn 12:06 Masłowice 12:08 Piskornik 12:13 Dębiec 12:18 Huta Czernicka 12:21 Czernice 12:23 Borki Walkowskie 12:28 Bębnów 12:30 Dymek 12:34 Wielgie 12:40 Szynkielów 12:42 Rychłocice 12:47 Mała Wieś 12:57 Konopnica 13:05 Wrońsko 13:07

12:00

Wieruszów do Lututów


Kurs wykonywany

12:34

D m w
Kursuje przez - Niwiska 12:10 Galewice 12:11 Ostrówek 12:22 Lututów 12:32

12:05

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

12:40

S 2
Kursuje przez - Skrzynno 12:12 Piskornik 12:17 Dębiec 12:19 Wielgie 12:23 Dymek 12:25 Ostrówek 12:40

12:10

Wieluń do Stara Wieś


Kurs wykonywany

12:50

D m w
Kursuje przez - Wieluń 12:14 Nowy Świat 12:20 Kamionka 12:22 Popowice 12:24 Pątnów 12:26 Grębień 12:28 Dzietrzniki 12:30 Kępowizna 12:34 Kałuże 12:36 Kluski 12:38 Załęcze Wielkie 12:40 Cisowa 12:42 Załęcze Małe 12:43 Cieśle 12:48 Stara Wieś 12:50

12:20

Wieruszów do Dzietrzkowice


Kurs wykonywany

13:08

D m w
Kursuje przez - Klatka 12:26 Mieleszynek 12:30 Mieleszyn 12:32 Kamionka 12:39 Piaski 12:41 Chotynin 12:42 Bolesławiec 12:45 Andrzejów 12:49 Wójcin 12:52 Łubnice 12:56 Ludwinów 12:58 Kolonia Dzietrzkowice 13:03 Dzietrzkowice 13:06

12:30

Wieluń do Bieniec


Kurs wykonywany

13:00

D m z
Kursuje przez - Wieluń 12:34 Ruda 12:36 Przycłapy 12:43 Jajczaki 12:44 Mierzyce 12:49 Łaszew 12:57 Bieniec 13:00

12:30

Wieluń do Stawek


Kurs wykonywany

12:55

S
Kursuje przez - Wieluń 12:34 Raczyn 12:37 Opojowice 12:39 Wydrzyn 12:41 Czarnożyły 12:44 Gromadzice 12:49 Stawek 12:55

12:30

Wieruszów do Wieruszów


Kurs wykonywany

13:30

S
Kursuje przez - Wieruszów 12:34 Osowa 12:41 Niwiska 12:43 Galewice 12:44 Kużaj 12:49 Osiek 12:51 Brzózki 12:53 Biadaszki 12:55 Gąszcze 12:57 Ostrówek 13:01 Dąbrówka 13:05 Dąbie 13:07 Kaski 13:09

12:35

Wieluń do Wydrzyn


Kurs wykonywany

12:45

S 5
Kursuje przez - Wieluń 12:39 Raczyn 12:42 Opojowice 12:43 Wydrzyn 12:45

12:40

Dzietrzniki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

13:02

S
Kursuje przez - Pątnów 12:44 Grębień 12:45 Józefów 12:50 Dzietrzniki 13:02

12:40

Pajęczno do Wieluń


Kurs wykonywany

13:45

E
Kursuje przez - Dylów Rządowy 12:44 Trębaczew 12:48 Posmykowizna 12:53 Działoszyn 12:54 Szczyty 13:03 Niżankowice 13:08 Krzeczów 13:14 Kraszkowice 13:17 Wierzchlas 13:23 Ruda 13:30 Wieluń 13:35

12:40

Załęcze Małe do Załęcze Małe


Kurs wykonywany

12:56

S
Kursuje przez - Troniny 12:47 Stara Wieś 12:51 Załęcze Małe 12:56

12:40

Złoczew do Wieluń


Kurs wykonywany

13:35

U
Kursuje przez - Czarna 12:46 Oleśnica 12:49 Janów 12:51 Wola Rudlicka 12:53 Ostrówek 12:56 Rudlice 13:04 Skrzynno 13:06 Niemierzyn 13:10 Działy 13:16 Czarnożyły 13:18 Wydrzyn 13:20 Opojowice 13:22 Raczyn 13:24 Wieluń 13:25

12:45

Molna do Dzielna


Kurs wykonywany

15:50

S
Kursuje przez - Molna 12:49 Ciasna 12:57 Jeżowa 13:11 Dzielna 13:34 Glinica 14:00 Zborowskie 14:54

12:45

Pątnów do Kamionka


Kurs wykonywany

13:04

S
Kursuje przez - Pątnów 12:48 Kamionka 12:53

12:45

Wydrzyn do Wieluń


Kurs wykonywany

12:55

S 5
Kursuje przez - Opojowice 12:48 Staw 12:50 Bieniądzice 12:51 Wieluń 12:53

12:50

Rudniki do Wieluń


Kurs wykonywany

13:47

U
Kursuje przez - Janinów 12:54 Dalachów 12:56 Kałuże 12:57 Kępowizna 13:05 Dzietrzniki 13:07 Grębień 13:12 Pątnów 13:14 Bieniec 13:17 Popowice 13:29 Kamionka 13:31 Nowy Świat 13:33 Wieluń 13:36

12:50

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

13:46

S
Kursuje przez - Wieluń 12:55 Dąbrowa 12:57 Kopydłów 13:03 Biała-Kopiec 13:05 Biała Rządowa 13:07 Biała Druga 13:09 Biała Pierwsza 13:11 Radomina 13:13 Walichnowy 13:14 Prusak 13:22 Sokolniki 13:23 Tyble 13:30 Ochędzyn 13:33 Chobanin 13:38 Pieczyska 13:40 Wieruszów 13:43

12:50

Wydrzyn do Staw


Kurs wykonywany

13:00

S 5
Kursuje przez - Opojowice 12:57 Staw 13:00

12:55

Praszka do Wieluń


Kurs wykonywany

13:44

U
Kursuje przez - Kowale 12:59 Sakrajda 13:05 Sołtysy 13:07 Wierzbie 13:11 Ożarów 13:14 Józefów 13:23 Popowice 13:25 Kadłub 13:26 Gaszyn 13:31 Wieluń 13:36

12:55

Strobin do Wieluń


Kurs wykonywany

13:50

U
Kursuje przez - Anielin 12:59 Konopnica 13:00 Rychłocice 13:03 Szynkielów 13:15 Wielgie 13:20 Dębiec-Kolonia 13:23 Dębiec 13:26 Piskornik 13:29 Borowiec 13:32 Masłowice 13:36 Małyszyn 13:39 Urbanice 13:40 Wieluń 13:43

12:55

Toplin do Wieluń


Kurs wykonywany

13:56

U
Kursuje przez - Bojanów 13:02 Wróblew 13:05 Złota Góra 13:12 Mokrsko 13:14 Komorniki 13:19 Zmyślona 13:25 Krzyworzeka 13:38 Gaszyn 13:43 Wieluń 13:48

13:00

Kamion do Wieluń


Kurs wykonywany

13:45

U
Kursuje przez - Toporów 13:04 Przywóz 13:07 Mierzyce 13:10 Jajczaki 13:16 Strugi 13:20 Pątnów 13:22 Kamionka 13:25 Nowy Świat 13:30 Wieluń 13:35

13:00

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

13:50

S 2 3
Kursuje przez - Janów 13:08 Milejów 13:12 Okalew 13:24 Gwizdałki 13:30 Nietuszyna 13:32 Niemierzyn 13:41 Ostrówek 13:50

13:00

Ostrówek do Wola Rudlicka


Kurs wykonywany

13:51

S
Kursuje przez - Skrzynno 13:06 Bolków 13:10 Niemierzyn 13:15 Nietuszyna 13:25 Gwizdałki 13:29 Okalew 13:32 Janów 13:42 Milejów 13:46 Wola Rudlicka 13:51

13:00

Wieluń do Łódź


Kurs wykonywany

15:16

b
Kursuje przez - Urbanice 13:05 Małyszyn 13:07 Masłowice 13:09 Borowiec 13:13 Piskornik 13:15 Dębiec 13:19 Dębiec-Kolonia 13:21 Wielgie 13:24 Szynkielów 13:26 Rychłocice 13:31 Osieczno 13:40 Brzyków 13:45 Kocina 13:46 Witoldów 13:49 Widawa 13:52 Rogóźno 13:57 Grabno 14:01 Wola Wężykowa 14:04 Nowe Kozuby 14:07 Sędziejowice 14:09 Lichawa 14:11 Dobra 14:13 Pruszków 14:16 Rososza 14:19 Sięganów 14:21 Łopatki 14:23 Łask 14:26 Przygoń 14:38 Dobroń 14:41 Chechło Drugie 14:47 Chechło Pierwsze 14:48 Pabianice 14:50 Ksawerów 14:59 Łódź 15:07

13:00

Wiktorów do Wieluń


Kurs wykonywany

13:35

U
Kursuje przez - Naramice 13:04 Biała Pierwsza 13:09 Biała Druga 13:12 Biała Rządowa 13:14 Biała-Kopiec 13:16 Kopydłów 13:19 Dąbrowa 13:22 Wieluń 13:27

13:02

Radoszewice do Wieluń


Kurs wykonywany

13:45

U
Kursuje przez - Felinów 13:07 Osjaków 13:10 Dębina 13:14 Stanisławów 13:17 Raducki Folwark 13:20 Klusiny 13:24 Jodłowiec 13:26 Sieniec 13:28 Starzenice 13:30 Olewin 13:32 Widoradz 13:34 Wieluń 13:38

13:05

Dzietrzniki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

13:32

S
Kursuje przez - Dzietrzniki 13:11 Kępowizna 13:14 Kałuże 13:16

13:05

Łagiewniki do Wieluń


Kurs wykonywany

13:45

U
Kursuje przez - Raczyn 13:09 Opojowice 13:13 Staw 13:17 Gromadzice 13:23 Stawek 13:26 Wieluń 13:40

13:05

Pątnów do Pątnów


Kurs wykonywany

13:25

S
Kursuje przez - Popowice 13:08 Pątnów 13:24

13:05

Załęcze Małe do Grabowa


Kurs wykonywany

13:25

S
Kursuje przez - Załęcze Małe 13:09 Cisowa 13:10 Załęcze Wielkie 13:11 Kluski 13:15 Kałuże 13:17 Grabowa 13:23

13:10

Krzeczów do Wieluń


Kurs wykonywany

13:45

v 7
Kursuje przez - Kraszkowice 13:17 Wierzchlas 13:20 Ruda 13:29 Wieluń 13:36

13:10

Młynisko do Wieluń


Kurs wykonywany

13:41

U
Kursuje przez - Dębina 13:14 Piaski 13:17 Srebrnica 13:18 Kurów 13:23 Turów 13:29 Wieluń 13:34

13:10

Skomlin do Wieluń


Kurs wykonywany

13:32

U
Kursuje przez - Walenczyzna 13:13 Wichernik 13:14 Słupsko 13:15 Mątewki 13:17 Chotów 13:18 Turów 13:22 Wieluń 13:26

13:15

Stawek do Wieluń


Kurs wykonywany

13:40

S
Kursuje przez - Gromadzice 13:21 Czarnożyły 13:23 Wydrzyn 13:29 Opojowice 13:31 Raczyn 13:33 Wieluń 13:34

13:15

Wieluń do Wieluń


Kurs wykonywany

13:49

U
Kursuje przez - Staw 13:22 Stawek 13:27 Gromadzice 13:32 Opojowice 13:39 Wieluń 13:49

13:15

Wieluń do Wydrzyn


Kurs wykonywany

13:25

S 3 4
Kursuje przez - Wieluń 13:19 Raczyn 13:22 Opojowice 13:23 Wydrzyn 13:25

13:20

Lututów do Walichnowy


Kurs wykonywany

14:31

S
Kursuje przez - Lututów 13:23 Góry 13:28 Siedliska 13:31 Pichlice 13:39 Ryś 13:41 Wyglądacze 13:47 Prusak 13:53 Borki Pichelskie 13:56 Borki Sokolskie 13:58 Zdzierczyzna 14:01 Gumnisko 14:04 Sokolniki 14:07 Tyble 14:10 Walichnowy 14:28

13:26

Wieruszów do Gola


Kurs wykonywany

14:10

D m w
Kursuje przez - Wieruszów 13:30 Klatka 13:35 Mieleszynek 13:39 Mieleszyn 13:41 Kamionka 13:47 Piaski 13:51 Chotynin 13:55 Bolesławiec 13:57 Chróścin 14:05 Gola 14:10

13:30

Jajczaki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

14:12

S 5
Kursuje przez - Łaszew 13:37 Bieniec 13:43 Pątnów 13:59 Grębień 14:05 Dzietrzniki 14:12

13:30

Łagiewniki do Raczyn


Kurs wykonywany

13:56

S
Kursuje przez - Kąty 13:33 Czarnożyły 13:38 Platoń 13:47 Łagiewniki 13:49 Raczyn 13:53

13:30

Sieraków Śląski do Wędzina


Kurs wykonywany

13:48

S
Kursuje przez - Patoka 13:36 Panoszów 13:39 Wędzina 13:44

13:30

Skomlin do Skomlin


Kurs wykonywany

14:52

S
Kursuje przez - Skomlin 13:40 Toplin 14:00 Wróblew 14:25 Zbęk 14:45

13:30

Skomlin do Skomlin


Kurs wykonywany

14:45

S
Kursuje przez - Skomlin 13:55 Klasak Mały 14:15 Brzeziny 14:30 Maręże 14:35

13:30

Wieluń do Mokrsko


Kurs wykonywany

13:55

S
Kursuje przez - Wieluń 13:35 Turów 13:37 Chotów 13:42 Mątewki 13:46 Słupsko 13:48 Mokrsko 13:51

13:30

Wieruszów do Bolesławiec


Kurs wykonywany

13:58

S
Kursuje przez - Klatka 13:35 Mieleszynek 13:39 Mieleszyn 13:41 Kamionka 13:47 Piaski 13:51 Chotynin 13:55 Bolesławiec 13:58

13:30

Wydrzyn do Staw


Kurs wykonywany

13:40

S 3 4
Kursuje przez - Opojowice 13:37 Staw 13:40

13:30

Wydrzyn do Wieluń


Kurs wykonywany

13:40

S 3 4
Kursuje przez - Opojowice 13:33 Staw 13:35 Bieniądzice 13:36 Wieluń 13:38

13:35

Wieluń do Osjaków


Kurs wykonywany

15:33

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 13:39 Ruda 13:41 Wierzchlas 13:47 Kraszkowice 13:54 Krzeczów 14:01 Niżankowice 14:06 Szczyty 14:12 Działoszyn 14:18 Posmykowizna 14:22 Trębaczew 14:24 Dylów Rządowy 14:31 Pajęczno 14:33 Dylów Szlachecki 14:41 Tuszyn 14:44 Marchewki 14:47 Siemkowice 14:51 Łukomierz 14:53 Chorzew 14:56 Kolonia Chorzew 15:02 Kiełczygłów-Okupniki 15:04 Kiełczygłów 15:07 Gumnisko 15:10 Podrwinów 15:12 Bugaj Lipnicki 15:14 Kolonia Lipnik 15:17 Lipnik 15:19 Radoszewice 15:23 Gabrielów 15:28 Felinów 15:30 Osjaków 15:32

13:35

Załęcze Małe do Załęcze Wielkie


Kurs wykonywany

13:43

S
Kursuje przez - Załęcze Małe 13:39 Cisowa 13:40 Załęcze Wielkie 13:41

13:40

Pątnów do Kamionka


Kurs wykonywany

13:59

S
Kursuje przez - Pątnów 13:43 Kamionka 13:48

13:40

Wieluń do Lututów


Kurs wykonywany

14:42

S
Kursuje przez - Wieluń 13:44 Raczyn 13:49 Opojowice 13:51 Wydrzyn 13:53 Czarnożyły 13:55 Działy 13:59 Nietuszyna 14:01 Gwizdałki 14:05 Ostrówek 14:07 Wola Rudlicka 14:14 Janów 14:15 Oleśnica 14:16 Czarna 14:18 Złoczew 14:20 Bujnów 14:25 Uników Poduchowny 14:29 Wandalin 14:32 Kluski 14:34 Niemojew 14:34 Lututów 14:40

13:40

Wieluń do Stawek


Kurs wykonywany

14:05

S
Kursuje przez - Wieluń 13:43 Bieniądzice 13:45 Staw 13:47 Opojowice 13:48 Wydrzyn 13:52 Czarnożyły 13:55 Gromadzice 14:00 Stawek 14:05

13:50

Sieradz do Działoszyn


Kurs wykonywany

16:05

F Ł
Kursuje przez - Sieradz 13:56 Okręglica 14:06 Stoczki 14:08 Redzeń Pierwszy 14:12 Witów 14:14 Burzenin 14:16 Majaczewice 14:19 Szczawno 14:21 Biadaczew 14:22 Waszkowskie 14:24 Kolonia Niechmirów 14:26 Niechmirów 14:28 Wolnica Niechmirowska 14:31 Szynkielów 14:33 Wielgie 14:37 Dębiec-Kolonia 14:40 Dębiec 14:42 Piskornik 14:44 Borowiec 14:48 Masłowice 14:50 Małyszyn 14:54 Urbanice 14:56 Wieluń 14:58 Ruda 15:26 Wierzchlas 15:32 Kraszkowice 15:39 Krzeczów 15:46 Niżankowice 15:51 Szczyty 15:57 Działoszyn 16:03

13:50

Sieradz do Działoszyn


Kurs wykonywany

15:45

S Ł
Kursuje przez - Sieradz 13:56 Okręglica 14:06 Stoczki 14:08 Redzeń Pierwszy 14:12 Witów 14:14 Burzenin 14:16 Majaczewice 14:19 Szczawno 14:21 Biadaczew 14:22 Waszkowskie 14:24 Kolonia Niechmirów 14:26 Niechmirów 14:28 Wolnica Niechmirowska 14:31 Szynkielów 14:33 Wielgie 14:37 Dębiec-Kolonia 14:40 Dębiec 14:42 Piskornik 14:44 Borowiec 14:48 Masłowice 14:50 Małyszyn 14:54 Urbanice 14:56 Wieluń 14:58 Ruda 15:06 Wierzchlas 15:12 Kraszkowice 15:19 Krzeczów 15:26 Niżankowice 15:31 Szczyty 15:37 Działoszyn 15:43

13:50

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

15:23

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 13:54 Raczyn 13:59 Łagiewniki 14:06 Platoń 14:08 Kąty 14:09 Góry Świątkowskie 14:11 Rososz 14:12 Świątkowice 14:13 Swoboda 14:15 Kolonia Dobrosław 14:17 Dobrosław 14:21 Lututów 14:23 Kopaniny 14:32 Klonowa 14:36 Górka Klonowska 14:39 Górka Klonowska-Kolonia 14:41 Leliwa 14:43 Grzyb 14:49 Ostrówek 15:02 Galewice 15:07 Niwiska 15:13 Osowa 15:15 Wieruszów 15:23

13:55

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

14:55

S 4 5
Kursuje przez - Janów 14:03 Milejów 14:07 Okalew 14:19 Gwizdałki 14:25 Nietuszyna 14:27 Niemierzyn 14:36 Bolków 14:45 Skrzynno 14:49 Ostrówek 14:55

13:55

Ostrówek do Skrzynno


Kurs wykonywany

14:22

S
Kursuje przez - Skrzynno 14:00 Dymek 14:07 Wielgie 14:11 Dębiec 14:15 Piskornik 14:17

13:55

Wędzina do Patoka


Kurs wykonywany

14:01

S
Kursuje przez - Patoka 14:01

14:00

Działoszyn do Sieradz


Kurs wykonywany

15:59

D m Ł
Kursuje przez - Szczyty 14:05 Niżankowice 14:10 Krzeczów 14:16 Kraszkowice 14:19 Wierzchlas 14:26 Ruda 14:33 Wieluń 14:39 Urbanice 14:49 Małyszyn 14:51 Masłowice 14:54 Borowiec 14:58 Piskornik 15:01 Dębiec 15:05 Dębiec-Kolonia 15:07 Wielgie 15:10 Szynkielów 15:12 Wolnica Niechmirowska 15:17 Niechmirów 15:21 Kolonia Niechmirów 15:23 Waszkowskie 15:25 Biadaczew 15:27 Szczawno 15:28 Majaczewice 15:29 Burzenin 15:32 Witów 15:35 Redzeń Pierwszy 15:37 Stoczki 15:41 Okręglica 15:43 Sieradz 15:46

14:00

Mokrsko do Chotów


Kurs wykonywany

14:17

S
Kursuje przez - Mokrsko 14:04 Słupsko 14:07 Kazimierz 14:08 Maręże 14:09 Mątewki 14:14 Chotów 14:15

14:00

Pątnów do Pątnów


Kurs wykonywany

14:20

S
Kursuje przez - Popowice 14:03 Pątnów 14:19

14:00

Wieluń do Wieluń


Kurs wykonywany

15:14

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 14:03 Nowy Świat 14:09 Kamionka 14:11 Pątnów 14:15 Strugi 14:17 Jajczaki 14:19 Mierzyce 14:22 Przywóz 14:27 Toporów 14:31 Kamion 14:35 Niżankowice 14:39 Krzeczów 14:47 Kraszkowice 14:50 Wierzchlas 14:57 Ruda 15:04

14:05

Stawek do Czarnożyły


Kurs wykonywany

14:15

S 1 2
Kursuje przez - Gromadzice 14:10 Czarnożyły 14:12

14:05

Stawek do Wieluń


Kurs wykonywany

14:30

S 5
Kursuje przez - Gromadzice 14:10 Czarnożyły 14:12 Wydrzyn 14:18 Opojowice 14:19 Staw 14:23 Bieniądzice 14:24 Wieluń 14:27

14:05

Wieluń do Wydrzyn


Kurs wykonywany

14:15

S 1 2
Kursuje przez - Wieluń 14:09 Raczyn 14:12 Opojowice 14:13 Wydrzyn 14:15

14:10

Gola do Wieruszów


Kurs wykonywany

14:49

D m w
Kursuje przez - Chróścin 14:15 Bolesławiec 14:17 Chotynin 14:23 Piaski 14:24 Kamionka 14:28 Mieleszyn 14:31 Mieleszynek 14:36 Klatka 14:38 Wieruszów 14:43

14:10

Wieluń do Osjaków


Kurs wykonywany

14:41

S
Kursuje przez - Widoradz 14:14 Olewin 14:18 Starzenice 14:20 Sieniec 14:23 Jodłowiec 14:25 Klusiny 14:27 Raducki Folwark 14:32 Stanisławów 14:34 Dębina 14:36 Osjaków 14:38

14:15

Dzietrzniki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

14:42

S
Kursuje przez - Dzietrzniki 14:21 Kępowizna 14:24 Kałuże 14:26

14:15

Wydrzyn do Staw


Kurs wykonywany

14:25

S 1 2
Kursuje przez - Opojowice 14:22 Staw 14:25

14:18

Chotów do Mokrsko


Kurs wykonywany

14:30

S
Kursuje przez - Mątewki 14:21 Słupsko 14:23 Mokrsko 14:26

14:20

Łódź do Pajęczno


Kurs wykonywany

17:03

D m
Kursuje przez - Łódź 14:29 Ksawerów 14:40 Pabianice 14:45 Chechło Pierwsze 14:54 Chechło Drugie 14:55 Dobroń 15:00 Przygoń 15:03 Łask 15:05 Podłaszcze 15:17 Łopatki 15:19 Sięganów 15:20 Rososza 15:22 Pruszków 15:25 Dobra 15:28 Lichawa 15:30 Sędziejowice 15:32 Stare Kozuby 15:34 Wola Wężykowa 15:37 Grabno 15:40 Rogóźno 15:44 Widawa 15:46 Wola Kleszczowa 15:51 Zborów 15:54 Ochle-Kolonia 15:58 Kurówek Prądzewski 16:01 Prądzew 16:04 Wola Wiązowa 16:07 Głuchów 16:10 Konopnica 16:15 Anielin 16:19 Strobin 16:21 Osjaków 16:27 Felinów 16:34 Gabrielów 16:36 Radoszewice 16:39 Siemkowice 16:47 Marchewki 16:51 Tuszyn 16:54 Dylów Szlachecki 16:57 Pajęczno 17:00

14:20

Łódź do Wieluń


Kurs wykonywany

16:57

D w
Kursuje przez - Łódź 14:29 Ksawerów 14:37 Pabianice 14:42 Chechło Pierwsze 14:50 Chechło Drugie 14:51 Dobroń 14:56 Przygoń 14:59 Łask 15:01 Łopatki 15:14 Sięganów 15:16 Rososza 15:18 Pruszków 15:21 Dobra 15:24 Lichawa 15:26 Sędziejowice 15:28 Nowe Kozuby 15:30 Wola Wężykowa 15:33 Grabno 15:36 Rogóźno 15:40 Widawa 15:43 Wola Kleszczowa 15:49 Zborów 15:52 Ochle-Kolonia 15:55 Kurówek Prądzewski 16:00 Prądzew 16:03 Wola Wiązowa 16:06 Głuchów 16:09 Konopnica 16:14 Anielin 16:17 Strobin 16:19 Osjaków 16:25 Dębina 16:32 Stanisławów 16:34 Raducki Folwark 16:37 Klusiny 16:41 Jodłowiec 16:43 Sieniec 16:45 Starzenice 16:47 Olewin 16:49 Widoradz 16:51 Wieluń 16:55

14:20

Wieluń do Kamion


Kurs wykonywany

15:00

U
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Nowy Świat 14:34 Kamionka 14:37 Pątnów 14:41 Strugi 14:43 Jajczaki 14:45 Mierzyce 14:49 Przywóz 14:53 Toporów 14:57 Kamion 15:00

14:20

Wieluń do Krzeczów


Kurs wykonywany

14:51

v 7
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Ruda 14:32 Wierzchlas 14:38 Kraszkowice 14:45 Krzeczów 14:50

14:20

Wieluń do Łagiewniki


Kurs wykonywany

15:02

U
Kursuje przez - Wieluń 14:27 Stawek 14:41 Gromadzice 14:45 Staw 14:50 Opojowice 14:52 Raczyn 14:56 Łagiewniki 15:02

14:20

Wieluń do Młynisko


Kurs wykonywany

14:50

U
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Turów 14:32 Kurów 14:35 Srebrnica 14:43 Piaski 14:44 Dębina 14:47 Młynisko 14:49

14:20

Wieluń do Pajęczno


Kurs wykonywany

15:27

E
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Ruda 14:32 Wierzchlas 14:37 Kraszkowice 14:44 Krzeczów 14:51 Niżankowice 14:56 Szczyty 15:02 Działoszyn 15:09 Posmykowizna 15:14 Trębaczew 15:16 Dylów Rządowy 15:23 Pajęczno 15:25

14:20

Wieluń do Praszka


Kurs wykonywany

15:04

U
Kursuje przez - Wieluń 14:26 Gaszyn 14:29 Kadłub 14:33 Popowice 14:36 Józefów 14:38 Wierzbie 14:40 Ożarów 14:44 Sołtysy 14:51 Sakrajda 14:55 Kowale 14:57 Praszka 15:02

14:20

Wieluń do Radoszewice


Kurs wykonywany

15:05

U
Kursuje przez - Wieluń 14:27 Widoradz 14:29 Olewin 14:33 Starzenice 14:35 Sieniec 14:38 Jodłowiec 14:40 Klusiny 14:42 Raducki Folwark 14:47 Stanisławów 14:49 Dębina 14:51 Osjaków 14:53 Felinów 14:58 Gabrielów 15:01 Radoszewice 15:05

14:20

Wieluń do Rudniki


Kurs wykonywany

15:19

U
Kursuje przez - Wieluń 14:26 Nowy Świat 14:33 Kamionka 14:35 Popowice 14:37 Pątnów 14:38 Bieniec 14:41 Grębień 14:57 Dzietrzniki 14:59 Kępowizna 15:03 Kałuże 15:05 Dalachów 15:13 Janinów 15:15 Młyny 15:17 Rudniki 15:19

14:20

Wieluń do Skomlin


Kurs wykonywany

14:50

U
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Turów 14:32 Chotów 14:35 Mątewki 14:40 Słupsko 14:41 Wichernik 14:44 Walenczyzna 14:46 Skomlin 14:49

14:20

Wieluń do Strobin


Kurs wykonywany

15:15

U
Kursuje przez - Wieluń 14:27 Urbanice 14:30 Małyszyn 14:31 Masłowice 14:33 Borowiec 14:38 Piskornik 14:40 Dębiec 14:44 Dębiec-Kolonia 14:47 Wielgie 14:50 Szynkielów 14:52 Rychłocice 14:58 Konopnica 15:10 Anielin 15:12 Strobin 15:13

14:20

Wieluń do Toplin


Kurs wykonywany

15:00

U
Kursuje przez - Wieluń 14:29 Gaszyn 14:31 Krzyworzeka 14:34 Mokrsko 14:36 Złota Góra 14:42 Komorniki 14:43 Zbęk 14:51 Skomlin 14:52 Bojanów 14:59 Toplin 15:00

14:20

Wieluń do Wiktorów


Kurs wykonywany

14:50

U
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Dąbrowa 14:30 Kopydłów 14:35 Biała-Kopiec 14:37 Biała Rządowa 14:38 Biała Druga 14:39 Biała Pierwsza 14:42 Naramice 14:45 Zabłocie 14:49 Wiktorów 14:50

14:20

Wieluń do Złoczew


Kurs wykonywany

15:15

U
Kursuje przez - Wieluń 14:28 Raczyn 14:33 Opojowice 14:34 Wydrzyn 14:36 Czarnożyły 14:38 Działy 14:43 Niemierzyn 14:46 Skrzynno 14:52 Rudlice 14:58 Ostrówek 15:00 Wola Rudlicka 15:06 Janów 15:07 Oleśnica 15:08 Czarna 15:10 Złoczew 15:12

14:20

Wydrzyn do Wieluń


Kurs wykonywany

14:30

S 1 2
Kursuje przez - Opojowice 14:23 Staw 14:25 Bieniądzice 14:26 Wieluń 14:28

14:25

Jajczaki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

15:15

S 1 2 3
Kursuje przez - Łaszew 14:32 Bieniec 14:38 Pątnów 14:54 Grębień 15:00 Dzietrzniki 15:15

14:25

Sieraków Śląski do Wędzina


Kurs wykonywany

14:50

S
Kursuje przez - Patoka 14:31 Panoszów 14:34 Ciasna 14:37 Wędzina 14:46

14:25

Wieluń do Bolesławiec


Kurs wykonywany

15:23

S
Kursuje przez - Gaszyn 14:31 Krzyworzeka 14:37 Mokrsko 14:41 Zbęk 14:48 Skomlin 14:50 Toplin 14:58 Węgielnica 15:00 Dzietrzkowice 15:01 Kolonia Dzietrzkowice 15:06 Ludwinów 15:08 Łubnice 15:12 Wójcin 15:15 Andrzejów 15:18 Bolesławiec 15:20

14:25

Wieluń do Czastary


Kurs wykonywany

15:05

S
Kursuje przez - Wieluń 14:30 Turów 14:32 Kurów 14:36 Srebrnica 14:40 Piaski 14:41 Dębina 14:44 Młynisko 14:45 Koryta 14:47 Krzyż 14:49 Chorobel 14:50 Parcice 14:52 Jaworek 14:56 Krajanka 14:58 Czastary 15:03

14:25

Wieluń do Siemkowice


Kurs wykonywany

15:40

S
Kursuje przez - Widoradz 14:29 Olewin 14:32 Starzenice 14:34 Sieniec 14:36 Jodłowiec 14:38 Klusiny 14:40 Raducki Folwark 14:44 Stanisławów 14:46 Dębina 14:48 Osjaków 14:51 Felinów 14:56 Gabrielów 14:59 Radoszewice 15:02 Lipnik 15:08 Kolonia Lipnik 15:12 Delfina 15:14 Bugaj Lipnicki 15:19 Podrwinów 15:21 Gumnisko 15:24 Kiełczygłów 15:27 Kiełczygłów-Okupniki 15:30 Kolonia Chorzew 15:32 Chorzew 15:33 Łukomierz 15:38 Siemkowice 15:40

14:25

Wierzchlas do Kochlew


Kurs wykonywany

14:45

S
Kursuje przez - Wierzchlas 14:27 Kraszkowice 14:29 Krzeczów 14:35 Broników 14:36 Kochlew 14:45

14:30

Kadłub do Wieluń


Kurs wykonywany

15:17

S
Kursuje przez - Józefów 14:37 Popowice 14:39 Wieluń 14:54

14:30

Pątnów do Kamionka


Kurs wykonywany

14:49

S
Kursuje przez - Pątnów 14:33 Kamionka 14:38

14:30

Warszawa do Wieluń


Kurs wykonywany

18:45

b P
Kursuje przez - Babsk 15:39 Rawa Mazowiecka 15:50 Tomaszów Mazowiecki 16:25 Piotrków Trybunalski 17:05 Bełchatów 17:35 Kluki 17:53 Szczerców 18:02 Rusiec 18:12 Mierzynów 18:18 Chorzyna 18:22 Osjaków 18:27 Wieluń 18:45

14:30

Wieluń do Ożarów


Kurs wykonywany

15:04

S
Kursuje przez - Gaszyn 14:36 Krzyworzeka 14:42 Mokrsko 14:45 Złota Góra 14:52 Komorniki 14:54 Zmyślona 14:59 Ożarów 15:02

14:30

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

15:25

S
Kursuje przez - Wieluń 14:35 Dąbrowa 14:37 Kopydłów 14:43 Biała-Kopiec 14:45 Biała Rządowa 14:47 Biała Druga 14:49 Biała Pierwsza 14:51 Radomina 14:53 Walichnowy 14:56 Prusak 15:01 Sokolniki 15:02 Tyble 15:09 Ochędzyn 15:12 Chobanin 15:17 Pieczyska 15:19 Wieruszów 15:22

14:30

Wieluń do Wrocław


Kurs wykonywany

17:09

D 7 n V
Kursuje przez - Krzyworzeka 14:39 Mokrsko 14:43 Skomlin 14:51 Dzietrzkowice 14:58 Łubnice 15:01 Wójcin 15:04 Bolesławiec 15:11 Opatów 15:16 Łęka Opatowska 15:22 Słupia pod Kępnem 15:27 Kępno 15:34 Bralin 15:43 Gola 15:48 Syców 16:01 Wrocław 16:48

14:30

Wierzbie do Wierzbie


Kurs wykonywany

15:16

S
Kursuje przez - Sołtysy 14:33 Kowale 14:37 Przedmość 14:44 Praszka 14:56 Dalachów 15:09 Wierzbie 15:16

14:30

Załęcze Małe do Załęcze Małe


Kurs wykonywany

14:46

S
Kursuje przez - Troniny 14:37 Stara Wieś 14:41 Załęcze Małe 14:46

14:33

Ożarów do Wieluń


Kurs wykonywany

15:10

S
Kursuje przez - Ożarów 14:36 Mokrsko 14:41 Popowice 14:54 Kadłub 14:57 Gaszyn 15:00 Wieluń 15:07

14:35

Józefów do Jajczaki


Kurs wykonywany

15:00

S
Kursuje przez - Józefów 14:37 Grębień 14:38 Pątnów 14:42 Bieniec 14:48 Łaszew 14:54 Strugi 14:58 Jajczaki 15:00

14:35

Wieruszów do Dzietrzkowice


Kurs wykonywany

15:29

S
Kursuje przez - Klatka 14:40 Mieleszynek 14:44 Mieleszyn 14:47 Kamionka 14:53 Piaski 14:57 Chotynin 15:00 Bolesławiec 15:02 Chróścin 15:04 Andrzejów 15:09 Wójcin 15:12 Łubnice 15:17 Ludwinów 15:19 Kolonia Dzietrzkowice 15:24 Dzietrzkowice 15:27

14:40

Czarnożyły do Stawek


Kurs wykonywany

14:50

S 1 2
Kursuje przez - Gromadzice 14:45 Stawek 14:50

14:40

Dzietrzniki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

15:02

S
Kursuje przez - Pątnów 14:44 Grębień 14:45 Józefów 14:50 Dzietrzniki 15:02

14:40

Mokrsko do Chotów


Kurs wykonywany

14:52

S
Kursuje przez - Mokrsko 14:44 Słupsko 14:45 Kazimierz 14:46 Maręże 14:47 Mątewki 14:50 Chotów 14:51

14:40

Pątnów do Pątnów


Kurs wykonywany

14:58

S
Kursuje przez - Pątnów 14:43 Bieniec 14:45

14:40

Wieluń do Młynisko


Kurs wykonywany

15:12

S
Kursuje przez - Wieluń 14:43 Dąbrowa 14:44 Kopydłów 14:48 Biała-Kopiec 14:50 Biała Rządowa 14:51 Biała Druga 14:52 Łyskornia 14:56 Janowiec 15:00 Poręby 15:01 Brzoza 15:06 Młynisko 15:12

14:40

Wieruszów do Spóle


Kurs wykonywany

15:09

S
Kursuje przez - Wieruszów 14:44 Polesie 14:47 Sopel 14:49 Kowalówka 14:51 Cieszęcin 14:53 Kolonia Osiek 14:55 Osiek 14:57 Węglewice 15:05 Spóle 15:09

14:40

Wieruszów do Wieruszów


Kurs wykonywany

15:09

S
Kursuje przez - Teklinów 14:44 Jutrków 14:49 Wyszanów 14:54 Kolonia Osiek 14:59 Lubczyna 15:02 Mirków 15:06 Wieruszów 15:08

14:40

Wierzchlas do Broników


Kurs wykonywany

15:08

S
Kursuje przez - Wierzchlas 14:46 Kraszkowice 14:47 Krzeczów 14:56 Kochlew 15:00 Broników 15:08

14:45

Kochlew do Wierzchlas


Kurs wykonywany

15:06

S
Kursuje przez - Krzeczów 14:55 Kraszkowice 14:58 Wierzchlas 15:04

14:50

Lututów do Wieluń


Kurs wykonywany

15:45

S
Kursuje przez - Lututów 14:52 Dymki 14:55 Łęki Małe 14:58 Knapy 15:00 Huta 15:01 Koźlin 15:04 Milejów 15:05 Janów 15:06 Wola Rudlicka 15:09 Ostrówek 15:11 Rudlice 15:15 Skrzynno 15:16 Niemierzyn 15:22 Działy 15:28 Czarnożyły 15:30 Wydrzyn 15:34 Opojowice 15:36 Raczyn 15:37 Wieluń 15:38

14:50

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

15:40

S 3
Kursuje przez - Skrzynno 14:56 Bolków 14:59 Niemierzyn 15:03 Piskornik 15:16 Dębiec 15:18 Wielgie 15:22 Dymek 15:24 Ostrówek 15:40

14:50

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

15:25

S 4 5
Kursuje przez - Skrzynno 14:57 Piskornik 15:02 Dębiec 15:04 Wielgie 15:08 Dymek 15:10 Ostrówek 15:25

14:50

Pątnów do Pątnów


Kurs wykonywany

15:12

S
Kursuje przez - Pątnów 14:51 Popowice 14:54

14:50

Stawek do Wieluń


Kurs wykonywany

15:10

S 1 2
Kursuje przez - Gromadzice 14:54 Czarnożyły 14:56 Wydrzyn 15:01 Opojowice 15:02 Staw 15:05 Bieniądzice 15:06 Wieluń 15:08

14:50

Wieluń do Klonowa


Kurs wykonywany

15:39

S
Kursuje przez - Wieluń 14:56 Raczyn 14:59 Opojowice 15:00 Łagiewniki 15:07 Platoń 15:09 Kąty 15:10 Góry Świątkowskie 15:12 Rososz 15:14 Świątkowice 15:16 Swoboda 15:18 Kolonia Dobrosław 15:20 Dobrosław 15:24 Lututów 15:26 Kopaniny 15:35 Klonowa 15:39

14:50

Wieruszów do Wieruszów


Kurs wykonywany

15:50

S
Kursuje przez - Wieruszów 14:54 Osowa 15:01 Niwiska 15:03 Galewice 15:04 Kaski 15:11 Dąbie 15:13 Dąbrówka 15:15 Ostrówek 15:17 Brzózki 15:21 Gąszcze 15:23 Biadaszki 15:25 Osiek 15:29 Kużaj 15:31

14:50

Wieruszów do Wiewiórka


Kurs wykonywany

15:18

S
Kursuje przez - Klatka 14:53 Przywory 14:59 Krajanka 15:03 Jaworek 15:06 Parcice 15:08 Radostów Pierwszy 15:10 Żdżary 15:13 Wiewiórka 15:18

14:50

Załęcze Małe do Grabowa


Kurs wykonywany

15:12

S
Kursuje przez - Załęcze Małe 14:54 Cisowa 14:55 Załęcze Wielkie 14:56 Kluski 15:00 Kałuże 15:02 Kępowizna 15:04 Grabowa 15:10

15:00

Wieluń do Załęcze Małe


Kurs wykonywany

15:43

S
Kursuje przez - Wieluń 15:04 Gaszyn 15:06 Kadłub 15:10 Popowice 15:15 Józefów 15:16 Grębień 15:18 Dzietrzniki 15:25 Kępowizna 15:29 Kałuże 15:31 Kluski 15:34 Załęcze Wielkie 15:36 Cisowa 15:38 Załęcze Małe 15:39

15:10

Jajczaki do Dzietrzniki


Kurs wykonywany

15:52

S 4
Kursuje przez - Łaszew 15:17 Bieniec 15:23 Pątnów 15:39 Grębień 15:45 Dzietrzniki 15:52

15:10

Kadłub do Wieluń


Kurs wykonywany

15:47

S
Kursuje przez - Józefów 15:17 Popowice 15:19 Wieluń 15:24

15:10

Krzyworzeka do Chotów


Kurs wykonywany

15:20

S
Kursuje przez - Chotów 15:18

15:10

Spóle do Wieruszów


Kurs wykonywany

15:37

S
Kursuje przez - Węglewice 15:14 Osiek 15:16 Kolonia Osiek 15:25 Cieszęcin 15:26 Kowalówka 15:28 Sopel 15:29 Polesie 15:30 Wieruszów 15:33

15:10

Wieluń do Łódź


Kurs wykonywany

17:26

5 m z
Kursuje przez - Urbanice 15:15 Małyszyn 15:17 Masłowice 15:19 Borowiec 15:23 Piskornik 15:25 Dębiec 15:29 Dębiec-Kolonia 15:31 Wielgie 15:34 Szynkielów 15:36 Rychłocice 15:41 Osieczno 15:50 Brzyków 15:55 Kocina 15:56 Witoldów 15:59 Widawa 16:02 Rogóźno 16:07 Grabno 16:11 Wola Wężykowa 16:14 Nowe Kozuby 16:17 Sędziejowice 16:19 Lichawa 16:21 Dobra 16:23 Pruszków 16:26 Rososza 16:29 Sięganów 16:31 Łopatki 16:33 Łask 16:36 Przygoń 16:48 Dobroń 16:51 Chechło Drugie 16:57 Chechło Pierwsze 16:58 Pabianice 17:00 Ksawerów 17:09 Łódź 17:17

15:10

Wierzchlas do Kochlew


Kurs wykonywany

15:30

S
Kursuje przez - Wierzchlas 15:12 Kraszkowice 15:14 Krzeczów 15:20 Broników 15:21 Kochlew 15:30

15:15

Sieraków Śląski do Ciasna


Kurs wykonywany

16:03

S
Kursuje przez - Patoka 15:21 Panoszów 15:24 Ciasna 15:25 Wędzina 15:30 Sieraków Śląski 15:44 Molna 15:47 Jeżowa 15:59

15:15

Wieluń do Stawek


Kurs wykonywany

15:40

S 3 4
Kursuje przez - Wieluń 15:19 Raczyn 15:22 Opojowice 15:24 Wydrzyn 15:26 Czarnożyły 15:29 Gromadzice 15:34 Stawek 15:40

15:15

Złoczew do Ostrówek


Kurs wykonywany

15:30

S
Kursuje przez - Czarna 15:19 Oleśnica 15:21 Janów 15:22 Wola Rudlicka 15:23 Ostrówek 15:25

15:24

Wieruszów do Lututów


Kurs wykonywany

16:12

S
Kursuje przez - Wieruszów 15:27 Pieczyska 15:30 Chobanin 15:33 Ochędzyn 15:35 Tyble 15:42 Sokolniki 15:45 Zdzierczyzna 15:53 Borki Sokolskie 15:55 Borki Pichelskie 15:56 Ryś 15:57 Walichnowy 15:59 Pichlice 16:02 Siedliska 16:04 Lututów 16:08

15:25

Krzeczów do Siemkowice


Kurs wykonywany

15:44

S
Kursuje przez - Mokre 15:30 Miętno 15:33 Ignaców 15:35 Ożegów 15:38 Siemkowice 15:41

15:30

Wieluń do Rososz


Kurs wykonywany

16:30

S
Kursuje przez - Wieluń 15:34 Dąbrowa 15:36 Kopydłów 15:41 Biała-Kopiec 15:43 Biała Rządowa 15:45 Biała Druga 15:47 Łyskornia 15:51 Janowiec 15:56 Poręby 15:58 Biała-Parcela Druga 16:16 Wygoda 16:17 Wiktorów 16:18 Zabłocie 16:20 Naramice 16:22 Rososz 16:28

15:30

Wieluń do Stawek


Kurs wykonywany

15:55

S
Kursuje przez - Wieluń 15:34 Raczyn 15:37 Opojowice 15:39 Wydrzyn 15:41 Czarnożyły 15:44 Gromadzice 15:49 Stawek 15:55

15:30

Wieluń do Wieruszów


Kurs wykonywany

16:25

S
Kursuje przez - Wieluń 15:34 Dąbrowa 15:37 Kopydłów 15:43 Biała-Kopiec 15:45 Biała Rządowa 15:47 Biała Druga 15:49 Biała Pierwsza 15:51 Radomina 15:53 Walichnowy 15:54 Prusak 16:01 Sokolniki 16:02 Tyble 16:09 Ochędzyn 16:12 Chobanin 16:17 Pieczyska 16:19 Wieruszów 16:22

15:35

Mierzyce do Mierzyce


Kurs wykonywany

16:27

S
Kursuje przez - Jajczaki 15:39 Mierzyce 15:42 Strugi 15:53 Łaszew 15:56 Bieniec 16:02 Przywóz 16:15 Toporów 16:18 Kamion 16:20

15:35

Wieluń do Bieniec


Kurs wykonywany

16:10

S
Kursuje przez - Wieluń 15:39 Ruda 15:41 Wierzchlas 15:46 Przycłapy 15:53 Jajczaki 15:54 Mierzyce 15:59 Łaszew 16:07 Bieniec 16:10

15:35

Wieluń do Kąty Walichnowskie


Kurs wykonywany

16:17

S
Kursuje przez - Wieluń 15:39 Turów 15:42 Kurów 15:47 Srebrnica 15:52 Piaski 15:53 Dębina 15:56 Młynisko 15:58 Koryta 16:01 Krzyż 16:02 Chorobel 16:03 Parcice 16:05 Czastary 16:08 Józefów 16:13 Kąty Walichnowskie 16:15

15:35

Wieluń do Konopnica


Kurs wykonywany

16:20

D m z
Kursuje przez - Urbanice 15:40 Małyszyn 15:41 Masłowice 15:43 Borowiec 15:48 Piskornik 15:50 Dębiec 15:54 Dębiec-Kolonia 15:57 Wielgie 16:00 Szynkielów 16:02 Rychłocice 16:08 Konopnica 16:20

15:35

Wieluń do Praszka


Kurs wykonywany

16:16

S
Kursuje przez - Wieluń 15:40 Gaszyn 15:42 Kadłub 15:48 Popowice 15:53 Józefów 15:55 Wierzbie 15:57 Sołtysy 16:02 Sakrajda 16:08 Kowale 16:10 Praszka 16:14

15:35

Wieluń do Złoczew


Kurs wykonywany

16:20

S
Kursuje przez - Wieluń 15:41 Raczyn 15:44 Opojowice 15:46 Wydrzyn 15:48 Czarnożyły 15:50 Działy 15:54 Nietuszyna 15:56 Gwizdałki 16:00 Okalew 16:03 Ostrówek 16:07 Wola Rudlicka 16:11 Janów 16:12 Oleśnica 16:13 Czarna 16:15 Złoczew 16:17

15:40

Ostrówek do Ostrówek


Kurs wykonywany

16:30

S 2
Kursuje przez - Skrzynno 15:46 Bolków 15:49 Niemierzyn 15:53 Piskornik 16:06 Dębiec 16:08 Wielgie 16:12 Dymek 16:14 Ostrówek 16:30

15:40

Stawek do Wieluń


Kurs wykonywany

16:05

S 1 3
Kursuje przez - Gromadzice 15:46 Czarnożyły 15:48 Wydrzyn 15:54 Opojowice 15:56 Raczyn 15:58 Wieluń 15:59

15:40

Wieluń do Chorzyna


Kurs wykonywany

16:36

S
Kursuje przez - Widoradz 15:44 Olewin 15:48 Starzenice 15:50 Sieniec 15:53 Jodłowiec 15:55 Klusiny 15:56 Raducki Folwark 16:01 Stanisławów 16:03 Dębina 16:06 Osjaków 16:08 Zofia 16:12 Kuźnica Ługowska 16:15 Kuszyna 16:19 Kiełczygłówek 16:21 Kuźnica Strobińska 16:33 Chorzyna 16:36

15:40

Wieluń do Drobnice


Kurs wykonywany

16:25

S
Kursuje przez - Widoradz 15:44 Olewin 15:49 Starzenice 15:51 Sieniec 15:53 Jodłowiec 15:55 Klusiny 15:57 Raducki Folwark 16:01 Stanisławów 16:03 Dębina 16:06 Osjaków 16:08 Raduczyce 16:15 Drobnice 16:20

15:40

Wieluń do Pajęczno


Kurs wykonywany

16:42

S
Kursuje przez - Wieluń 15:45 Ruda 15:48 Wierzchlas 15:52 Kraszkowice 15:59 Krzeczów 16:06 Niżankowice 16:11 Szczyty 16:17 Działoszyn 16:24 Posmykowizna 16:29 Trębaczew 16:31 Dylów Rządowy 16:38 Pajęczno 16:40

15:40

Wieluń do Rudniki


Kurs wykonywany

16:15

S
Kursuje przez - Wieluń 15:43 Nowy Świat 15:48 Kamionka 15:51 Popowice 15:54 Pątnów 15:56 Grębień 15:58 Dzietrzniki 16:02 Kałuże 16:07 Dalachów 16:09 Janinów 16:11 Młyny 16:13 Rudniki 16:15

15:40

Wieluń do Wrońsko


Kurs wykonywany

16:20

S
Kursuje przez - Widoradz 15:42 Olewin 15:45 Starzenice 15:47 Sieniec 15:49 Jodłowiec 15:51 Klusiny 15:53 Raducki Folwark 15:56 Stanisławów 15:57 Nowa Wieś 15:59 Dębina 16:01 Osjaków 16:03 Strobin 16:07 Anielin 16:13 Konopnica 16:15 Wrońsko 16:18

15:40

Wieluń do Załęcze Małe


Kurs wykonywany

16:17

S
Kursuje przez - Wieluń 15:43 Nowy Świat 15:48 Kamionka 15:51 Popowice 15:53 Pątnów 15:54 Grębień 15:56 Dzietrzniki 15:59 Kępowizna 16:04 Kałuże 16:06 Kluski 16:09 Załęcze Wielkie 16:10 Cisowa 16:12 Załęcze Małe 16:13

15:40

Wieruszów do Czastary


Kurs wykonywany

16:21

D m w
Kursuje przez - Klatka 15:45 Mieleszynek 15:49 Mieleszyn 15:51 Kamionka 15:57 Piaski 16:01 Chotynin 16:02 Bolesławiec 16:05 Wiewiórka 16:12 Żdżary 16:13 Radostów Pierwszy 16:19 Parcice 16:21 Czastary 16:21

15:40

Wieruszów do Spóle


Kurs wykonywany

16:09

S
Kursuje przez - Wieruszów 15:44 Polesie 15:47 Sopel 15:49 Kowalówka 15:51 Cieszęcin 15:53 Kolonia Osiek 15:55 Osiek 15:57 Węglewice 16:05 Spóle 16:09

15:40

Wieruszów do Wieruszów


Kurs wykonywany

16:09

S
Kursuje przez - Teklinów 15:44 Jutrków 15:49 Wyszanów 15:54 Kolonia Osiek 15:59 Lubczyna 16:02 Mirków 16:06 Wieruszów 16:08

15:45

Wieluń do Gola


Kurs wykonywany

16:52

S
Kursuje przez - Gaszyn 15:51 Krzyworzeka 15:57 Mokrsko 16:01 Zbęk 16:08 Skomlin 16:10 Toplin 16:18 Węgielnica 16:20 Dzietrzkowice 16:21 Kolonia Dzietrzkowice 16:26 Ludwinów 16:28 Łubnice 16:32 Wójcin 16:35 Andrzejów 16:38 Bolesławiec 16:40 Chróścin 16:48 Gola 16:52

15:50

Wieluń do Huta


Kurs wykonywany

16:46

S
Kursuje przez - Wieluń 15:54 Raczyn 15:59 Opojowice 16:00 Wydrzyn 16:02 Czarnożyły 16:04 Działy 16:08 Niemierzyn 16:11 Skrzynno 16:17 Rudlice 16:23 Ostrówek 16:25 Wola Rudlicka 16:32 Janów 16:36 Milejów 16:38 Koźlin 16:40 Huta 16:44

15:50

Wieluń do Kraszkowice


Kurs wykonywany

16:43

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 15:53 Nowy Świat 15:59 Kamionka 16:01 Pątnów 16:05 Strugi 16:07 Jajczaki 16:09 Mierzyce 16:12 Przywóz 16:17 Toporów 16:21 Kamion 16:25 Niżankowice 16:29 Krzeczów 16:37 Kraszkowice 16:40

15:50

Wieruszów do Wieruszów


Kurs wykonywany

16:50

S
Kursuje przez - Wieruszów 15:54 Osowa 16:01 Niwiska 16:03 Galewice 16:04 Kaski 16:11 Dąbie 16:13 Dąbrówka 16:15 Ostrówek 16:17 Brzózki 16:21 Gąszcze 16:23 Biadaszki 16:25 Osiek 16:29 Kużaj 16:31

15:55

Bolesławiec do Dzietrzkowice


Kurs wykonywany

16:15

S
Kursuje przez - Andrzejów 16:00 Wójcin 16:02 Łubnice 16:06 Ludwinów 16:08 Kolonia Dzietrzkowice 16:12 Dzietrzkowice 16:14

16:10

Łódź do Wieluń


Kurs wykonywany

18:26

b
Kursuje przez - Łódź 16:19 Ksawerów 16:28 Pabianice 16:32 Chechło Pierwsze 16:39 Chechło Drugie 16:40 Dobroń 16:45 Przygoń 16:48 Łask 16:50 Łopatki 17:03 Sięganów 17:05 Rososza 17:07 Pruszków 17:10 Dobra 17:13 Lichawa 17:15 Sędziejowice 17:17 Nowe Kozuby 17:19 Wola Wężykowa 17:22 Grabno 17:25 Rogóźno 17:29 Widawa 17:32 Witoldów 17:38 Kocina 17:40 Brzyków 17:41 Osieczno 17:44 Rychłocice 17:48 Szynkielów 17:58 Wielgie 18:02 Dębiec-Kolonia 18:05 Dębiec 18:07 Piskornik 18:09 Borowiec 18:13 Masłowice 18:15 Małyszyn 18:19 Urbanice 18:21 Wieluń 18:24

16:10

Osjaków do Siemkowice


Kurs wykonywany

16:35

S
Kursuje przez - Felinów 16:14 Gabrielów 16:17 Radoszewice 16:20 Lipnik 16:26 Mazaniec 16:31 Siemkowice 16:33

16:10

Sieradz do Działoszyn


Kurs wykonywany

18:05

D m Ł
Kursuje przez - Sieradz 16:16 Okręglica 16:26 Stoczki 16:28 Redzeń Pierwszy 16:32 Witów 16:34 Burzenin 16:36 Majaczewice 16:39 Szczawno 16:41 Biadaczew 16:42 Waszkowskie 16:44 Kolonia Niechmirów 16:46 Niechmirów 16:48 Wolnica Niechmirowska 16:51 Szynkielów 16:53 Wielgie 16:57 Dębiec-Kolonia 17:00 Dębiec 17:02 Piskornik 17:04 Borowiec 17:08 Masłowice 17:10 Małyszyn 17:14 Urbanice 17:16 Wieluń 17:18 Ruda 17:26 Wierzchlas 17:32 Kraszkowice 17:39 Krzeczów 17:46 Niżankowice 17:51 Szczyty 17:57 Działoszyn 18:03

16:10

Wieluń do Klonowa


Kurs wykonywany

16:59

S
Kursuje przez - Wieluń 16:16 Raczyn 16:19 Łagiewniki 16:27 Platoń 16:29 Kąty 16:30 Góry Świątkowskie 16:32 Rososz 16:34 Świątkowice 16:36 Swoboda 16:38 Kolonia Dobrosław 16:40 Dobrosław 16:44 Lututów 16:46 Kopaniny 16:55 Klonowa 16:59

16:10

Wieluń do Ożarów


Kurs wykonywany

16:51

S
Kursuje przez - Wieluń 16:14 Turów 16:17 Chotów 16:22 Mątewki 16:28 Słupsko 16:30 Mokrsko 16:33 Złota Góra 16:37 Komorniki 16:40 Zmyślona 16:45 Ożarów 16:48

16:10

Wieluń do Skomlin


Kurs wykonywany

16:45

F m
Kursuje przez - Gaszyn 16:16 Krzyworzeka 16:22 Mokrsko 16:26 Złota Góra 16:34 Wróblew 16:36 Bojanów 16:42 Skomlin 16:44

16:20

Praszka do Wieluń


Kurs wykonywany

16:57

S
Kursuje przez - Kowale 16:24 Sakrajda 16:28 Sołtysy 16:30 Wierzbie 16:34 Józefów 16:38 Popowice 16:40 Kadłub 16:42 Gaszyn 16:47 Wieluń 16:53

16:30

Osjaków do Wieluń


Kurs wykonywany

18:34

D m Ł
Kursuje przez - Felinów 16:34 Gabrielów 16:36 Radoszewice 16:39 Lipnik 16:43 Kolonia Lipnik 16:47 Bugaj Lipnicki 16:50 Podrwinów 16:52 Gumnisko 16:55 Kiełczygłów 16:58 Kiełczygłów-Okupniki 17:01 Kolonia Chorzew 17:03 Chorzew 17:05 Łukomierz 17:11 Siemkowice 17:13 Marchewki 17:17 Tuszyn 17:20 Dylów Szlachecki 17:23 Pajęczno 17:25 Dylów Rządowy 17:33 Trębaczew 17:37 Posmykowizna 17:42 Działoszyn 17:44 Szczyty 17:51 Niżankowice 17:58 Krzeczów 18:06 Kraszkowice 18:09 Wierzchlas 18:16 Ruda 18:23 Wieluń 18:29

16:30

Wieruszów do Wieluń


Kurs wykonywany

17:26

S
Kursuje przez - Wieruszów 16:33 Pieczyska 16:36 Chobanin 16:38 Ochędzyn 16:40 Tyble 16:46 Sokolniki 16:49 Prusak 16:54 Walichnowy 16:56 Radomina 17:03 Biała Pierwsza 17:05 Biała Druga 17:08 Biała Rządowa 17:10 Biała-Kopiec 17:11 Kopydłów 17:14 Dąbrowa 17:17 Wieluń 17:22

17:20

Wieluń do Łódź


Kurs wykonywany

19:42

7 b
Kursuje przez - Widoradz 17:24 Olewin 17:27 Starzenice 17:29 Sieniec 17:31 Jodłowiec 17:33 Klusiny 17:35 Raducki Folwark 17:39 Stanisławów 17:41 Dębina 17:43 Osjaków 17:46 Strobin 17:52 Anielin 17:58 Konopnica 17:59 Rychłocice 18:01 Osieczno 18:06 Brzyków 18:10 Kocina 18:12 Witoldów 18:14 Widawa 18:18 Rogóźno 18:22 Grabno 18:26 Wola Wężykowa 18:29 Nowe Kozuby 18:32 Sędziejowice 18:34 Lichawa 18:36 Dobra 18:38 Pruszków 18:41 Rososza 18:44 Sięganów 18:46 Łopatki 18:48 Łask 18:51 Przygoń 19:03 Dobroń 19:06 Chechło Drugie 19:12 Chechło Pierwsze 19:13 Pabianice 19:15 Ksawerów 19:25 Łódź 19:33

17:20

Wieluń do Wieluń


Kurs wykonywany

18:34

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 17:23 Nowy Świat 17:29 Kamionka 17:31 Pątnów 17:35 Strugi 17:37 Jajczaki 17:39 Mierzyce 17:42 Przywóz 17:47 Toporów 17:51 Kamion 17:55 Niżankowice 17:59 Krzeczów 18:07 Kraszkowice 18:10 Wierzchlas 18:17 Ruda 18:24

18:20

Łódź do Wieluń


Kurs wykonywany

20:36

5 m z
Kursuje przez - Łódź 18:29 Ksawerów 18:38 Pabianice 18:42 Chechło Pierwsze 18:49 Chechło Drugie 18:50 Dobroń 18:55 Przygoń 18:58 Łask 19:00 Łopatki 19:13 Sięganów 19:15 Rososza 19:17 Pruszków 19:20 Dobra 19:23 Lichawa 19:25 Sędziejowice 19:27 Nowe Kozuby 19:29 Wola Wężykowa 19:32 Grabno 19:35 Rogóźno 19:39 Widawa 19:42 Witoldów 19:48 Kocina 19:50 Brzyków 19:51 Osieczno 19:54 Rychłocice 19:58 Szynkielów 20:08 Wielgie 20:12 Dębiec-Kolonia 20:15 Dębiec 20:17 Piskornik 20:19 Borowiec 20:23 Masłowice 20:25 Małyszyn 20:29 Urbanice 20:31 Wieluń 20:34

18:40

Działoszyn do Wieluń


Kurs wykonywany

19:24

D m Ł
Kursuje przez - Szczyty 18:45 Niżankowice 18:50 Krzeczów 18:56 Kraszkowice 18:59 Wierzchlas 19:06 Ruda 19:13 Wieluń 19:19

18:50

Wrocław do Wieluń


Kurs wykonywany

21:32

D 7 n V
Kursuje przez - Wrocław 19:06 Syców 19:56 Bralin 20:13 Kępno 20:21 Słupia pod Kępnem 20:30 Piaski 20:33 Łęka Opatowska 20:35 Opatów 20:39 Bolesławiec 20:46 Wójcin 20:52 Łubnice 20:55 Dzietrzkowice 20:58 Toplin 21:02 Skomlin 21:06 Walenczyzna 21:10 Wichernik 21:11 Słupsko 21:13 Mątewki 21:16 Chotów 21:18 Turów 21:24 Wieluń 21:27

19:10

Wieluń do Osjaków


Kurs wykonywany

21:07

D m Ł
Kursuje przez - Wieluń 19:14 Ruda 19:16 Wierzchlas 19:22 Kraszkowice 19:28 Krzeczów 19:36 Niżankowice 19:41 Szczyty 19:47 Działoszyn 19:53 Posmykowizna 19:57 Trębaczew 19:59 Dylów Rządowy 20:06 Pajęczno 20:08 Dylów Szlachecki 20:16 Tuszyn 20:19 Marchewki 20:22 Siemkowice 20:26 Łukomierz 20:28 Chorzew 20:31 Kolonia Chorzew 20:36 Kiełczygłów-Okupniki 20:38 Kiełczygłów 20:41 Gumnisko 20:44 Podrwinów 20:46 Bugaj Lipnicki 20:48 Kolonia Lipnik 20:51 Lipnik 20:53 Radoszewice 20:57 Gabrielów 21:02 Felinów 21:04 Osjaków 21:06

19:10

Wieluń do Osjaków


Kurs wykonywany

19:39

S
Kursuje przez - Widoradz 19:14 Olewin 19:18 Starzenice 19:20 Sieniec 19:23 Jodłowiec 19:25 Klusiny 19:27 Raducki Folwark 19:32 Stanisławów 19:34 Dębina 19:36 Osjaków 19:38

19:10

Wieluń do Złoczew


Kurs wykonywany

19:58

S
Kursuje przez - Wieluń 19:14 Raczyn 19:19 Opojowice 19:20 Wydrzyn 19:23 Czarnożyły 19:25 Działy 19:29 Niemierzyn 19:31 Skrzynno 19:37 Rudlice 19:43 Ostrówek 19:44 Wola Rudlicka 19:50 Janów 19:51 Oleśnica 19:52 Czarna 19:54 Złoczew 19:56

19:40

Osjaków do Wieluń


Kurs wykonywany

21:44

D m Ł
Kursuje przez - Felinów 19:44 Gabrielów 19:46 Radoszewice 19:49 Lipnik 19:53 Kolonia Lipnik 19:57 Bugaj Lipnicki 20:00 Podrwinów 20:02 Gumnisko 20:05 Kiełczygłów 20:08 Kiełczygłów-Okupniki 20:11 Kolonia Chorzew 20:13 Chorzew 20:15 Łukomierz 20:21 Siemkowice 20:23 Marchewki 20:27 Tuszyn 20:30 Dylów Szlachecki 20:33 Pajęczno 20:35 Dylów Rządowy 20:43 Trębaczew 20:47 Posmykowizna 20:52 Działoszyn 20:54 Szczyty 21:01 Niżankowice 21:08 Krzeczów 21:16 Kraszkowice 21:19 Wierzchlas 21:26 Ruda 21:33 Wieluń 21:39

20:05

Wieluń do Praszka


Kurs wykonywany

20:45

S
Kursuje przez - Wieluń 20:10 Gaszyn 20:12 Kadłub 20:18 Popowice 20:23 Józefów 20:25 Wierzbie 20:27 Sołtysy 20:31 Sakrajda 20:37 Kowale 20:39 Praszka 20:43

20:30

Wieluń do Młynisko


Kurs wykonywany

20:55

S
Kursuje przez - Wieluń 20:36 Turów 20:38 Kurów 20:44 Srebrnica 20:47 Piaski 20:49 Dębina 20:52 Młynisko 20:54

20:30

Wieluń do Toplin


Kurs wykonywany

21:03

S
Kursuje przez - Gaszyn 20:36 Krzyworzeka 20:42 Mokrsko 20:46 Zbęk 20:53 Skomlin 20:55 Toplin 21:03

20:40

Łódź do Wieluń


Kurs wykonywany

23:04

7 b
Kursuje przez - Łódź 20:49 Ksawerów 20:57 Pabianice 21:02 Chechło Pierwsze 21:10 Chechło Drugie 21:11 Dobroń 21:17 Przygoń 21:20 Łask 21:22 Łopatki 21:35 Sięganów 21:37 Rososza 21:39 Pruszków 21:42 Dobra 21:45 Lichawa 21:47 Sędziejowice 21:49 Nowe Kozuby 21:51 Wola Wężykowa 21:54 Grabno 21:57 Rogóźno 22:01 Widawa 22:04 Witoldów 22:10 Kocina 22:12 Brzyków 22:14 Osieczno 22:16 Rychłocice 22:21 Konopnica 22:25 Anielin 22:26 Strobin 22:28 Osjaków 22:34 Dębina 22:41 Stanisławów 22:43 Raducki Folwark 22:45 Klusiny 22:49 Jodłowiec 22:51 Sieniec 22:53 Starzenice 22:55 Olewin 22:57 Widoradz 22:59 Wieluń 23:02

20:40

Pajęczno do Wieluń


Kurs wykonywany

21:47

E
Kursuje przez - Dylów Rządowy 20:44 Trębaczew 20:48 Posmykowizna 20:53 Działoszyn 20:54 Szczyty 21:03 Niżankowice 21:08 Krzeczów 21:14 Kraszkowice 21:17 Wierzchlas 21:23 Ruda 21:30 Wieluń 21:35

20:40

Wieluń do Kamion


Kurs wykonywany

21:05

S
Kursuje przez - Wieluń 20:44 Ruda 20:46 Przycłapy 20:53 Jajczaki 20:54 Mierzyce 20:58 Przywóz 21:01 Toporów 21:03 Kamion 21:05

20:50

Rudniki do Wieluń


Kurs wykonywany

21:47

U
Kursuje przez - Janinów 20:54 Dalachów 20:56 Kałuże 20:57 Kępowizna 21:05 Dzietrzniki 21:07 Grębień 21:12 Pątnów 21:14 Bieniec 21:17 Popowice 21:29 Kamionka 21:31 Nowy Świat 21:33 Wieluń 21:36

20:50

Złoczew do Wieluń


Kurs wykonywany

21:45

U
Kursuje przez - Czarna 20:56 Oleśnica 20:59 Janów 21:01 Wola Rudlicka 21:03 Ostrówek 21:06 Rudlice 21:14 Skrzynno 21:16 Niemierzyn 21:20 Działy 21:26 Czarnożyły 21:28 Wydrzyn 21:30 Opojowice 21:32 Raczyn 21:34 Wieluń 21:35

20:55

Praszka do Wieluń


Kurs wykonywany

21:44

U
Kursuje przez - Kowale 20:59 Sakrajda 21:05 Sołtysy 21:07 Wierzbie 21:11 Ożarów 21:14 Józefów 21:23 Popowice 21:25 Kadłub 21:26 Gaszyn 21:31 Wieluń 21:36

20:55

Strobin do Wieluń


Kurs wykonywany

21:50

U
Kursuje przez - Anielin 20:59 Konopnica 21:00 Rychłocice 21:03 Szynkielów 21:15 Wielgie 21:20 Dębiec-Kolonia 21:23 Dębiec 21:26 Piskornik 21:29 Borowiec 21:32 Masłowice 21:36 Małyszyn 21:39 Urbanice 21:40 Wieluń 21:43

20:55

Toplin do Wieluń


Kurs wykonywany

21:56

U
Kursuje przez - Bojanów 21:02 Wróblew 21:05 Złota Góra 21:12 Mokrsko 21:14 Komorniki 21:19 Zmyślona 21:25 Krzyworzeka 21:38 Gaszyn 21:43 Wieluń 21:48

21:02

Radoszewice do Wieluń


Kurs wykonywany

21:45

U
Kursuje przez - Felinów 21:07 Osjaków 21:10 Dębina 21:14 Stanisławów 21:17 Raducki Folwark 21:20 Klusiny 21:24 Jodłowiec 21:26 Sieniec 21:28 Starzenice 21:30 Olewin 21:32 Widoradz 21:34 Wieluń 21:38

21:05

Kamion do Wieluń


Kurs wykonywany

21:50

U
Kursuje przez - Toporów 21:09 Przywóz 21:12 Mierzyce 21:15 Jajczaki 21:21 Strugi 21:25 Pątnów 21:27 Kamionka 21:30 Nowy Świat 21:35 Wieluń 21:40

21:05

Łagiewniki do Wieluń


Kurs wykonywany

21:45

U
Kursuje przez - Raczyn 21:09 Opojowice 21:13 Staw 21:17 Gromadzice 21:23 Stawek 21:26 Wieluń 21:40

21:10

Krzeczów do Wieluń


Kurs wykonywany

21:45

v 7
Kursuje przez - Kraszkowice 21:17 Wierzchlas 21:20 Ruda 21:29 Wieluń 21:36

21:10

Młynisko do Wieluń


Kurs wykonywany

21:41

U
Kursuje przez - Dębina 21:14 Piaski 21:17 Srebrnica 21:18 Kurów 21:23 Turów 21:29 Wieluń 21:34

21:10

Skomlin do Wieluń


Kurs wykonywany

21:42

U
Kursuje przez - Walenczyzna 21:14 Wichernik 21:16 Słupsko 21:18 Mątewki 21:22 Chotów 21:24 Turów 21:30 Wieluń 21:35

21:10

Wiktorów do Wieluń


Kurs wykonywany

21:44

U
Kursuje przez - Naramice 21:14 Biała Pierwsza 21:19 Biała Druga 21:22 Biała Rządowa 21:24 Biała-Kopiec 21:26 Kopydłów 21:29 Dąbrowa 21:32 Wieluń 21:37

22:20

Wieluń do Kamion


Kurs wykonywany

23:05

U
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Nowy Świat 22:35 Kamionka 22:38 Pątnów 22:43 Strugi 22:45 Jajczaki 22:47 Mierzyce 22:51 Przywóz 22:56 Toporów 23:01 Kamion 23:05

22:20

Wieluń do Krzeczów


Kurs wykonywany

22:51

v 7
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Ruda 22:32 Wierzchlas 22:38 Kraszkowice 22:45 Krzeczów 22:50

22:20

Wieluń do Łagiewniki


Kurs wykonywany

23:02

U
Kursuje przez - Wieluń 22:27 Stawek 22:41 Gromadzice 22:45 Staw 22:50 Opojowice 22:52 Raczyn 22:56 Łagiewniki 23:02

22:20

Wieluń do Młynisko


Kurs wykonywany

22:50

U
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Turów 22:32 Kurów 22:35 Srebrnica 22:43 Piaski 22:44 Dębina 22:47 Młynisko 22:49

22:20

Wieluń do Pajęczno


Kurs wykonywany

23:27

E
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Ruda 22:32 Wierzchlas 22:37 Kraszkowice 22:44 Krzeczów 22:51 Niżankowice 22:56 Szczyty 23:02 Działoszyn 23:09 Posmykowizna 23:14 Trębaczew 23:16 Dylów Rządowy 23:23 Pajęczno 23:25

22:20

Wieluń do Praszka


Kurs wykonywany

23:09

U
Kursuje przez - Wieluń 22:26 Gaszyn 22:30 Kadłub 22:35 Popowice 22:39 Józefów 22:41 Wierzbie 22:43 Ożarów 22:47 Sołtysy 22:55 Sakrajda 22:59 Kowale 23:01 Praszka 23:07

22:20

Wieluń do Radoszewice


Kurs wykonywany

23:05

U
Kursuje przez - Wieluń 22:27 Widoradz 22:29 Olewin 22:33 Starzenice 22:35 Sieniec 22:38 Jodłowiec 22:40 Klusiny 22:42 Raducki Folwark 22:47 Stanisławów 22:49 Dębina 22:51 Osjaków 22:53 Felinów 22:58 Gabrielów 23:01 Radoszewice 23:05

22:20

Wieluń do Rudniki


Kurs wykonywany

23:15

U
Kursuje przez - Wieluń 22:26 Nowy Świat 22:32 Kamionka 22:34 Popowice 22:36 Pątnów 22:37 Bieniec 22:40 Grębień 22:53 Dzietrzniki 22:56 Kępowizna 23:00 Kałuże 23:02 Dalachów 23:09 Janinów 23:11 Młyny 23:13 Rudniki 23:15

22:20

Wieluń do Skomlin


Kurs wykonywany

22:50

U
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Turów 22:32 Chotów 22:35 Mątewki 22:40 Słupsko 22:41 Wichernik 22:44 Walenczyzna 22:46 Skomlin 22:49

22:20

Wieluń do Strobin


Kurs wykonywany

23:15

U
Kursuje przez - Wieluń 22:27 Urbanice 22:30 Małyszyn 22:31 Masłowice 22:33 Borowiec 22:38 Piskornik 22:40 Dębiec 22:44 Dębiec-Kolonia 22:47 Wielgie 22:50 Szynkielów 22:52 Rychłocice 22:58 Konopnica 23:10 Anielin 23:12 Strobin 23:13

22:20

Wieluń do Toplin


Kurs wykonywany

23:00

U
Kursuje przez - Wieluń 22:29 Gaszyn 22:31 Krzyworzeka 22:34 Mokrsko 22:36 Złota Góra 22:42 Komorniki 22:43 Zbęk 22:51 Skomlin 22:52 Bojanów 22:59 Toplin 23:00

22:20

Wieluń do Toplin


Kurs wykonywany

23:06

U
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Gaszyn 22:30 Krzyworzeka 22:35 Mokrsko 22:38 Zmyślona 22:46 Komorniki 22:48 Złota Góra 22:52 Wróblew 22:55 Bojanów 22:59 Toplin 23:06

22:20

Wieluń do Wiktorów


Kurs wykonywany

22:50

U
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Dąbrowa 22:30 Kopydłów 22:35 Biała-Kopiec 22:37 Biała Rządowa 22:38 Biała Druga 22:39 Biała Pierwsza 22:42 Naramice 22:45 Zabłocie 22:49 Wiktorów 22:50

22:20

Wieluń do Złoczew


Kurs wykonywany

23:06

U
Kursuje przez - Wieluń 22:28 Raczyn 22:32 Opojowice 22:33 Wydrzyn 22:35 Czarnożyły 22:36 Działy 22:39 Niemierzyn 22:42 Skrzynno 22:45 Rudlice 22:49 Ostrówek 22:51 Wola Rudlicka 22:58 Janów 22:59 Oleśnica 23:00 Czarna 23:02 Złoczew 23:04

22:25

Wieluń do Parcice


Kurs wykonywany

22:59

D m z
Kursuje przez - Wieluń 22:31 Turów 22:33 Kurów 22:39 Srebrnica 22:42 Piaski 22:44 Dębina 22:47 Młynisko 22:49 Koryta 22:52 Krzyż 22:53 Chorobel 22:55 Parcice 22:57

Oznaczenie kursów


1 - kursuje w poniedziałki
1-6 - Kursuje od poniedziałku do soboty
2 - kursuje we wtorki
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
b - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
F - kursuje od poniedziałku do piątku/oprócz świąt/ w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
G - Nie kursuje w dniu 2 maja
Ł - Przewozy organizowane przez Województwo Łódzkie
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz dni ustawowo wolnych od pracy
V - kurs przyspieszony
v - nie kursuje w dni ustawowo wolne od pracy
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
ws- - nie kursuje w Wielką Sobotę
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała